Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru ( 5 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mi s-a parut destul de serios cand mi-a zis ca o sa-mi faca gaura in buget tratamentul, oricum verdictul clar mi-l va da luni... dar pana atunci mai este o vesnicie... si eu ma perpelesc si-mi stresez copilul, ca o mama denaturata si cu anomalii de coagulare ce sunt!

 

Ar fi bine sa fie o glume, dar nu prea cred...[:(][:(][q]

 

Ioana [gravi] si bblina 29+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, am inteles acum ca ai facut analizele in locurile "bune", agreate de dr T. Singura solutie, asa cum zice si Clio, este sa mergi pe mana doctorului. Sunt 100% sigura ca totul va fi bine cu tine si bebelusa. Hai ca nu mai ai mult, un pic peste 2 luni, pana nasti. Nu te mai stresa pana luni ca nu ai de ce. Trebuie sa ai incredere in dr. Si eu ma indoiesc ca o sa iti dea Clexane de facut, dar chiar daca iti da, nu e un capat de tara, nu? El e atent si meticulos (cum stii deja) si nu o sa lase sa se intample nimic cu tine sau bb.

 

Pupici!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar Nicque, Kid are dreptate; Am facut clexane si le-am intrerupt cand am mers la Dr. Tutunaru.(mi-a zis sa termin cu prostiile) Fetita mea este bine dezvoltata, pt. varsta ei, avem 19 sapt. de sarcina si sunt sigura ca totul va decurge normal. Te asteptam cu vesti luni. Multa bafta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Niqueid="red">,

Si eu am avut aceeasi amenintare-SAFL pozitiv Fundeni, plans, Dr Anca ,Dr Hamid,drSuciu si dai si lupta ,si lupta! Cand am ajuns la DR MINUNE mi-a spus clar ce tr sa urmez si ma rog tot tacamul! Eu eram neincrezatore , uimita..ma rog voi stiti povestea, dar exact in aacel moment venea o alta pacienta care incepuse trat la 7 luni pt ca existau semne de o coagualare mai puternica! Dec stai linistita dc ti le-a dat stie el de ce! Oricum mai ai putin si deja fatul e format, functiile sunt bine merci si sa nu ai nici o grija!Dc tr ,si tr se fac tocmai ca bb sa aiba o buna oxigenarea si tu sa nu faci o tromboflebita cumva! Si o sa-ti dea doza mica si la doua zile sau cum va considera dansul ca e nevoie!

HAi pupicei si mai vorbim ca ma duc sa vad ce imi face Focutza , ca azi e ziua ei!

PUpicei tuturor Elenutelor si Constantinilor!

 

http://community.webshots.com/user/bestuta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...