Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie 2004 (34)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by mamaluidavid

Oare pot sa il fac in RO? Adica pot sa il cumpar si sa merg la un cabinet particular sa il facem? Dupa BCG in RO ce se face?

Va rog mult de tot sa imi raspundeti,nu stiu ce sa fac.

In alta ordine de idei,noi astazi aniversam 1 an de casnicie,speram ca mai pe seara sa ne putem sarbatori si noi putin[:D],bineinteles daca este si domnul print de acord si va dormi.


id="quote">id="quote">

 

La multi ani fericitzi voi doi si cu Davidutz trei!

 

cu vaccinul, pai de ce nu il ceri pediatrului tau din Japonia si il faci in Romania cand trebuie?

 

 

 

[mamica] lui David voinicelu', tras ca prin inelu' (1 dec. 04) id="Arial Black">id="size1">

pozitzeid="green">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felisid="red"> [pup] si noua ne-a placut cu fetele.Si l-au molipsit si pe al meu sa doarma afara 2 ore.Super!!! Sper ca va veni caldura si refacem randurile ba chiar ne inmultim.

 

Sa stiti ca in Herastrau sunt foarte multe mamici care alapteaza…si apoi e asa mare ca sigur se gaseste un locsor mai retras. Iar cu papica ma gandesc ca putem pleca de acasa dupa suculetul de fructe de la 10 care e cu probleme, ca supica rezista.

 

Azi, pentru ca tot vorbiti de diversificare, pireuturi etc, mi-am facut( mie, ca el e tot la tziti) un piure de legume firte si carnita de pui.Yammy yammy ce bun a fost.Daca nu o vrea puiul meu, are cine sa manance.

 

Fulguletzid="red"> sa vezi ce scumpica e Biencuta gemenusa.N-am prins-o din pacate treaza sa o pozez. Davidut e foarte expresiv, si auzi tu sa-l tunzi deja…pai noi cred ca de abia vom apuca cateva firicele la mot…

 

Try id="red">l-ai dat la baschet pe frumuselul tau? In parc e o fetita de 1 an de 71 cm…

 

 

May Bitsid="red"> nu mai vorbi de lumea civilizata…azi mi-am facut mii de draci la pasapoarte unde trebuie sa ajung la ghisee dupa cateva trepte, deci carutul hopa sus, dar de-ar fi numai atat…nu incape carutul pe usa desfacut, asa ca ia copilul intr-o mana, actele in alta, si strange carutul cu ce a mai ramas liber, apoi urca cu toate, ca nimeni nu va sari sa te ajute, chiar daca e plin de barbati.Poate doar vreo batranica

…scuze, dar trebuia sa spun si eu cuiva.

 

 

http://photos.yahoo.com/mikiparisa

 

poze de la cluj

Miki si Alexander (12.12.04)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silviu s-a pricopsit cu o minune de conjunctivita[bang] ieri avea un ochisor rosu si daca tot am fost la controlul de 4 luni mi-a dat trimitere la oftalmologie si dna dr a zis ca are conjunctivita [q][q][q][bang]

acum ne tratam desi eu nu mai vad ca ar avea ceva dar sa o cred si decat sa reapara mai bine il tratez chiar daca mi se pare mie ca nu are nimic[bang] o sti ea ce zice

 

 

cat despre ajutor in romania[:D] mai bine ne abtinem sa nu ne intristam degeaba[:D] pana sa ajunga si romanul la civilizatie ne luam bagajele si plecam[:D] departeeeee

 

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)

http://community.webshots.com/user/paxela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by roserb

Gandacicoid="red">, eu n-am avut curaj sa-l scot pe Mihnea azi, mi-a dat mama raportul meteo cand a venit, in schimb am fost cu Bianca in Carrefour si ne-am cumparat role! Amandoua! Asa ca daca auziti ca am picioarele in ghips, veti sti de la ce mi se trage!


id="quote">id="quote">

neaparat sa ma tii la curent cum merge! i-am promis si eu lui ile role, si mie mi-am promis, dar cum eu nici sa patinez nu stiu... (doar sa schiez) la mine chiar o sa fie dezastru!

poate mai slabesc pana atunci sa nu fac gaura-n ciment![8D]

 


mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004)


ajutati-l pe mihaita!id="Book Antiqua">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele... Ce am mai facut saptamana aceasta pe la doctori am scris aici ca sa nu mai postez in enspe mii de locuri acelasi lucru. (cred ca va apare maine ca trebuie aprobat de moderatori- e cam mult scris...cine are rabdare)

Va pup, ca sunt f obosita.[pup]

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paxelaid="red"> imi pare rau ca ginerele meu are asa o "problemuta"

Sa va insanatositi repede!

Fetelor,ca de obicei sper sa dormiti la ora asta si eu sa fiu singura nebuna care mai bintuie pe DC.

[pup]

 

Violeta mami de printesa Cristiana Bianca

POZE CU BIANCA

 

Daca plingi ca ai pierdut soarele...,lacrimile te vor impiedica sa vezi luna.id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...