Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce preturi se practica la Polizu 2005?


Recommended Posts

Buna mamicilor sunt interesata ce preturi se practica la Polizu acum in 2005 mai am 3-4 sapt si vreau sa ma pregatesc sa nu fiu lasat-a ca un caine voi stiti care am trecut prin asa situatii:( eu voi face anestezie epidurala v-a trebui sa-mi cumpar trusa mi-a recomandat doctorita Sai ce parere aveti de dansa? eu nu am nimic de comentat cu privire la dansa e un medic super pana acum dar la nastere Dumnezeu Stie ...cine a nascut cu dansa?? succes si sanatate tuturor mamicilor[gravi ionelaa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna!

 

Si eu am sa nasc tot la Polizu - dar cu Dr. Petrache. Nu am idee care sunt scorurile la Polizu, dar pot sa iti spun ca l Municipal se dau cam 200 de dolari la doctor, cam 1.5 mil la anestezist - daca faci anestezie, cam 1.2 mil la moasa, iar la asistente - in functie de serviciul de care ai nevoie, intre 10 si 50 mii.

 

Daca mai afli scoruri - sunt foarte interesata sa le aflu si eu.

 

Multa bafta la nastere - cine stie, poate ne vedem pe acolo.

 

Eu mai am oricum intre 4 si 6 saptamani (am DPN in intervalul 28 aprilie - 12 mai).

 

Irinuca si [copil]Xandra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

buna fetele!

 

Si eu o sa nasc la Polizu cu d-na dr Dascalu.A mai nascut cineva cu ea? Ma intereseaza tare mult sa aflu cum e.Mie pana acum mi-a lasat o impresie foarte buna , dar as fii incantata daca as sti pe cineva care a mai nascut cu dansa.Sanatate multa tuturor gravidutelor, si sa auzim numai de bine.

 

 

Dana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am nascut la Polizu in vara lui 2003 dar mi-e greu sa cred ca intr-un timp asa de scurt se schimba si personalul si mentalitatea, asa ca Am sa va spun ce si cat am dat eu:

moasa - 0

asistente pediatrie - 0

neonatolog - 0

ginecolog - 200 USD (enorm daca ma intrebati acum)

si pe cuvantul meu ca n-am avut nici o altercatie cu nimeni. Daca ceri, ti se da si atentie si ingrijire.

 

Intelegeti ce vreti de aici:)

 

Nastere usoara!

 

 

Bibi si [copil]David (08.07.2003)

http://community.webshots.com/user/bgoran

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...