Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de ian-feb 2003 (2)


Veve

Recommended Posts

LA MULTI ANI COPILASILOR DE IAN FEB!!!!!!!!!!!!!! SA fiti fericiti, iubiti, voinici si veseli!!!!! ". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated. Janism" Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/user/sinzi_ana"]Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoara[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna ziua Mamici si La multi Ani! copii. Sa ne creasca mari si sanatosi si sa ne bucuram de ei. Am intrat sa va aduc aceste urari si sa vad ce mai faceti... Noi facem la fel, Rebecca nu si-a revenit cu somnul, tot asa e: trebuie s-o stau langa ea pana adoarme si in timpul noptii ma cheama la ea...M-am obisnuit, dar tot sper ca este doar o etapa. Daca nu, probabil ca o sa-mi iau inima in dinti si o s-o las planga... In rest suntem bine, nu ne-au iesit inca maselutele (randul 2), dar ne tot chinuie. A inceput sa se joace cu copiii in parc, nu se mai joaca singura, si asta ma bucura f mult. Am fost sambata la o zi de nastere a unei prietene care a implinit 2 ani si i-a placut la nebunie. A dansat si a cantat...era transpirata fleasca...Mai sa nu pot s-o iau de acolo ( a serbat ziua intr-o casa amenajata pt asa ceva, undeva pe langa Spitalul Colentina). A fost super... In rest...vorbeste din ce in ce mai bine. Face niste legaturi de ramanem masca...il cearta pe taica-su cand vorbeste urat (hihihi, asta chiar e haios, s-o auzi cum ii spune: tati nu mai bolbi ulat!)- bineinteles ca el nu vorbeste urat, dar asa i se pare ei, mai ales daca el se enerveaza de ceva si ridica tonul... Hai ca v-am pupat, si pe voi si pe cei mici, pitici. Cu drag, raluca www.rebecca.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce au primit copilasii de 1 iunie? Eu chiar nu stiam ce sa caut pt David si am gasit din intamplare un trenulet tare haios (e chiar pasiunea lui) cu o sina mobila care se da peste cap si se uneste cu alte parti de sina...si face trenul o galagie!!!!!! Doarme cu el, e normal...hihi... ". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated. Janism" Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/user/sinzi_ana"]Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoara[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Luca a primit un Spiderman cu luminite si care vorbeste in engleza si trage cu pistolul :)) Ii place tare mult si l-a zapacit pe taticul lui cu zgomotele...hihihi In rest...avem si noi probleme cu somnul. Nu mai vrea sa mearga seara la culcare, vrea sa stea la TV. Nu conteaza ca ma uit la talk show-uri, el nu vrea sa mearga in patutul lui. Sta pe canapea pana adoarme (dupa ora 23:00). Nu imi explic ce se intampla cu el (de obicei la ora 21:30-22:00 deja dormea). Este in continuare terorizat de sticlele de orice fel... Voi ce mai faceti? Ce mai face David? I-a trecut "buba"? Stefan cum e? Va pup Salvati viata lui Mihaita! http://www.site.neogen.ro/mihaita.hogas http://www.hogas.go.ro Alina si puiul Luca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Noi inca ne luptam cu o conjunctivita. Se pare ca cedeaza. De 1 Iunie Stefan a primit o masina Ferrari in miniatura foarte fain realizata si a vrut cu ea la gradi de unde am luat-o abia a doua zi. Si era rupta, rotile din fata fiind mobile, un copilas mai insistent... Mi-a parut rau, dar ce sa fac acum? A mai primit o masinuta de la noi si niste haine. Ieri am sarbatorit schimbarea de prefix a sotului meu. Printre specialitatile facute de bucatar... vacuta cu smochine! Ati mancat? Delicios! Ce sa va mai povestesc? Am inceput, incet, lupta cu scutecele absorbante. Lui Stefan nu-i place ud sau murdar si cred ca vom termina repede. Azi a facut in casa pisu la oala si afara vreo 2 ore nu a mai facut. Insa la un moment dat s-a indepartat si s-a ascuns si ...l-am gasit admirand jetul de pisu care curgea prin pantalonii scurti, tinand picioarele departate sa nu se ude... Dupa care vroia sa i-i dau jos. Am intrat in casa si abia l-am tinut sa nu se dezbrace pe strada. I-am spusa ca nu-mi place ce a facut si apoi nu-l mai sculam de pe olita. L-am intrebat daca face asta ca sa zic eu bravo si a inceput sa rada strengareste. Cam atat despre aventurile noastre. Voi ce mai faceti? Nicoleta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicoleta felicitari sotului tau!!!!!! Ce prefix a schimbat???? din 2 in 3 sau din 3 in 4? Si eu incerc sa ies cu DAvid fara pampers, dar cred ca mai astept un pic sa se incalzeasca bine... Eu ii spuneam lui David sa nu plece cu jucariile la gradinita ca le strica alti copii, si mereu isi lasa jucariile acasa cand iesim undeva... ". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated. Janism" Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/user/sinzi_ana"]Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoara[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am invins wc!!!!!!!!! L-am tinut mai toata ziua in casa si i-am pus chilotei si a cerut de fiecare data pipi la wc (desi s-a scapat un pic) si kaka l-a facut la wc!!!! Sunt asa mandra...hihi... ". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated. Janism" Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/user/sinzi_ana"]Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoara[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...