Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Constanta (30)


Recommended Posts

quote:Originally posted by ADINUTZA

Sanziid="red">, daca iti trebuie Singulair de 4 gasesti la farmacia din poarta 6 dupa complex. Eu de acolo am luat gratuit dupa ce am "verificat" aproape toate farmaciile constantene.pozele noastre: http://www.adina.as.ro


id="quote">id="quote">Multumesc mult Adina!!!! Si eu am alergat azi si dupa ce am cumparat o folie ( ca nu gaseam gratuit pe nicaieri) mi-am adus aminte de la ce farmacie a luat sotul meu data trecuta si am gasit si gratuit acolo (pe lapuseanu la banca religiilor) au fost dragute ca mi-au dat!!!"O coardã prea întinsã se rupe, o coardã prea slabã nu vibreazã aºa cum trebuie. ."Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">David pe tractoras id="size3">id="red">id="Book Antiqua">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna ziua mamici!

Iertare, ca nu v-am mai scris, stiu ca nu am nici o scuza, dar macar v-am citit.

Imi pare rau cand aud vesti triste, decese, imbolnaviri...etc...

Si eu am auzit ca exista o epidemie de gripa..de oreon nu stiu...si mai grav, ca este prin copilasi...

Medicamente...cand am cautat in tot orasul, nu dadeau retete, am gasit la Miga.

In rest noi suntem bine, maine este ultima zi cand voi lua antibioticul, apoi voi face din nou urocultura si pe 16..abia astept sa mergem la d-na dr.....

Irina bine te-am regasit la mamici....

 

Pupici dulcici pentru mamici, bebici si burtici, de la bb Alex care are DNP 21.07.05

 

Sunt om cu tine, daca esti om cu mine!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/alina19931995/album?.dir=/4fcc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua mamici!

Iertare, ca nu v-am mai scris, stiu ca nu am nici o scuza, dar macar v-am citit.

Imi pare rau cand aud vesti triste, decese, imbolnaviri...etc...

Si eu am auzit ca exista o epidemie de gripa..de oreon nu stiu...si mai grav, ca este prin copilasi...

Medicamente...cand am cautat in tot orasul, nu dadeau retete, am gasit la Miga.

In rest noi suntem bine, maine este ultima zi cand voi lua antibioticul, apoi voi face din nou urocultura si pe 16..abia astept sa mergem la d-na dr.....

Irina bine te-am regasit la mamici....

 

Pupici dulcici pentru mamici, bebici si burtici, de la bb Alex care are DNP 21.07.05

 

Sunt om cu tine, daca esti om cu mine!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/alina19931995/album?.dir=/4fcc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona mama chiar asa mult fara net??da ce fac aia construiesc ei insisi cablurileee???? bine ca tu esti ok. si ca sa treaca neurastenia recomand o doza respectabila de bere la o terasa insorita, cu ceva preteni haiosi![:D]

Alina, bafta la analize, sa fi trecut infectia! cum stai cu somnul, dormi bine? e fotbalist Alex? sau te lasa in pace? ceva poze noi nu mai pui sa va mai vedem?

Adina, voi? a mai trecut oreionul?

grasunu meu s-a trezti si acusi haladuie prin casa. mai nou cind iese din camera unde sunt eu si eu nu sunt atenta tzipa la mine, ceva de genul "plec, vezi? pa!" si sta cu capul intors spre mine pina ma uit la el si "incuviintez", dupa aia o taie fericit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la mamici si burtici!

 

Roxana m-am distrat grozav cand am citit de Patrick cum pleaca prin casa doar cu ok-ul tau[:D]. Stefan se blocheaza in 4 labutze, sta 5 secunde asa, dupa care isi arunca picioarele in spate si aia e tot cu mersul nostru de-a busilea:). In schimb ca si noutate face pa pa atunci cand plecam la serviciu[:D]

 

Ce se mai aude despre vreme? Scapam odata de iarna asta eterna?

 

Va pupic pe toti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...