Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IN BANAT LA NOI ACASA (8)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da eu sunt prin zona,ieri am bolit,parca v-am scris de ziua mea ca ma durea capul,ei bine ieri am stat toata ziua in pat,credeam ca0i de la fiere dar se pare ca nu ca inca ma doare. Flavia,bafta iti urez,eu azi ma duc la banca sa semnez contractul pt. locuinta,,,am tras ceva stres. La inceput a fost ritmul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu is prin zona...imi face netu', mai bine zis modemu' niste figuri de imi venea sa-l arunc pe geam [bang] am crezut ca raman fara net si m-am panicat [ups] Azi noapte am stat pana pe la 3 sa termin de citit o carte si apoi imi era frica sa umblu prin casa [8)]. Angy, nu stii dc incepe sau nu scoala vineri? k vrem sa mergem toata gasca la noi la liceu in prima zi dar vad ca nu e nimic sigur [tv] [pup] la toate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI ANGY !! k intarziere k nu mi s-a deschis pagina.sa fi sanatoasa si sa ti se implineasca tot ce iti doresti eu am niste dureri acu de picioare ingrozitoareee nu stiu de ce[bang].vineri e the big party acu am hotarat k o sa facem si foc de tabara am primit repertoriul cu cantecele sper sa fie bine dak ma invatati cum sa pun pozele o sa pun aici. in rets k scoala de soferi mi asa de frica stiu k nu iau din prima:((((((nu stiu ce sa ma fca va pup pe toate deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza dragelor. Incepe scoala, gata acanta, parca simt si eu:) Deya iti trimit pe pm userul si parola de la albumele cu poze. sti sa le adaugi pe yahoo? nu te ingrijora cu sc de soferi, important e sa iei permisul, ce conteaza din a cata incercare:) cand ai exam.? mi-e dor de him a noastra, stiti ceva de ea? nu mai pot scrie ca is cu pitica in brate. da raman pe aproape. Fla (sotie si mamica fericita)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ca nu va iau pe rand si mie mi-e dor de Him,sunt sigura ca o sa dea "roade" absenta ei;) sunt pana peste cap cu inceperea anului scolar,pe la 19 am ajuns acasa si de-atunci tot pregatesc haine lucruri copiiilor,pana le-am facut baie....taiat unghii,uscat pe par,acum i-am pus la culcare. Nu va mai spun ca a fost o aventura sa gasesc flori ca lumea ptr, Doamne,am gasit in final la o familie in Chisoda care se ocupa cu florile,am luat niste trandafiri superbi,sper sa nu infloreasca prea tare pana maine,super ieftini,90 mii trei fire,150 mii 5 fire. I-am pozat! Ingerash,scuze ca iti raspund abia acum,noi incepem maine,depinde de la sxcoala la scoala,de la sindicat la sindicat. Pussy la toata lumea! La inceput a fost ritmul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ceau fetele [pup] Angy, am fost azi :), la noi a inceput Deya, sa ne anunti cand pui poze in album ca is curioasa....azi e THE BIG DAY I mean NIGHT [:D] so... sa ai parte de cel mai tare chef ever, sa te distrezi, sa dansezi pana nu mai poti si sa profiti de absolut fiecare clipa ... partyyyyyyyyyy [bis][bis][bis]Fla, eu am fost azi la scoala (la fostul liceu) si acum is tare deprimata...as vrea asa de mult sa mai fiu acolo... mi-e asa de greu sa ma resemnez ca nu ma mai vad in fiecare zi cu prietenii...ca nu mai stau in aceiasi banca cu my best friend...sa mai povestim si sa radem in ore... :( Am cazut rau de tot in butoiu' cu melancolie...am legat niste relatii extraordinare in liceul asta...si profii s-au bucurat asa tare ca ne-au vazut, si ne-au pupat felicitat/luat la intrebari despre facultati :) eu ies de pe forum asa ca [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...