Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cei din zodia Gemeni, uniti-va!! (4)


Recommended Posts

Fetelor, eu nu am mai scris de mult timp aici. Trec printr-o perioada tare proasta si abia astept sa treaca...Asa e cu toti gemenii? Sper ca nu, la mine de cand a inceput anul imi merge prost. Offf...

Ma duc sa va citesc,

 

 

Ana-Maria

 

"Some people see things as they are and ask WHY?

I dream things that never were and ask WHY NOT?"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Si eu in trecere si in viteza va doresc la toate multa sanatate si fericire.

HRISTOS A INVIAT!

 

Mie imi merge bine, suntem cu toti sanatosi, am fost si in vacantza in RO luna trecuta, copilul creste mare, sanatos, frumos si destept (ete na sunt mamica.. ma laud si eu :)),.. mergfe si la gradinita deja).. vremea prin Los Angeles buna ,... tare buna.. am facut baie in bazin azi.. si eu si bebelacu...

 

O zi buna si multa sanatate la toata lumea ...

 

PS: Cine imi explica cum e cu ascendentul asta?

 

[pup] pt gemenii.. de pe DCid="purple">

 


Gabbriela [flo] & Julianid="blue"> [bibe]id="purple">

0 - 2 years 2 - 3 years

Opere de arte

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ADEVARAT A INVIAT!!!

 

 

Numai sanatate si caldura sufleteasca la toata lumea! Si...tot ce va doriti voi, evident, sa se implineasca!!!

 

 

Gabbriela, cum a fost in vacanta in Ro? TOcmai m-a sunat o prietena care sta de obicei in Germania si a fost socata aici de preturile la orice.. se pare, exorbitante, fata de Germania.. [xx(]

 

 

Iar ascendentul chiar nu stiu cum sa ti-l explic... E in functie de ora.. Adica tu apartii unei anumite zodii pentru ca soarele se gasea in casa respectiva la momentul nasterii tale.. si ascendentul este casa in care se gasea Luna.. Fusei clara? [alcool]

 

 

PS - sa-ti traiasca ficioru! sa dea Dumnezeu sa va bucurati de el cat mai multa vreme!

 

[pis] mamica de [copil] ( 13oct04 )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult de lamurir.. dar habar nu am cum sa calculez :)) asa ca iata, am fst nascuta la ora 05:015 AM. Poate ca cineva ma ajuta.

 

Kittie, multumesc mult.. si voi sa fiti sanatosi si sa va bucurati bb .

 

Romania, mi sa parut, morocanoasa, rece, ploioasa.. cu oameni reci, si necaziti si amarati. Preturile mari .. chiar foarte mari in raport cu salariile din Ro...

Mancarea buna, magazine scumpe cu haien de calitate... magazine mici cu haine vai de ele si cu preturi imense...

Oameni buni, draguti, simpatici, prea putini, prea rar intalnesti :((

Germania: Rece, rocoroasa cu tentative de verde... magazine, mari , calduroase si foarte bine aprovizionate, preturile bune. Oameni ok... buni, draguti, nu prea zabitori, foarte gandidori in schimb.id="purple">

 


Gabbriela [flo] & Julianid="blue"> [bibe]id="purple">

0 - 2 years 2 - 3 years

Opere de arte

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HRISTOS A INVIAT!!id="red">id="size3">si bine v-am regasit; nu am mai scris de mult pt ca am fost intr-un mic concediu: raceala+pregatirile pt Paste; dar de acum incolo..voi fi in zona...

Corina, cred ca inainte sa se piarda mesajele am citit o postare de-a ta in care spuneai ca ai realizat ca eu sunt cea care s-a oferit sa va cunune - DA, asa este...insa...am inteles si motivul pt care a venit refuzul; oricum.."de capul tau, nu puteai sa faci nimic, iar daca iubitul tau nu vrea nasi necunoscuti, il inteleg. Ti-am mai spus, cred, parerea mea...nasii trebuie sa-ti fie in primul rand "PRIETENI", asa cum sotul trebuie sa-ti fie prieten, confident, amant, sot...Dar, daca vreodata vei avea nevoie de ceva sfaturi, voi fi prin preajma.

[pup][pup][pup]

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/loredana_gherghelas/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt un dezastru la volan[:(].Si va dati seama ca voi avea super masina la scara si eu tot cu transportul in comun voi merge[ups].

 

Ba ai sa te-nveti cu traficul si nu-ti va mai fi greu dupa aceea. Nu ai cum sa nu inveti sa te descurci; traficul din Bucuresti te obliga sa fii rapida si cu tupeu; ai sa vezi ca dupa 2-3 sapt de condus zilnic nu vei mai simti ca esti catastrofa la volan. Eu am venit dintr-un oras mic de provincie si tot m-am descurcat si tu...nici sa nu aud asa ceva....

[pup]Loredana

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/loredana_gherghelas/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...