Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de ianuarie-februarie 2004 (71)


Veve

Recommended Posts

quote:Originally posted by anda141

Ziceti-mi si mie ca sa pun intr-o ureche care ma doare un pic , dar mai rau ma deranjeaza ca e infundata , parca sunt intr-un butoi. Tare nasoala senzatia......

 

Monicaid="Comic Sans MS">id="red"> [mamica] si [copil] ALBERT EDUARDid="Comic Sans MS">id="blue">

(19 ianuarie 2004 )

[foto] Album Albert

Bebelusi de ianuarie-februarie 2004


id="quote">id="quote">

Totusi, ar fi util sa faci o vizita la un cabinet ORL. Din ce descrii tu, este cel mai probabil un dop de cerumen care se scoate usor la ORL. Iar daca este altceva, ei pot aprecia cel mai bine.

 

Multa sanatate iti doresc !

 

Cu stima,

DARAEL & Cristina & Maria Daria [floare3]

http://www.geocities.com/dara2el/

 

Ajutati-l pe Mihaita!id="Book Antiqua">id="red">

 

“A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[bang][bang][bang][bang]

Rares id="blue">a cazut din patutul lui[q][q][q][q][q][q][q][q]!!! L-am pus in patut sa se culce si el si-a aruncat suzeta pe jos. Pana sa ajung eu sa i-o dau s-a aplecat peste margine si a facut roata in aer, aterizand pe spate, pe parchet.

A urlat de-a transpirat[V]. Dupa vreo 5 minute de plans a adormit cu suspine.

Of, of, asa imi trebuie ca de doua luni tot aman sa-i iau alta saltea, mai subtire[mariaj].

 

 

 

Adrianaid="blue">[sofer] si [:o)] Raresid="red">id="size3">

 

(13.febr.2004)id="orange">id="size2">

poze cu Rares

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai, Adriana,id="red"> saracut Raresid="blue">!!! [pup] pentru puisor!!

 

Daraelid="blue">, multumesc, cred ca am sa merg la medic, totusi, sa vedem cand am timp.

Azi trebuie sa merg si la scoala!

 

Apropo de caciulita mai subtire cu urechi, nici noi nu avem si nici timp sa-i iau nu am avut. HiHI poate, aduce la "buburuza.com" [:D]

 

Monicaid="Comic Sans MS">id="red"> [mamica] si [copil] ALBERT EDUARDid="Comic Sans MS">id="blue">

(19 ianuarie 2004 )

[foto] Album Albert

Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HEllo!

 

Slaba activitate azi...sa fie astenia de primavara? Sa fie vremea asta frumoasa care ne alunga din casa?

 

Azi am fost la vaccin, i-am facut Maysei rapel la Pentact Hib, a suportat f bine si mai mult, drumul spre casa din 5' s-a transformat in 30'...ba catzei, ba tufe, ba pasarele...pana la urma am luat-o cu fortza pe sus si asha am intrat in casa, ca altfel nu mai ajungeam la serviciu...VAril rix-ul ii voi face mai incolo, pe la 1 an jumate...

Sunt fericita ca Maysa a mai luat in greutate, acum are 10 kg si 81 cm...Manechin o face mama...[:D]Oricum, de cate ori ii pun ceva pe ea, indiferent ce articol de vestimentatie, fuge la oglinda sa se vada, se batzaie (danseaza, adica), cu figuri...leganari de solduri si lasari pe genunchi...fitze...[:D][:D][:D]mai si lalaie (canta adica)...promite, ce mai...

Imi mananca foarte bine, am inceput sa gatesc pentru noi fara adaosuri alimentare (gen delikat, etc...), fara piper si cu sare mai putina, in rest eu oricum gateam doar vita sau pui...iar Maysei ii place nespus tot ce fac! PEntru ea special ii fierb separat ficatzei de pasare, cu piure, sau ii mai fac pilaf cu piept de pui..un deliciu!

Mai scap si prajituri de casa printre ele...s-a facut fetitza mare deja!

 

Mai vb...

Pupicei!

 

Ramona id="red">si [copil]Maysa (27 ian. 2004)id="orange">

Poze cu Maysa-"Duracell"id="size2">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, revin cu o intrebare: ce salteluta este buna?

Am inteles ca cele mai bune sunt cele cu fibra de cocos, dar unde sa gasesc?

Poate imi spuneti ce saltele aveti voi si daca sunteti multumite de ele.

 

Adrianaid="blue">[sofer] si [:o)] Raresid="red">id="size3">

 

(13.febr.2004)id="orange">id="size2">

poze cu Rares

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am intrat doar putin pe fuga sa ne laudam si noi, ne-am facut fetita mare, chiar daca am fost cea mai mica de pe-aici, acum cateva zile am implinit primul nostru anisor, iar in week-end am ramas si fara mot, dovada: aici http://community.webshots.com/album/315210811VBMqvX .

 

Pupici si-o zi buna.....poate reusesc diseara sa citesc ce-ati mai postat ca acum am o gramada de trebi pe la birou!id="Comic Sans MS">id="purple">

 

Mickyyyid="red">[gravi] (30 saptamani) si [copil] Malina Ioanaid="purple"> (31.03.2004)

 

id="left">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,

 

Adrianaid="red"> bine ati venit in clubul saritorilor la inaltime [patut]! Se mai inscrie cineva?

 

Am vorbit cu o prietena cu baietelul nascut in Octombrie (apropo de cazatura lui Alex din patut) si mi-a zis ca are o saltea pe jos id="red">langa patut,pt. ca baietelul se arunca din pat de parca este la circ.

 

Cred ca o sa cumpar si eu o saltea sa o pun langa patut!

 

 

Monica id="red">pt. ureche solutie otica (OTIS).

 

Layla si Daniel Alexandru (29.12.2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by layla

Buna fetele,Adrianaid="red"> bine ati venit in clubul saritorilor la inaltime [patut]! Se mai inscrie cineva? Layla si Daniel Alexandru (29.12.2003)


id="quote">id="quote">Da, ne-nscriem noi! Am avut ceva tentative, dar i-am schimbat patutul (avea unul inalt de tot, i-am luat unul de fas, si pe asta se cocoata dar macar nu mai poate cadea de la 1.5m, ci de la maxim 1 m - cu celalalt patut si-ar fi rupt gatul sigur.Sa mergem la circ poate ne iau in formatia de saritori la trapezRamona,id="red"> bine ca s-a elucidat misterul. Ce-i corect e corect. cica Infan-rix-ul ar fi mai bun in sensul ca da mai putine reactii adverse - a aparut dupa ce am inceput noi vaccinarea la pitici, acum, noua moda e ca toti copilasii sa se vaccineze cu Infanrix, nu cu pentacthib. Stii tu, moda, acuma e cu bot rotund, maine cu bot ascutit...dupa cum sufla vantul...Adinaid="purple"> + [copil]Olivia Karla 04.03.2004 id="red">pozele noastre id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua

 

uau ce frumos e afara, noi stam in casa numai pt. nani si papa, in rest umblam pe coclauri.

Matei inca n-a incercat acrobatii, dar Doamne fereste daca-i vine vreo idee, patutul lui e inaaaalt [bang]

 

Monicaid="red">, uite sa vezi ca o sa se apuce iarasi Albert de mincat. sau cine stie poate o fi pus burta baiatul si a vrut s-o dea jos[:D]

cu urechea, zic si eu sa mergi la doc

 

Adrianaid="red">, pupici acrobatului [pup]

pt. saltea de cocos incearca la magazinele happy baby sau aici http://www.babycomfort.ro/romana/_paturi140_ro.htm

 

Mikyid="red">, ai gresit. nu aveti fetita mare, ci fetita mare si frumoasa [pup]

 

Laylaid="red">, sa stii ca si eu clocesc demult ideea cu o alta saltea pusa linga patut

 

va dorim o zi superba[cool]

 

 

 

Anca id="green">si [cri] Matei id="blue">(1 ianuarie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

gasca MAOid="blue">id="Comic Sans MS">

know your mind, love your bodyid="blue">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mickyyy,id="red"> ai o fata frumoasa, frumoasa, frumoasa foc! Super pozele! E mortala mai ales in cea in care pare ca doarme in fundulet, e ca un ingeras![pup]

 

Adriana,id="red"> bine ca nu a patit nimic ca al meu daca nu apucam sa-l prind cadea de la 1.5 m si zau de era teafar... eu v-am spus, am intors patutul invers si deocamdata nu are cum sa mai sara ca nu are pe ce se sprijini, fiind gratii de lemn!

 

 

 

Helenid="red"> si[copil]Dan Cosmin id="blue"> (21 Ianuarie 2004)id="purple">

Albumul nostru nr1

Albumul nostru nr2

Albumul comun cu bb-ii de ian-febr 2004id="size2">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...