Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie 2004 (34)


Recommended Posts

Buna fetele!

apar si eu..cu aceeasi problema....se trezeste din somn si urlaaaaa de nu reusesc sa o potolesc..nu stiu ce o fi[bang][bang]

Andreaid="red"> eu de asta ii dau orice mancare dupa san, ca altfel imi refuza sanul si deocamdata nu se satura cu cateva linguritze de suc de fructe.Si inca ceva..ai rabdare..toti copii la inceput se stramba , dupa cateva zile o sa-i prinda gustul. Si a mea a facut la fel. Acuma and vede linguritza da din picioare si din maine...veselie mare. De ex i-a luat sotul un borcanel cu piure de legume de la nestle si s-o fi vazut ce fata facea cand ii dadeam..te umfla rasul..nu-i placea deloc. Si nici nu o fortam, ii dadeam a guste putin, dadea jumate pe afara , apoi iarasi putin pana cand vedeam ca nu mai vrea deloc. Asa a facut 2-3 zile, nu-i placea si gata...si ieri surpiza mare...a mancat trei sferturi de borcanel odata si mai vroia , dar nu i-am mai dat ca mi-a fost teama sa nu i se faca rau . Mie chiar mi se pare ca mananca mult...ca toate le primeste dupa san...ca altfel imi plesnesc mie sanii de durere [:D]

Hai ca m-am intins..pupici

 

Elena si bb Denisa (26 oct 2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetelor!

Noi acum venim de la doctor,am scapat de raceala[bis],saptamana viitoare pe 8 suntem programati pentru primul vaccin,BCG-ul.Urmatorul ar fi polio,DAR vaccinarea incepe din 21 aprilie pana pe 1 iunie,iar noi pe 20 aprilie venim in RO si ne intoarcem pe 6 iunie[bang][bang].

Oare pot sa il fac in RO? Adica pot sa il cumpar si sa merg la un cabinet particular sa il facem? Dupa BCG in RO ce se face?

Va rog mult de tot sa imi raspundeti,nu stiu ce sa fac.

In alta ordine de idei,noi astazi aniversam 1 an de casnicie,speram ca mai pe seara sa ne putem sarbatori si noi putin[:D],bineinteles daca este si domnul print de acord si va dormi.

 

Stefania si David 24.12.2004

 

DAVIDid="blue">

Poze noiid="blue">[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioanaid="red"> cuscra draga,chiar daca eu nu am numele colorat te pot ajuta.

In stanga vezi ca scrie "foloseste punctele".Ei,dai click acolo,si vezi ca apar 2 optiuni: adauga efectul de glow numelui si atribuie-ti o anume titulatura.Alegi ce vrei sa faci,bineinteles daca ai puncte suficiente

Succes si pupici Biencutzei

 

Stefania si David 24.12.2004

 

DAVIDid="blue">

Poze noiid="blue">[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Ele

Buna fetele!apar si eu..cu aceeasi problema....se trezeste din somn si urlaaaaa de nu reusesc sa o potolesc..nu stiu ce o fi[bang][bang]


id="quote">id="quote">Sunt FELIS... id="red">si eu cu aceeasi problema! Nici al meu nu a dormit azi noapte!... Reuseam cu greu sa-l adorm si in 23-30 min era iar treaz, plangand sau zbierand.[xx(]GANDACELU...id="red"> te-am mai intrebat si eu... cele care alapteaza se pot impsrtasi?Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)http://community.webshots.com/user/paxela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

GANDACELid="red"> multumim pt. aprecieri.[pup]

Mey eu o iau razna: Bianca nu avrut nici azi SA PAPE PIREUTUL de mar.[q]oare nu stie sa manance sau nu-i place pireul? ca atata da cu limbuta pana da afara tot ce are in gurita. si mananca parca tot mai putin[q]...ONITZA id="red"> zi-mi ca Paul a inceput sa manance sa-i spun fetii mele, poate incepe si ea sa manance mai bine.

trebuie sa-i pun cereale in lapte neaparat

 

hahahaha!!!! stiti ce face Biencuta mea? se joaca cu suzeta si canta!!!!![pk][pk][pk]

 

[mamica] gemenusilor BIANCA id="red">si TUDOR id="blue"> - 03.11.2004

 

pozele noastre

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by gandacelu

fetele, vin de afaraam degeraaaaaaaaaaaaaaaaat!!!nu iesiti![:D]


id="quote">id="quote">La noi a si nins azi noapte dar noi tot o sa iesim vreo ora fiindca n-am mai iesit de 3 zile ca a tot plouat. Ne imbracam bine si dam o raita pe afara. Tudor va dormi iar eu imi voi ridica moralul vazind si alte fetze pe strada!LuminitaBmami lui Tudor 2.12.2004 si a lui Cri 24.12.1998pozele noastre
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cuscraid="size2">id="red">, draga Mamaluidavid, iti multumim pentru ajutor! Intr-adevar, am descoperit, dar nu am destule puncte. Pana sa pot sa colorez mai trebuie sa postez vreo 50 de mesaje, asa ca...... si pe negru arata foarte dragut numele meu! [pup][pup][pup] tie si Davidutului, si te rog sa ii transmiti ca Bianca se mentine slaba ca un manechin pentru el! [ispita]

 

Ioana si Bianca pui (22. dec. 2004)

 

http://photos.yahoo.com/ioana_du

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...