Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Constanta (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Roxi, July nu mai are timp deloc sa intre pe forum. Eu m-am vazut cu ea sapt. trecuta, am fost cu copiii in parcul Tabacarie si-mi povestea ca nu mai reuseste sa faca fata cu serviciul, casa, aia mica... Tio s-a mai inaltat si parca s-a mai bucalat putin la obrajori. July se gandeste sa-si gaseasca alt post, tot in spital, dar la sala de operatii nu mai vrea, zicea ca e tare-tare solicitant, sta non-stop in picioare si simte ca a intrat intr-o stare de oboseala cronica.

 

Noi suntem bine, sambata am facut petrecere cu inca 5 familii de prieteni, l-am serbat pe sotul meu in cerc largit, iar maine , cand e de fapt ziua lui vom merge doar noi 2 la un restaurant.

Vlad e OK, are un dinte nou jos, primul din cei definitivi. Imi pare rau ca n-am fost pe faza cand i-a cazut cel de lapte, mi-ar fi placut sa-l recuperez sa-l am amintire.

 

Pupi-pupi tuturor !

 

Laura - mama lui Vlad

 

http://community.webshots.com/user/vladut111

 

http://photos.yahoo.com/florea_tatiana111

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

laura, sa-ti traiasca sotul. sa fiti fericiti si sanatosi.

 

wow, deci la vladut a venit zana maseluta. a inceput deja sa-si schimbe dintii? mey, ce devreme. uf, sa incep sa-l pandesc si pe al meu, ca vorba ta, vreau sa pastrez primul dinte cazut. dar nu i se misca, nimik? nu ti-a spus ca se intampla ceva deosebit la el in gurita? a cazut si gata?

parca pe vremea noastra ni-i schimbam la 7-8 ani (sau nu mai tin eu minte). offf, cresc baieteii nostri! mi-e groaza de pubertate, cu tuleie mijite si voce schimbata. si cosuri...[bang] nu stiu de ce ma inspaimanta perioada aia.

 

 

gen, mamica doar de [bicla] marius

 

 

"poze cu de-alde noi"

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...