Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de ian-feb 2003 (2)


Veve

Recommended Posts

Puiul mic, prin ce a trecut!!! Imi pare tare rau ca a-ti avut experienta asta. Si noi am fost pe aproape, dupa cum v-am povestit. Sunt sigura ca David va fi bine si va uita foarte repede momentele urate. Sa-l pupi dulce din partea noastra!

Luca a racit. Va vine sa credeti? Toata iarna nu a avut nimic si a racit acum , cand a venit vara... Ii curge nasucul si stranuta toata ziua. Il tratez cu vitamina C si cu Olinth. Sper sa-i treaca repede.

 

PS In ceea ce priveste doctorii nostri...hmmmm, decat sa ajungi pe mana lor....

 

Salvati viata lui Mihaita!

http://www.site.neogen.ro/mihaita.hogas

http://www.hogas.go.ro

 

Alina si puiul Luca

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Am citit Alina si de puiul tau...eu sper ca nu au inceput loviturile la cap si ca asta a fost una asa...intamplatoare...ca nu cred ca mai vreau sa mai trec prin asta vreodata!!!!!

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Poze de la intalneala mamicilor de Constanta si a bebeilorid="size2">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Alina, eu stiu de la un medic pediatru ca Olynth-ul nu este chiar asa de bune. Ok, desfunda nasul, insa usuca mucoasa nazala. Mai bun este Vibrocilul. Si mai scump, dar de-asta exista (cat or mai exista) retete gratuite! Eu nu l-am folosit pentru Stefan (Olynth-ul).

Sanatate multa puiutilor si sa nu se mai loveasca niciunde!

Nicoleta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A cumparat sotul meu olinth si eu l-am folosit din inertie (stiam ca este ok pt varsta lui). Din fericire in doua zile a fost complet refacut. Nu stiu ce raceala a fost dar cert este ca acum nu mai are nimic. I-a trecut si vanataia de la ochi...e ca nou :)

Stefan ce mai face?

 

Salvati viata lui Mihaita!

http://www.site.neogen.ro/mihaita.hogas

http://www.hogas.go.ro

 

Alina si puiul Luca

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu prea stiu ce sa ma fac cu David ca de 4 zile are scaune moi apoase...smecta o vomita, mancare de regim nu vrea si nu ne oprim din scaune moi...desi are 1-2 pe zi nu sunt dese...

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Poze de la intalneala mamicilor de Constanta si a bebeilorid="size2">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am venit si noi de la serbare...

A fost tare frumos...

David s-a lasat greu convins sa urce pe scena, dar nu a vrut sa danseze desi la repetitii dansa si el...oricum eu ma bucur ca a urcat pe scena pana la urma. Si a reusit sa se prezinte la sfarsit timid...

Speram ca la anul va avea mai multa voce!!!

A iesit ff bine totul...si copiii au fost asa de draguti, e un baietel de 4 ani care stie sa citeasca ff bine si in romana si in engleza , m-a lasat cu gura cascata...un mic geniu oricum...si scump foc!!!

 

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Poze de la intalneala mamicilor de Constanta si a bebeilorid="size2">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Uite ca noi patiram altele... Ieri Stefan a fost impins de un copil putin mai mare decat el pe scarile de la tobogan in jos...vreo 6-7. Eu il asteptam in partea cu toboganul, el a luat-o in cealalta parte, si cand a ajuns la scari, copilul cu pricina, cu mamica lui langa el... Am inlemnit de spaima! Si imi venea sa o fac bucati pe mamica aia! Daca stia ca face asa, de ce nu l-a supravegheat? Stefan s-a speriat, normal ca s-a si lovit, nu stiu unde, ca nu am vazut, insa azi-noapte a dormit bine. In schimb dimineata s-a trezit la 6 plangand, s-a linistit greu si ducea mana la spate... a baut sucul si dupa s-a lungit pe canapea, nu se mai misca deloc. Mi-a fost frica. Am vrut sa plecam la Urgente. Insa a inceput sa se comporte absolut normal cand l-am chemat sa mergem la gradi. Nu mai acuza nici o durere. La 13 am sunat la cresa, nu a plans si nu a acuzat nici o durere. Deci se pare ca a visat episodul si durerea i s-o fi parut reala...Uite ce patesti cand unii nu au grija de copiii lor. Stefan nici macar nu l-a atins pe respectivul. Stiu ca ei sunt impulsivi, dar parintii lor ce pazesc?

Cam ata despre noi.

Sanzi, Ecoflorina s-ar putea sa va ajute. Si coproparazitologicul, coprocultura...sa afli ce si cum.

Alina, ma bucur ca baietelul tau este ok.

Mai "vorbim".

Nicoleta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicoleta imi pare rau pt Stefan, eu i-as fi spus cateva mamicii neglijente, sau as fi certat copilul care a impis, daca spui ca e mai mare...

David e ok acum cu scaunul, dara regim, fara medicamente...hehe...e zdrava copiul meu!!!!

 

am pus poze de la serbare!!!!

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoaraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cei de la grupa mica, s-au prezentat pe rand "My name is..and I am 3 sau 4" (David 2) apoi fiecare au spus o poezie, DAvid insa nu a avut curajul sa o spuna..oricum nici nu ma asteptam...si apoi au avut un numar artistic cu niste cerculete...a fost tare haios...

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoaraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...