Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de ianuarie-februarie 2004 (71)


Veve

Recommended Posts

Tatiana, multumim frumos! A fost foarte placut sa ne intalnim, insa s-a lasat cu ...oreion. Sa vedem, poate scapam...fugi gaina ca te tai!

Wow- esti beton la serviciu!La stat sau la particular si in ce specialitate esti...the best??? Mai rar ca femeie sa evoluezi profesional in domeniul tehnic. Banuiesc ca ai prins o oportunitate si ai urcat in tren! Metaforic vorbind, dar ai inteles ce am vrut sa spun.[cool]

 

Daca tot sunteti la capitolul vizionare poze: am bagat poze noi!

 

Taniaid="blue"> cu Andreeaid="red">(14 sept'96)+ [iepu] Biancaid="purple"> (14 febr'04)

 

Poze noiid="red">!

 

Ce nu poti controla...evita!id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Multumim pt. felicitari[:D]

Adinaid="blue">, buna pacaleala. Eu scapai pana la ora asta. Sa vedem de acum inainte. Am vazut tricileta! E super. Maine poimaine o vedem pe mica ta [bonjovi].

 

Helenid="blue">, [cool]"cataratorul" tau. Si a mea se catara pe unde apuca. Aseara s-a urcat pe canapea si a luat=o la fuga si bine-nteles ca a cazut. Norocul ei a fost ca intre timp trasese o patura jos de pe canapea si a cazut pe ea. Ramasese agatata cu un piciorus pe canapea!!! [mariaj] Am certat-o. Bine-nteles ca dupa ce am vazut ca nu are probleme.[:D]

 

Tatianaid="blue">, nu stiu ce ar trebui sa faci pt. hemoroizi. Nu ar fi bine sa mergi la doctor. Si eu am ramas cu unul dupa sarcina, dar vad ca s-a mai retras.

 

Va pupicim din nou,

 

Magda si Miruna (31.01.2004)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tatianaid="blue">, eu am folosit cu mare succes un unguent: Ultraproct. Este f.f. bun. Apoi mai sunt tratamentele naturiste cu bai facute cu diverse ceaiuri. Poti intreba la un Plafar. Multa sanatate!!!

Multumim pt. pupic[:D].

 

 

 

 

 

Adrianaid="blue">[sofer] si [:o)] Raresid="red">id="size3">

 

(13.febr.2004)id="orange">id="size2">

poze cu Rares

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!In sfarsit am pus mana si eu pe calculator ca de cand e frate-miu la mine nici gand sa ma mai apropii.Tot racita cobza sunt insa fericita ca Mariuca a scapat si de raceala si de durerile de masele care au spart deja gingia.Eu ii fac concurenta Mariei fiindca mi-au crescut si mie dinti chiar daca falsi dar asta e.Azi e o zi frumoasa asa ca ne-am plimbarit si am lasat baietii sa faca curatenia ca noi fetele am avut treaba ,ne-am bucurat de soare.

id="left">Vic id="red">multa sanatate puiului tau.
id="left">Tania id="red">mult noroc, sa nu faceti oreion!
id="left">Tatianaid="red"> eu am luat de la plafar un unguent care se numeste Hemostop si am fost foarte multumita ,a fost mai bun chiar decat Hemorzonul care la mine nu mai dadea rezultate.Eu am facut hemoroizi acum 8 ani cand l-am nascut pe Robert si de atunci ori de cate ori exagerez cu efortul fizic sau cu statul in picioare imi apar foarte inflamati,in caz de dureri puternice mai fac bai de sezut cu infuzie de galbenele si ma mai calmez insa imi dau cu unguent ori de cate ori pot.Sanatate multa!
id="left">Mickyyid="red"> sa-ti traiasca frumusetea si sa va bucurati de ea si de cea care e deja pe drum! Multi [pup] pt tine si pitica ta!

 

Andra ,mamica lui Robert si a Mariei album no1 album no2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari si de la noi.

Nu pot sa va mai povestesc nimic deosebit, Laura e o fetita cuminte tare, nu face prostii prea mari, vorbeste foarte mult, ne canta (la, la, la...) si in general se exprima foarte bine, stim exact ce vrea, zice da sau nu cand e intrebata, stie ce i se cere si executa in functie de cum are chef. Imi vine sa o mananc, nu alta.

Daca ar putea ar sta toata ziua afara, in parculetul de copii, sa se dea in leagan (uta, uta). Seara de pe la 7 o apuca sa faca baie, se duce la usa si incepe: ba...ba...ba...si daca nu ii facem exact atunci incepe sa planga. Ca sa vedeti ce fetita curata am[:D]

 

Tania, eu tin minte cand am facut oreion, eram destul de marisoara, 7-8 ani. In afara de gatul-urechia umflate nu mai tin minte mare lucru insa...dar fetele sigur fac oreion.

Poate ai noroc si ale tale scapa de data asta.

 

Emilly, cum a fost la doctor?

 

Tatiana, in afara de unguente trebuie sa ai grija si ce mananci, sa nu te constipi, ca hemoroizii revin. Experienta propie[bang]

 

 

Catalina id="red">id="Verdana">[hippi] si [copil] Laura id="pink">(12 ian 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ancaid="green"> e super , sa stii ca am citit undeva ca stapanu' seamana cu cainele, si uite dovada.[cool]

Vic- azi cand i-am sters nasul la Dragos a suflat si el in batista si am ramas uimita si tot incerca dupa aia sa-mi stearga si el mie nasul.

Fetelor voi m-ati bagat in ceata cu vaccinurile astea.Voi le-ati cumparat ?

Eu stiu ca la un an se face vaccin impotriva oreionului, rubeola si rujeola (ROR).

E drept ca de vaccinul impotriva varicelei nu am stiut. Eu i-am facut la Dragos pe langa cele care se fac obligatorii si Hiberix (imp. infectiilor intestinale- daca bine am retinut) .

 

O seara placuta[pup]

 

Cristina si[copil]Dragos (31.01.2004)

http://community.webshots.com/user/Cristinanemes

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ancaid="green"> e super , sa stii ca am citit undeva ca stapanu' seamana cu cainele, si uite dovada.[cool]

Vic- azi cand i-am sters nasul la Dragos a suflat si el in batista si am ramas uimita si tot incerca dupa aia sa-mi stearga si el mie nasul.

Fetelor voi m-ati bagat in ceata cu vaccinurile astea.Voi le-ati cumparat ?

Eu stiu ca la un an se face vaccin impotriva oreionului, rubeola si rujeola (ROR).

E drept ca de vaccinul impotriva varicelei nu am stiut. Eu i-am facut la Dragos pe langa cele care se fac obligatorii si Hiberix (imp. infectiilor intestinale- daca bine am retinut) .

 

O seara placuta[pup]

 

Cristina si[copil]Dragos (31.01.2004)

http://community.webshots.com/user/Cristinanemes

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca[:-)))][:-)))][:-)))] am zis ca-i ceva cu rapirea...[:p]

Am reusit sa-i dau teapa lui Costin. Prima oara in 9 ani mi-a reusit si mie minciuna de 1 aprilie. Va povestesc maine mai mult...[pk]

 

Taniaid="blue"> cu Andreeaid="red">(14 sept'96)+ [iepu] Biancaid="purple"> (14 febr'04)

 

Poze noiid="red">!

 

Ce nu poti controla...evita!id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Adriana, Andra, Catalina, mersi pentru sugestii. Eu am primit la vremea respectiva unguent Antiflebitic, dar nu ma ajuta. Trebuie sa incerc altceva.

 

Magda, trebuie sa fiu tare bolnava ca sa ajung la medic. Ce sa fac, asa am fost intotdeauna.

 

Anca, sunt super pozele!

 

Tania, mersi, ma simt magulita!

 

 

 

[mamica] Tatianaid="purple"> si [copil] Clara Mariaid="red">id="Comic Sans MS"> (31 ian 2004)

 

[foto] Album Clara 1 Album Clara 2[foto]Album grup 1 Album grup 2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...