Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cei din zodia Gemeni, uniti-va!! (4)


Recommended Posts

Buna ziua, buna ziua!!! Cu scuzele de rigoare ca nu am mai scris de multicel...vin si eu sa spun LA Multi Ani![/id="size4">id="red">b] gemanutelor care si-au aniversat sau urmeaza sa-si aniverseze zilele de nastere in urmatoarele cateva zile.

In ultimul timp viata mi-a fost intoarsa pe dos..in sensul ca trebuie sa ne mutam pt ca proprietara vinde garsoniera si nu as vrea sa fac acum credit pt casa pt ca sotul urmeaza sa-si schimbe serviciul...prin urmare caut sa inchiriem si, credeti-ma pe cuvant ca e o chestie super stresanta si obositoare. Ideal ar fi sa gasim prin cunostinte dar...se pare ca nu avem asa mult noroc de data asta. Dar...o scoatem noi la capat...ca doar nu e un capat de lume....

Cat priveste aniversarile...ziua mea pica joia si intentionez sa ies cu cativa prieteni la o terasa pe care o frecventam noi (si unde servesc un gratar super bun...), iar a doua zi...plec cu colegii de serviciu la munte (la Bran) - este o actiune de team-building - ceea ce inseamna ca nu va merge si sotul meu ([q]); insa in urmatorul week-end vom merge doar noi doi, asa ca...o sa am o aniversare prelungita!!! La capitolul cadouri, nu vreau sa ma mai gandesc la ce mi-as dori...pt ca de fiecare data am parte de dezamagiri la capitolul asta.

Hai v-am [pup][pup][pup] pe toate, ca m-am intins prea mult!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Si eu ma inscriu la capitolul "Scuzee...". Nu am mai intrat cam de multisor pe aici pt ca noi ne-am mutat si nu am avut net vreo 3 luni. Sper ca ma reprimiti in clubul gemenilor ; sunt nascuta pe 31 mai 1977. Cine isi mai serbeaza ziua de nastere zilele astea? hai ca ma uit in urma, sa vad pe cine mai felicitam..

Pupici voua.

 

Mada si [copil] Sofia Maria, 9 luni si jumatate

 

Pozele noastre:


http://community.webshots.com/user/fiquelle
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liliacutzid="red">, la multi ani si tie, (scuze pt intirziere...).

Numai fericire, sanatate si sa ti se implineasca toate visele!!! [cheers]

 

 

[flo][flo][flo][flo][flo][flo]

 

alexa22gandi81 id="red">si BraveGirl id="red">- La Multi Ani si fericire!!!!!! [bis] [bis] [bis]

 

[pup] gemanutzele!!

 

_____________________________________

I am not insane, just emotionally unstable.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua tuturor , ma primiti si pe mine [si-eu]? Sunt geamana din 30.05.1968 , iar sotul din 20.06.1962 [:-)))] ce credeti , gemeni intr-o casnicie ... merge ? La noi merge de 12 ani , iar cand nu prea mai merge , impingem din spate , nu-i asa [:-)))] ?

Numai bine tuturor celor care-si vor sarbatori ziua de nastere in aceste urmatoare zile , dar si un calduros

Lid="red">Aid="green"> Mid="purple">Uid="yellow">Lid="blue">Tid="pink">Iid="orange"> Aid="red">Nid="green">Iid="orange"> id="size5">[cor]tuturor din zodia gemenilor [copil][copil][s][s][s][bum][batetoba][bis][bis][bis][harp][cheers][cheers][cheers][disco]

Cu sanatate , bucurii si realizarea celor mai frumoase visuri , dar si multa satisfactie-n planurile de zi cu zi !!!

[hia]Aileene[zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna gemanutelor!!!! Va urez la toate [s][s]

Eu ieri am avut o zi super. Am primit super cadouri....mai ales daca pun la socoteala si masina....pt ca masina noua a venit miercuri seara, de ieri am luat in primire vechea masinuta...[:D][:D][:D]asa ca a fost cea mai frumoasa zi de nastere de pana acum...

 

Corina

Albumul meu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am venit sa va urez si eu la toate gemenele un an bun, plin de bucuri si impliniri.. vieti luminate si pline de realizari si lucruri bune.

 

Ziua meaa trecut.. dar si eu sunt gemeni [pup] toate gemenele scumpe si o floare din partea mea pt ele [flo]

PS: Am sarbatorita casa cu fecioru si cu sotul meu care nu a mers la servici sa stea cu mine acasa... si sambata ma duce si la restaurant ca in cursul saptamani nu e asa de frumos acolo... mergem la rrstaurant romanesc abea apuc ... bye!

id="purple">

 


Gabbriela [flo] & Julianid="blue"> [bibe]id="purple">

0 - 2 years 2 - 3 years

Opere de arte

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...