Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi iunie-iulie 2003 (48)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Carmenutza: multumesc mult! Am sa ma duc luni mai de dimineata. Cred ca nu trebuie programare.

Andra: daca nu sta la un loc , cred ca nu e vina celor care tund daca nu iese treaba ca lumea. Oricum, nu vreau o tunsoare anume, ci doar scurt.

Romana: cred ca pt Cristi nu mai trebuie sa fierbi sticlutele de lapte. Are aproape 2 ani. Stiu ca se spune ca se fierb pana la 1 an, dar eu am renuntat putin mai devreme chiar la fiert.

 

Magda si bb Alex puisor

 

http://community.webshots.com/user/edyalex

http://photos.yahoo.com/magdacorlea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am venit sa va salut si eu dupa ceva vreme de absenta.

Noi am crescut sintem domnisoare[;)]la anul ne ducem la gradi.

Cindy s-a schimbat f mult ,vorbeste multe cuvinte in doua limbi ,ma uimesc ca e asa de agera[;)]

Cu olita nu sintem prietene deloc ,dar nu-i bai ca o mai alinta mami putin si dupa o dezvatam de pampers (ca sa fim pregatite ptr gradi la anul[;)])

Romana te admir cita rabdare ai eu stiu cit este de greu cu doi.Dumnezeu sa-ti dea printesa mult dorita si sa fiti fericiti.

Printesa mea are o personalitate atit de puternica ca ma da gata[dual].Cind nu-i convine ceva gata se trintese jos si incepe sa urle[;)]

Va pupam pe toate si promitem sa scriem si noi[pup]

Avem si noi primavara aici in Montreal (desi azi a cam plouat si e mohorit sintem fericiti ca iesim mult afara)

 

http://community.webshots.com/user/catya106

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

azi e 1 aprilie. mi-am tras singura teapa. am zis ca incep cura de slabire (pe care am mai abandanat-o de cateva ori) si maama ce pacaleala mi-am tras!!! n-am inceput-o! hahaha!

 

mi-e dor de andutza mea. de-abia astept sa vina duminica sa-l vad!

 

am fost azi la pucioasa. am gasit persoanele de contact, cred ca o rezolvam saptamana viitoare.

am fost si la tarrgul de joburi mi-am lasat CV-ul pe acolo. am facut insa rost de un anuar al calerei de comert franceze in bucuresti si am de gand sa ii bombardez pe majoritatea cu CV-ul.

 

si io ma gandesc cateodata asa cand fac comparatie cu alti copii (desi asta e o mare greseala) ca poate andi nu e asa... evoluat din cauza ca poate eu nu am atata imaginatie de a-l invata mai multe... insa de cele mai multe ori imi trece cand il intreb cum il cheama si zice "ani!" si mai ales cand face niste figuri de smecher smecher si cand isi ia el chitaruta serios si se aseaza pe scaunelul lui si incepe sa o zdrangane sau cand canta la tobite - acum a inceput si mai cu ritm, asa... e cool! i-am cumparat si saxofon din cora!

ah, ce dor imi e de el![copil]meu!

 

romana - linsul peretelui - lipsa de calciu. stiu ca pe mine chiar m-a intrebat doctora daca l-am vazut cumva pe andi facand asa ceva...

olita - la noi a functionat una simpla la vreo 40.000 de plastic, e un pic mai patratoasa.

 

io ma inscriu la intalnire. da' cand?

 

ce faceti duminica? mergeti la vot?

 

va pup,

 

bobi si bb andi

 

sunt confuza... sau poate nu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bobi - bineinteles ca mergem la vot! ca doar n-o sa stau sa vad cum castiga "primarul care este!"[:p]

[si-eu]pentru intalnire!!!! abia astept!

pupici

somn usor!

gio- sanatate taisiei si pupici din partea noastra! sper sa nu aiba pojar!( asta asa a sa nu zici ca nu te citesc!)[pup]

 

cgaby

http://community.webshots.com/user/cgaby100

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saliu fetele,

eu intru mai rar ,aici e super vremea si nu mai prea o tin in casa pe Selina,intra doar sa pape si sa doarma ,in ´rest e numai pe terasa si la groapa cu nisip ,cu copiii....nici la masa nu vrea sa vina,tre s-o aburesc cu o bomboana pe bat sau ceva dulce.

Sa va ginditi la mine,luni incep zugravelile,abia astept[alcool][bang]

si miercuri mergem la balci...vin cu poze,promit!

 

Un sf. de sapt. placut!

 

Adyna si Selina bambina

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor sa aveti un weekend fericit si sa fiti sanatoase1

Adyna spor la treaba!

Noi suntem bine dar f ocupati,eu de-abia mai apuc sa va citesc.

Daniel ar vrea afara la joaca toata ziua dar aici vremea sa cam stricat asa ca tot prin casa ne jucam.Si inca ceva bun:nu se mai trezeste noaptea deloc.Altele,la olita inca nici gind,cu vorbitul destul de slabut dar este un smacher de toata frumusetea;face numai ce-i place,deh figuri de baiat...iacata-l vrea sa scrie si el asa ca va pupic si multa sanatate.

 

doina popa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

La noi este cald azi am stat afara aproape 3 ore si numai in parc,sa dat pe topogan,in leagan,alearga dupa porumbei,la groapa cu nisip si mai nou si-a facut si o prietena adesarat ca mai maricica cu 2 ani ca ea si se tineau de manuta,se urcau pe topogan si fugeau cat era parcul de mare...

Cu olita suntem prietene face pipi la olita daca este in casa in funduletul gol pentru ca este cald (afara am avut 20 de grade azi si in casa sunt 25 aici in desert).KK am inceput sa facem zilnic si de obicei facem cand suntem la baie adica cand vrem sa facem baie stiga mami kk si asa punem olita in cada fara ca apa sa depaseasca nivelul olitei ca sa nu intre apa in ea.

Pentru ea toate insectele sunt muste(muca) a vazut azi o gargarita si sa jucat cu ea pana a pierdut-o.

Cand vrea sa faca o nazbatie imi zice:"mami pimbate pa ici"adica sa plec de langa ea....

Gata va las asta pentru ca imi cad ochii in gura de somn....

si mi-am laudat si eu destul comoara

 

 

sa aveti vreme frumosa si iesiti cu copilasi ,ca la noi acum e de plimbat ca peste cateva saptamani parca vad ca vin caldurile alea de nu poti iesi decat prin magazine si cu masina

 

AAAAAAAAAAAA era sa uit multumesc ca ne-ti repus in lista MIHAELA si sanatate lui Flaviu

 

http://community.webshots.com/user/calina73

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si ziceam ca balaurul meu a inceput sa doarma singur? era doar o minune...si ca orice minune nu dureaza mai mult de 3 zile..[V]asta e...m-am resemnat! o sa doarma cu mami pana mai creste putin![:(]

seara facem pipi la olita, la fel si dimineata...dar asta pentru ca il pun eu..nu ca ar cere el!

pupici tuturor![pup]

 

cgaby

http://community.webshots.com/user/cgaby100

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...