Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi iunie-iulie 2003 (48)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna seara, martta - imi pare tare rau!!![:(] era insa un risc enorm si era pe o viata de om... nasol cu vremea asta, vorba mayei [8D]... andi e la tara la mama, saptamana asta sunt f ocupata, maine ma duc la un targ de joburi, apoi mi se schimba chiriasii, acte, etc. vineri plec la pucioasa sper sa arvunesc locul ptr nunta... in rest, suntem bine. andi a facut la olita!!!!!!!!!!1 chiar in ziua plecarii. cand s-a trezit i-am scos pampersul, l-am pus pe olita si i-am dat laptele, si ii faceam galerie. se mai ridica, se mai aseza, pana la urma a facut! l-am aplaudat si el se bucura asa tare, se mai aseza iar pe olita si dupa aceea se ridica sa ne arate iar pipi-ul, ca sa il mai apaludam... a fost super. sper sa se tina si mama de el, are si acolo olita. cu intarziere la multi ani gio si magda, sa fiti fericite si iubite si sa va bucurati de comorile voastre![cheers] cam atat... in rest nu am mai facut nimic... nu o mai punem si noi de o intalneala? va pup bobi si bb andi sunt confuza... sau poate nu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Boby si eu cunosc zona Pucioasa pentru ca acolo m-am nascut.Nu am stat acolo am ceva rude si cand mergem la tara trecem prin orasel. Tu esti din zona? Denisa este cumintica se incalta cu papucii lu mami cu care face parada modei ,apoi trece si se incalta cu sandalutele ei si depinde cum nimereste uneori bine ,uneori invers,intreba mereu:"Unde e tati?"asta pentru ca mai toata ziua tati e plecat la munca si se vad prea putin iar cand se vad tati ii face toate poftele...i-am schimbat patutul de la patutul cu gratii a trecut la unul jos cu rame doar in dreptul capului si se poate urca si cobora singura asta pentru ca nu mai vroia in patutul ei cand o puneam in el binenteles dupa ce adormea cand ne uitam impreuna pe carti ,ziceai ca o frige...si uite asa 2 nopti poate mai bine am dormit 3 in pat...dar ieri dupa ce l-am montat pe cel nou cu povesti binenteles ca la trimis alba ca zapada pentru ea ...ca trebuie sa doarma in el ca...asa si asa.....a reusit sa se culce singurica la ea in patut acum sa vedem cat tine minunea.... Cu mancadut vad ca nu ma chinui singura.Andra vad ca si ea are probleme ,cand vine ora mesei zici ca sunt la examen deschide gura si cand simte gustul o impinge afara cu limba.... Daca aveti timp mai scrieti retete ce le dati sa manace la copilasi... Va salutam si asteptam sa ne vedem si noi pe lista copilasilor ,sanatate la toti si in special lu EMMAcare am citit ca are nasucul rosu de atata "suflat" Si pentru Martta sa fie puternica..... http://community.webshots.com/user/calina73
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anda asa e ma manca mana... Si tare imi e si mie dor de primavara. Ce peripetii mai face Praslea? Romana eu intrebam cate in saptamani sunteti. Mai e destul pana la final; putere si liniste. Mai spune de Alin ce mai face! CAlina73 daca imi dai dai inca o data datele ca nu le mai am... ca sa te pun in lista Magda tare mare e puisorul tau! E destul de schimbat, cel putin asa il vad eu. Frumoase poze. Dana , Anda mutumesc de informatii cu Grecia. Am pus si eu poze noi cu Flaviu, facute in Iasi. Mihaela si [copil] Flaviu [url="http://community.webshots.com/user/pojogao"]Poze Flaviu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stefi vorbeste de ma doare capul..repeta orice...canta..danseaza...se prosteste..face pe clovnul![:D] este un haios! de mancat si la el e cu toane..in functie de cum are chef. de 3 seri adorme singur!![bis] sper sa o tina tot asa! in rest nu avem noutati. va pupam si abia astept sa ne intalnim! sanatate celor bolnaviori! cgaby http://community.webshots.com/user/cgaby100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete dragi, a venit si primavara mult asteptata. Noi am stat duminica in parc de dimineata de la 9:00 (caci ne trezim de la 6:00 - a se citi "sase" [bang][bang]) pana la ora 15:00. In Tineretului au facut un loc de joaca foarte fain pentru copii mici si dimineata e asa de bine, ca nu-i aglomerat. Noi suntem bine, ne-a revenit si pofta de mancare!!! Marta, imi pare rau ca ai trecut prin asa o experienta!!! Stiu ca e foarte greu sa uiti (de fapt nu uiti niciodata) dar mergem mai departe, cu sufletele mai grele!! Claudya, sigur ca ne vedem cand vii in tara. Punem de-o intalneala! Sa va zic cum imi zice Tudor (de fapt repeta ce ii spun io [:D]): "Ubita mea, ubita mea". Ma topesc. Pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crisa - [dual][asia][flo] Fetele, dar sa-l vedeti pe Tudor ce cuminte e, cum sta el pe bancuta si se joaca cu tati, si cum cere el cascaval (am inceput sa cred ca umbla Crisa cu cascaval la ea non-stop, cred ca si-n poseta are, in ultimele 5 ori cind ne-am intilnit, l-a scos la iveala, sa-mi amintiti la intilneala urmatoare sa-i cer [:D]), si cum se plimbau amindoi de mina prin Mall... Mai ce copii mari si destepti si frumosi si cuminti avem...[:D] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mc_andra/album?.dir=/9f13&urlhint=actn,ren%3as,10%3af,0"]Luca Pitu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra si Crisa: Hai laudati-va reciproc copilasii [:D], ca daca o sa va auda o sa si-o ia in cap si apoi sa te tii. Oricum pupati-i si din partea mea. Mihaela: Alin acum s-a trezit si tot povesteste el in patutul pe limba lui asa ca profit si mai scriu pina incepe sa urle. Ce sa mai faca ... se cearta deja cu Cristi pentru jucarii sau alte obiecte. Mai nou are o placere enorma sa sa suie la noi in pat si sa mearga la perete pe care-l loveste cu minuta si il linge. Nu inteleg de ce linge peretele? Si nu stiu cum sa-l dezobisnuiesc de chestia asta. Ca acum s-a invatat si Cristi sa faca la fel. Sa-i vedeti pe amindoi ce viteza prind cind se urca in pat si aleraga la lins peretele. Alin mai are putin si cred ca o sa-si dea drumul sa umble singur. De citeva ori, cind se juca am vazut ca s-a ridicat in picioare si nu se mai tinea de nimic. Trebuie sa-si rezolve problema cu echilibrul la statul pe loc si apoi o sa paseasca. E tare dragut. Burtica creste incet dar sigur. Intr-o noapte am visat ca am nascut acasa si ca-mi faceam griji daca a iesit si placenta, si ma miram de ce am nascut cu mult inainte de termen. Sper sa nu se intimple asta ca nici la lotot nu am cistigat desi am visat si asta. Trebuie sa-i cumparam olita lui Cristi. Mamicile de baieti aveti vre-un sfat in privinat modelului, sint diferite fata de cele de fetite. Sa nu rideti dar chiar nu stiu si nici nu am umblat prin magazine ca sa vad ce ofera piata. Calina: Eu lui Cristi ii fac supa de pui, tocanita de pui cu smintina, pilaf cu sau fara morcovi si cu pui, vesnicul pireu de legume cu carne de vita data prin blender ca altfel nu maninca vita, snitel de pui cu legume mexicane, mamaliga cu brinza, taietei cu brinza. Mai maninca si iaurt, banane, biscuiti, covrigi, mar ras, brinza almette, sunca, ou fiert - aici mai mult albusul ( ai vostri fac la fel?), piine cu margarina sau unt si cu cas, gris cu lapte si dulceata sau miere, cereale cu lapte. Acuma la mincarea gatita stam cam prost ca tot repet aceleasi mincaruri. Inca nu i-am facut spanac, dovlecei... nu am cum sa ajung la piata ca sintem mai comozi, daca s-ar deschide piata de la ora 3 dupamasa ar fi mai bine, dar asa... Gata va pup ca Alin incepe sa faca prostioare. Romana, Cristian (22.06.2003), Alin (25.06.2004) si burtica de 15 sapt. si jumatate http://www.geocities.com/bebe_iunie_iulie_2003 si mail pentru poze bebe_iunie_iulie_2003@yahoo.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...