Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi iunie-iulie 2003 (48)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

multzumesc de raspuns..concis si la obiect(gio)...doar ca noi avem o "mica"problema..el doarme in patul mare la el in camera...si se da jos daca nu ma duc la el..si vine el la mine...si mi-e teama noaptea sa nu se impiedice de ceva pe intuneric! la noi casa e plina de tot felul de "obstacole" puse bine si atent de stefi! asa ca nu rezolv nimik. am incercat..urmeaza sa astept sa mai creasca putin si sa incep sa-i citesc povesti pana se culca..si sa sper ca nu se trezeste!

pupici

sanatate lui bogdan!

 

cgaby

http://community.webshots.com/user/cgaby100

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am intors de afara la ora 19. Acum toti piticii mei dorm.

 

Anamaria: Sanatate copiilor.

 

Martta: M-am ingrozit si eu de ceea ce ti s-a intimplat. Sper ca acum esti mai bine. Si sint si mai ingrozita cind am vazut ca mai au si alte fete de la mamci de sept-oct 2005 probleme de genul asta.

Si cind te gindesti ca la sarcina asta nu mi-am facut inca nici o analiza sa vad cum stau cu hemograma, analize de urina, nici macar la triplu test nu ma duc desi medicul aproape ca a insistat sa merg. Sper sa nu fie nici o problema.

 

Si eu zic sa te duci la doi medici la control dupa ce ti se va spune ca totul e in regula de catre cei de la Giulesti.

 

 

Oare Cornelia e bine?

 

Oare o fi nascut Marox? Ca parca prin aprilie trebuie sa nasca sau la sfirsitul lui martie.

 

Romana_74: Ai fost la ecograf? Ce sex are bebe2? Ce mai face Pufulet ?

 

Lya: Ce mai face Ruth? Tot cu probleme e? Ii doresc sanatate.

 

Catan: Ma bucur ca ai mai dat un semn de viata.

La fel si Calina73 Da ce temperaturi de vara aveti voi acolo! Parca stai la Las Vegas, nu?

 

Romana, Cristian (22.06.2003), Alin (25.06.2004) si burtica de 16 saptamini

 

 

 

http://www.geocities.com/bebe_iunie_iulie_2003

 

si mail pentru poze

bebe_iunie_iulie_2003@yahoo.com

 

******************************************

 

Nulla dies sine linea!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

Vreau sa va spun ca sunt franta de oboseala. Cu vremea asta frumoasa am colindat toata ziua pe afara, cate 2-3 ore si dimineata si seara. Am alergat peste tot dupa Alex, care zburda prin tot parcul. Cred ca m-a pus la slabit, de ma tot fugareste. Oricum, imi place timpul asta.

Anamaria: sanatate multa si nopti mai bune. Eu stiu ce inseamna sa nu dormi toata noaptea. De 1 an si 8 luni tot asta mi se intampla.(ASTA CA SA NU SE MAI PLANGA GABY[:D]) Acum vad ca doarme mai bine, de vreo luna, sa nu-i fie de deochi. Dar vin ele, celelalte maselute, sa vezi atunci chin.

Mihaela: si eu cunosc 2 mamici ai caror copilasi au stafilococul asta auriu. O sa le intreb ce fac ele si iti scriu.

Romana: e bine ca al tau mare copilas nu fuge de langa tine(dupa cate am inteles e cuminte foc) si ca poti si tu sa te plimbi linistita pe afara cu amandoi.Asa se culca mereu seara: pe la 8? E bine! Si pana la cat dorm dimineata?

Deci s-a stabilit tot pe intalnire: locatie, zi, ora. Vom fi multe.

Va pup ca am ceva pe foc si mai scriu maine. Noapte buna!

 

Magda si bb Alex puisor

 

http://community.webshots.com/user/edyalex

http://photos.yahoo.com/magdacorlea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

Da la noi sunt temperaturi de vara asta pentru ca stam in las vegas acum este frumos de stat afara plimbari de dimineata pana seara...

Denisa mai nou a dat peste niste incaltari mai vechi cand era ea mai micuta si cum acum iau ramas mici, pantofii de lac ,se tot mariie chiar plange ca nu se mai poate incalta cu ei si ii pune asa in varful picioarelor calca pe staifuri si zice:mami baga,mami baga pana obosim de atatea expicatii ca ea a crescut si ca nu -i mai incap si ea tot tipa si vrea,vrea pantofii...si uite asa cred ca am sa cedez si sa cumpari altii ca sa aibe fata pantofi...

Ce sa zic cand va aud cu intalnirile mi se face asa un dor de barfaaa ....

vad ca aveti curaj sa treceti la bb2 pentru ROMANA chiar bb3 este de apreciat si ce sa zic saunteti curajoase si va felicit.

Boby nu mi-ai zis daca esti din Pucioasa cunosc si eu zona.

va pup si sanatatea la toata lumea

 

http://community.webshots.com/user/calina73

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci, lista ptr intilneala arata asa:

1.Crisa

2.Magdone

3.Gio

4.Gaby

5.Magda

6.Carmenutza

7.Andra

8.Bychi

9.Madishor

10.Bobi

11.Bibi

12.Elena

13.Adi

14.Aditzu

15.Madic

 

Am facut rezervarea la Waterloo, la ora 18:00, pe numele Andra Moraru, nu aveau decit masa de max 12 persoane, am luat-o asa ca ne mai inghesuim noi si are toata lumea loc. Inca o data: adresa e Traian nr.188, cum vii de la Universitate pe linia troleului dupa rondul de la Izvorul Rece (e un parculet cu arteziana in mijloc), prima statie de troleu, e intersectia bd.Pache Proto...cu str. Traian, in drepta, se vede pe stinga circiuma, linga blocul Niro.

 

Asaaa...oficial, de azi, Luca face propozitii, dimineata am ramas cu gura cascata si eu si tati, nici nu mai stiu ce-a spus ca de uimire mi s-a resetat hardul, dar apoi a continuat, deci e de bine. Cred ca s-a "dezghetat" odata cu primavara. [:D]

 

Romana - sa stii ca va asteapta Luca in parculetul din spate de la Ruby Tuesday, inainte de prinz si dupa ora 16:00 cu aproximatie [;)]

 

pup u,

Andra

 

 

Luca Pituid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adi - nu sint sigura, spune-mi ce anume circula pe acolo. As zice ca merge un tramvai (16? 5?) care ajunge la Hotelul Modern, unde e banca Daewoo acum, iar de-acolo poti lua troleibuzul 70, 92, 92, 86 inca 2 statii. Nu prea mai stiu ratb-ul, poate te ajuta si fetele mai la curent cu subiectul.

 

pup u,

Andra

 

Luca Pituid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...