Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru ( 5 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fetelor, multumesc pentru raspunsuri!

 

Nique15, aceeasi suma am platit-o si eu. Detalii legate de cabinet nu se pot da pe site pt ca Dr T nu doreste acest lucru, dar le vei afla la telefon. In ceea ce priveste IR-urile, chiar ma intrebam cam ce inseamna normale la 14s, respectiv 20s?

 

Bestutza, eu respect tratamentul pe care mi l-a dat dar de fapt ma interesa ce s-ar putea intampla daca nu da, totusi, roade. Dr-ul mi-a spus ca el spera sa se amelioreze treaba, dar exista totusi posibilitatea sa nu scada suficient! Asa ca am inceput sa va intreb si eu la voi cum a fost.

 

In ceea ce priveste ecograful, nu este 3D.

 

Va pup!

 

 

 

SIMODINA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor!

 

Bestutzaid="red">, ce mai face puiul? E cuminte? Nu prea ne spui despre el...[:D]

 

Am intrat repede sa o felicit pe Giliutza, pentru bebelusa ei Adinutza, care dupa cum am citit la " mamici" a nascut pe 7 aprilie...of beam si noi ceva impreuna[cheers]

 

Asa ca Giliutza draga, SA-TI TRAIASCA FETITA SI SA FIE SANATOASA! SI TU LA FEL! TE ASTEPTAM SA NE POVESTESTI, OK?id="red">

 

Multi pupici[pup][pup][pup][pup][pup]

 

Mirelaid="red">, tu ce mai faci? cum e... e sarcina pana la urma? Cum te mai simti?[:)][:)][:)]

 

Va dorim numai bine la mamici[mamica] si la burtici[gravi]

 

Gabriela si Mariuca

 

http://community.webshots.com/user/uki2003[foto]

 

MARIUCA

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

UIte intru tot pe fuga!!

Uki mama suntem bine, am facut vaccinul de doua lunitze si am avut o stare subfebrila si mami a plans...

O sa incerc sa facem si noi un album sa imi vedetzi focutza! Am mai incercat noi dar nu stiu cum sa apara la fiecare postare ...ce vretzi putzin atehnica!![:D]

 

Felicitarri Giliutza!!!Sa ne povestesti...ca uite eu nic acum nu v-am povestit despre nasterea focutzei lu mama!!

 

Pupicei si abia astept sa ne intalnim!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Sunt si eu noua[il], eu am nascut cu dr. Tutunaru[cheers], sa-i dea Dumnezeu sanatate ca mare om este. La ce frica aveam eu de nastere[q] si cate probleme am avut si sa va mai spun ca am nascut cu el dintr-o intamplare - doctorita mea m-a pasat la el cu doar doua zile inainte de nastere - nici nu pot sa va spun ce mult ii multumesc ca exista. Sa aveti incredere in el ca merita.

 

Cristina si bebe Maria [copil]21/12/2003

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, am si eu nevoie de o info, despre dr tutunaru....cam ce tarife "se practica"...dar nu pt nastere, ci pentru histerectomie (fibrom uterin) plus chist ovarian..aveti idee cat se da? dar la anestezist si asistente?

 

"SI CAND SFARSEAM CUVINTELE, INVENTAM ALTELE

SI CAND SE-NSERA CERUL, INVENTAM CERURI ALBASTRE

SI CAND ORELE SE INVERZEAU CA SMARALDELE

NE BRONZAM LA LUMINA DRAGOSTEI NOASTRE"

(NICHITA STANESCU)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mecbeng, ti-a spus tie dr. Tutunaru ca iti face histerectomie pentru fibrom?!? Ma mir foarte tare pentru ca nu e adeptul solutiilor radicale. Ce dimensiuni are fibromul tau? Nu te-a trimis sa faci intai embolizare? Si nu ti-a propus laparoscopie? Sau poate inca nu te-a consultat si vrei sa stii cam cum stau lucrurile?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

era vorba de soacra-mea(47 ani) :D da s-a dus la vladareanu pana la urma..daca stiti ceva despre el, sau pe ce topic gasesc "tarife" apreciez :)

 

"SI CAND SFARSEAM CUVINTELE, INVENTAM ALTELE

SI CAND SE-NSERA CERUL, INVENTAM CERURI ALBASTRE

SI CAND ORELE SE INVERZEAU CA SMARALDELE

NE BRONZAM LA LUMINA DRAGOSTEI NOASTRE"

(NICHITA STANESCU)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...