Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru ( 5 )


Recommended Posts

Mey mey ce plang...

 

Asa drag mi-era subiectul asta da' acum e ca la " Adormirea Maicii Domnului"...fetele s-au cam retras... nu-mi place... suntem acum pe pagina 2[V][V][V][V][V][V][V][V][V]

 

sper sa reveniti fetelor...burticilor de Tutunaru![;)]

 

Gabriela si Mariuca

 

http://community.webshots.com/user/uki2003[foto]

 

P.S - hai ca maine dau de baut[berica], schimb prefixu'[q]

devin baba in toata regula[:D]

 

 

MARIUCA

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

 

Pai siiigur ca da! 20 pe-un picior[:D]

 

Gioid="red">, saru' mana![flo]

 

Cand ne vedem, sigur ne cinstim[cheers]

 

Cris id="red">- pai cum? N-ai venit inca? La ora asta credeam ca sarbatoresti noua burtica[gravi]...hai repede sa ne povestesti[;)]

 

Gabriela si Mariuca

 

 

MARIUCA

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai Cristina! Hai!

Pana la ora asta te-ai intors de la spital, sau poate sarbatoresti.

Ma duc si eu saptamana viitoare la Iosup si dupa aceea la T. sa vada rezultatul si sa ma trimita la triplul test. Facem deja (eu si bebe) 14 saptamani de cand suntem impreuna. Si am avut bafta cu dr Tutunaru, ca altfel faceam injectii in burta si alte minuni. Noroc ca el stie mai multe decat alti doctori.

Te asteptam cu vesti bune, Cristina. Si peste 7 luni jumatate cu o printzesa frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,Kid, in ce zi te-a programat Iosup la eco? Eu sunt cam desumflata ca dr. T mi-a zis sa il sun exact cand implinesc 14 saptamani (adica azi) si asa am facut si mi-a zis sa vin saptamana viitoare abia joi cand voi avea deja implinite 15 sapt. Stiu ca tu aveai cu o saptamana mai putin decat mine. Cum ai reusit sa il suni pe Iosup mai devreme ?Oricum poate ne vedem pe acolo.Aura

quote:Originally posted by kid2003

Hai Cristina! Hai! Pana la ora asta te-ai intors de la spital, sau poate sarbatoresti.Ma duc si eu saptamana viitoare la Iosup si dupa aceea la T. sa vada rezultatul si sa ma trimita la triplul test. Facem deja (eu si bebe) 14 saptamani de cand suntem impreuna. Si am avut bafta cu dr Tutunaru, ca altfel faceam injectii in burta si alte minuni. Noroc ca el stie mai multe decat alti doctori.Te asteptam cu vesti bune, Cristina. Si peste 7 luni jumatate cu o printzesa frumoasa!


id="quote">id="quote">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Aura,

imi pare rau ca te-a programat de abia saptamana viitoare. Iti multumesc ca mi-ai zis, maine am sa il sun. Mie mi-a zis Tutunaru sa il sun si sa ma duc cand fac fix 14 saptamani. Apoi o colega (tot la Tutunaru) m-a asigurat ca daca il sun pe Iosup ma programeaza in 2-3 zile maxim. Asadar eu stiu ca vreau sa ma duc saptamana viitoare, nu ca m-am si programat. Dar acum ca stiu din experienta ta, maine ii dau telefon si poate ma cheama chiar in ziua cand mergi tu. [hop]

Lasa ca nu e tarziu nici 15 saptamani. Stiu cum e, asteptarea te omoara, dar gandeste pozitiv, ai mai multe sanse sa aflii corect sexul lui bb.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of Kid, sa te auda Dumnezeu... imi doresc nespus sa aflu numai vesti bune la acea eco. Intr-adevar .. nu mai am rabdare. In plus tot ma uit la burtica mea.. si nu mai creste deloc [8)]. Am si slabit fata de cum eram inainte de a ramane insarcinata. Sunt cam ingrijorata de mine ... ciudata nu? ... si azi mi-am propus sa-mi fac un program de dieta. Cred ca nu ma hranesc suficient. DImineata nu prea mananc, la servici .. 8 ore sunt stresata si nu apuc sa mananc cine stie ce... seara mananc ce apuc ... asa ca SUNT VINOVATA.

Vezi cand te programeaza .. imi spui si mie... mi-ar place sa fim in aceeasi zi :)

 

Aura

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...