Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Constanta (30)


Recommended Posts

Va pup pe toate![pup][pup][pup]

 

Irina, felicitari!!!! Sa fiti sanatoase amandoua si sa va vedeti cu bine! Acum sa te tot gandesti la nume de fetite!!![:D]

 

Crixia, .... probabil....?! [dual] pt Alexia iubareata!

 

Roxa, e mortal Patrik!!!! O scumpete!!!!! Bucura-te cat de mult de clipele astea, ca timpul trece asa repede.....

 

Alina, multa sanatate!

 

Tatiana si Galarina, tare mult as vrea sa va mai vad puii, cred ca au crescut mult de la intalnirea noastra din Tomis Mall..... (Dar mai ales, pe Bia, ca pe ea am si tinut-o in brate![:D])

 

Noi inca muciosi, dar parca... suntem ceva mai bine! (Oricum, medicamente nu-i mai dau!!!!!)

Eu sunt doar cu Sebi acasa saptamana asta, iar mama este gripata (cred), asa ca ... va puteti imagina programul meu.

Spre deosebire de zilele in care este si tati acasa, acum imi rezerv timp sa ma joc cu Sebi si sa-i arat diverse chestii, sa-l invat tot felul de lucruri.

Treaba in casa o rezolv de abia dupa ce se culca el, adica dupa ora 22 (bine-nteles ca ma apuca urmatoarea zi treaza....), insa dorm si eu macar o ora, dupa-amiaza, cand doarme si el.

Azi l-am cam certat, ca nu prea a vrut sa pape... Si dadea semne ce pricepe ce vreau de la el...[:D]

Si cand face "prostioare", tot imi vine sa-l mananc, asa drag imi este, puiul mamei istet, frumos si cuminte!!!![il][il][il]

Ma intreb cum va fi mai tarziu, ca acum stiu ca pt el traiesc! Sper sa-l "cresc" asa cum trebuie, sa iasa "om" din el si sa se descurce singur in viata.... [;)]

 

 

[pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

hello frumoaselor

ce e cu linistea asta azi?

noi..la plimbare, pe acasa....nimik nou.

Cristina, eu am ceva probleme de rezolvat asa ca am amanat un pik intoarcerea la servici. dupa ce am scris mi-a picat fisa ca tu te-ai intors la munca! cine sta cu Stefan?

Irina, sa va traiasca fetita si sa fie sanatoasa si frumoasa si mai ales cu noroc!

pupici tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar ca-i liniste azi!

 

Irina, sa fiti sanatoase si sa va vedeti cu bine! Ce spun cei din jurul vostru? Cine se bucura cel mai mult, in afara de tine? Poate ca tati ar fi vrut sa fie tati de baiat, dar la batranete nu-i va parea rau ca are fata! [;)]

 

Racushoarele Cristina[indecis]&id="size4"> [:p] Alexia id="Comic Sans MS">id="size2">id="teal">

crixia@gmail.com

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat si eu un pic sa va salut si sa va doresc maine adica azi o zi buna!Am fost cam intoarsa zilele astea si nu v-am mai scris nimic.

Am fost si noi prin parc ieri dupa amiaza dar am stat putintel ca batea vantul.Azi ne-am jucat si ne-am uitat pe poze pe DC . Am intrat si pe un site cu barbie si i-a placut mult Mariucai[:)] .Si mie chiar.

Irina bine ai venit si de la noi!Pozele sunt superbe!Ai o meserie interesanta!Are si mariuca niste poze facute intr-un studio o minunatie!In Constanta nu am gasit pe nimeni care sa-mi faca ceva asemanator.Un pupic pentru tine!Ma bucur ca veti avea o fetita![pup]

[pup] pentru toate !!

 

 

 

 

 

 

Cristina si[copil] Mariuca

Povestea

nasterii

Poze noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata...si noi un pic la condica!!!

Ati vazut ce urat este afara???

Zi de stat in casa si invatat si facut planificarile pentru serbare la gradi....asta iarna nu ati venit, dar in vara...e musai!!!!!!!!

 

"O coardã prea întinsã se rupe, o coardã prea slabã nu vibreazã aºa cum trebuie. ."

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

David pe tractoras id="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza.

da mai.....ce vreme oribila. ce s-ao fi gindind primavara asta...ca a fost destul timp cald.[xx(]

Crig, ce s-a intimplat, de ce ai fost intoarsa? sper ca Mariuca e bine, da?

ma duc sa il distrez nitzel pe gandac....facem teatru de papusi[:D]

o zi buna tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna la mamici si pitici. Eu nu am mai scris pt. ca nu am mai avut nimic de raportat dar sa stiti ca va citesc zilnic. Irina te felicit ptr. ce ai in burtica, iti doresc sa fie sanatoasa si frumoasa si tu si sotul tau sa fiti sanatosi sa o puteti creste.

Noi in fiecare zi avem acelasi program: papam mult, dormim putin, ne plimbam prin cartier si prin parcul de la far (daca se poate numi parc zona cu banci din jurul farului). Am putea ajunge noi si in parc la gara ca e mai frumos acolo dar e un pic mai departe si noi intr-o ora si juma trebuie sa fim acasa sa manance buburuza, ca nu ma vad alaptand prin parc.[8)]

Va doresc o zi buna, chiar daca afara nu e chiar bine.

 

Mamica Dana si un bebe Cristi.

Poze: http://pg.photos.yahoo.com/ph/badiladana/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Irina, sa ai grija de bebelina. Sa-ti traiasca si sa va aduca numai bucurii! [dual]

 

Avem si noi vesti: au aparut primii 2 dintisori. [bis] Primul i-a iesit acum 2 zile, la fix 6 luni, fiind urmat ziua urmatoare de al doilea.[cool]

 

 

Pupici,

 

 

 

 

[zana]Marlen & [cavaler] ANDREAS[foto]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus!

Irina, felicitari pt. papusica..ne sppui si noua la ce nume te-ai gandit??

Simona, cam rarut, cam rarut...Ce faci? Cand mai vii in Romanica? Poate data viitoare reusim sa te vedem.[pup]

Marlen, felicitari pt. dintisori!. Manca-l-ar mama pe el de [iepu].

Cornelia, stiu ca nu ai net, dar poate reusesti sa ne mai spui ce faci!

Laura, cum se mai simte Vladut? Nu ne mai spui nimic de tine? Cum mai arati?

Roxana, n-a mai fost nevoie de salofalk. A trecut-o pe un alt medicament care se pare ca da rezultate uimitoare. N-a sangerat 10 zile si doar putin de tot dupa aceea. Multumesc frumos si oricum te tinem de rezerva cand vrem sa mai aflam ceva, da?

Adina? Va pregatiti de plecare?

Narcisa, nu mai dai nici un semn de viata????? ce fac Vivien si Patrick? dar tu cum te mai descurci??

 

Gravidutele, pupici pe burticutze![pup][pic]

 

Fetelor cred ca trec si eu la o dieta de slabit ca nu mai mere.Nu mai scad sub 62-63 de kg.La 1,65m. Sunt la limita superioara a normalitatii corporale. De la 67kg intru in grafic pe preobezitate.[q]Fi-r-ar ele de grafice!Dar simt ca trebuie sa mai dau jos si nu-s obisnuita cu dietele. Intotdeauna am fost slaba. Doamne, n-as fii crezut niciodata ca o sa trebuiasca sa tin regim de slabire. Dar dupa doua nasteri si 37 de ani...[:p]

Ce vreme naspa...ma bucuram ca a venit in sfarsit primavara!Pa-pa si o zi frumoasa!

 

Taniaid="blue"> cu Andreeaid="red">(14 sept'96)+ [iepu] Biancaid="purple"> (14 febr'04)

 

Poze noiid="red">!

 

Ce nu poti controla...evita!id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

 

Roxana, Stefan sta cu bunica mea si se pare ca se inteleg foarte bine, deh, sunt lei amandoi[:D]. Cum spuneam l-a invatat sa faca pa pa, si mai nou, s-au laudat ieri, ii arata in carticele pisicute catelushi si il intreaba "Il pupi mamaitza pe catzelush?" si el isi apropie guritza de ei[:D] Am ramas masca atunci cand mi-au aratat[olala]

 

Marlen felicitari pentru dintishori!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...