Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cei din zodia Gemeni, uniti-va!! (4)


Recommended Posts

Nane Bine ai venit printre noi...

BraveGirl lasa-l draga sa se uite!!! S aduca de toate acasa iar tu in anuminte momente dificile poti sa te legi de ele sa le folosesti ca hartie de pus sub flori, farash sau alte celea...

Sotul meu vine in fiecare zi acasa sa-mi explice ce supercombina a mai vazut el...

Niciodata nu i-am interzis asa ceva...ci pur si simplu: daraga o cumparam si pe asta cum sa nu...chiar ma duc sa ma uit si eu...numai ca ii amintesc ca are de stat un pic la coada ca trebuie covoare, frigider, facuta baia...dar de fiecare data eu il incurajez si chiar il trimit sa se uite si in alte locuri...sa nu piarda ofertele!!

[:D]

P.S. Cred ca suntem la pag. 6, partea a 4-a... La cat mai multe [bis]

Loreg Mai, n-am leac! Si nu cred ca s-a inventat decat fenobarbitalul si asta in caz de urgenta... L-am intrebat pe-al meu cam ce ar vrea sa-mi faca si-mi raspunde sec: "Daca nu te-ai duce la servici, te-as lega de pat!!! Asta ca sa fie comod!"

 

 

 

Liliana&[copil] Andra-Maria

 

poze Andra Ghiberdica

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

BraveGirl - asa am patit si eu cu masina, venea acasa cu pagini intregi listate, eu nu ma pricepeam la nimica, da' tot stind linga el, am inceput sa bag la cap si m-am apucat si eu de cautat... Si ghici cine a gasit pina la urma masinutza?? IO! Iti dai seama ca la inceput criteriile mele erau: "sa aiba fatza frumoasa" ("sa se uite frumos", adica) pe urma am bagat si io cai putere si tot restul. Sunt numai citeva criterii care sunt importante. Vrea masina noua?

 

Beei, fetelor, ce raceala m-a pocnit… Ce ma enerveaza starea asta de “racita”, nu am chef de nimica si nici sa gindesc nu poci prea bine… :-(

 

 

 

 

_____________________________________

I am not insane, just emotionally unstable.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Catrinel_17id="red">-da, vrea masina noua...si am uitat sa va zic ca el se supara pe mine ca nu ma implic prea mult pt ca eu raman cu masina veche ( adica un Megane Sedan din aug 2004)si el zice ca ar trebui sa fiu mai entuziasmata. Dar eu ma gandesc ca la ce bun sa-mi storc eu creierasii, ca oricum tot ce vrea el ia, pt ca va fi masina lui. La inceput cand vroia o Kia Sportage am stat si eu si am studiat, dar cand a inceput sa-si schimbe dorintele de cateva ori pe zi, mi s-a luat.

 

Corina

Albumul meu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liliacid="red">, naiba s-o ia de raceala... luni sunt programata pt histeroscopie si laparoscopie si as vrea sa nu ma duc racita!

Sper sa-mi treaca peste weekend. Bag neshte Oscillo si paracetamol sinus ce mi le-am stocat din Romania... :-)

 

Uichend placut la gemenutze!!!

 

_____________________________________

I am not insane, just emotionally unstable.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A dat virusu in barbatzi? Si al meu tot dupa mashina se uita.. Culmea?! Tot Kia Sportage e prima lui alegere.. Si cre ca o sa ramana si ultima ca noua ne tre masina de famelie...

 

Cu raceala baga mare oscillo ca e minunat si paracetamol 2 dim 2 seara!

 

vichend placut.. chit ca io mai trec si in vichend...

 

 

[pup]

 

[pis] mamica de [copil] ( 13oct04 )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...