Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Constanta (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Salutare de la ... "inchisoare"![:D]

Noi tot muciosi... si tot in casa, desi vad un soare asa de frumos afara.... Dar probabil este cu dinti, asa ca mai bine stam cuminti. (Azi i-am dat para lui Sebi, sper sa fie ok la burtica. Voi ce fructe le dati la copii?)

 

De bine ce-mi laudam odorul ieri, aseara a reusit s-o strige si pe buni [^](care era extaziata, bine-nteles!): "buuu-buuu" (si o arata cu degetul, ca despre buni ne povestea el pe limba lui!)

Imi vine sa-l mananc!!!!![cool]

 

Crix, cine este Winnie the pooh? Am ramas in urma cu noutatile....[:D] Este personaj de animatie sau doar o jucarie?

 

Roxa, Sinzi, azi trageti chiulul de la apel!?

 

Tania, ecoflorina o cumperi de la farmacie, nu?

 

Crig, voi ce mai faceti?

 

 

 

[pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu tragem chiulul, aici suntem, la raport.

am fost afara fericiti ca e mai cald. acusi grasu haladuie prin toata casa si eu cu un oki pe el si cu unul la computer.

Adina, imi pare rau ptr bunica ta, condoleantele mele. cum mai sunt piticii cu oreionul?

si nu zice nimeni cum a fost ieri la intalneala? mai ce secretoaseee[hot]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus mamici si burtici (cam putine burtici...)!!

 

Cristinaid="red">, multumesc mult, esti tare dragutza!!! Suplete zici???? Stai asa, ca am mai pus 2 kg de la ultima poza si... de-acum incepe urcusul in greutate... [:D] Mai vorbim cand oi fi in luna a 8-a, a 9-a... atunci sa ma vezi [:D] !!!

 

Mai, deci a fost ieri careva in parc????

 

Pupici,

 

Irina si bebe 21 sapt.

 

http://photos.yahoo.com/irinabungau

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Duminica am fost in parc eu si Sinzi, cu ale noastre bijuterii de copilasi, bineinteles. A fost tare placut, pacat ca nu ati reusit sa veniti. Poate data viitoare. Am facut si cateva pozici, nu multe, dar le pun sa le vedeti.

Pupici.

 

Tatiana si Biuta.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marlen noi tot pe la 11.30 ne-am intalnit. Cu Bia care e asa dulce si finuta...Pe Tatiana am zarit-o la leaganele de bebelusii si eu eram cu DAvid prin zona pe la tobogane...alergam dupa David ca de obicei.

Azi m-am intalnit si cu Roxa si voinicelul (tare haios mai este!!!) dar nu prea am apucat sa stam la barfe ca ca de obicei David face turu piticilor....si azi a fost intr-o stare foarte neprietenoasa, ROxa sa ne scuzi, ca nu prea avea chef de socializare!!! Spre deosebire de Patrick care tareeeeeee si-ar fi dorit sa fuga pe langa David. Noroc cu leaganele!!!!! (Roxa daca aveai o foarfeca era mai usor sa iei unul acasa decat pe voinik din ele!!!)

 

Noi suntem putin derutati, ca ieri dr Calin ne-a dat diagnosticul de astm (pe ochii frumosi si mai mult pe motiv genetic...o abrambureala) si continuam tratamentul cu Singulair inca cel putin 6 luni...ceea ce mie mi se pare asa aberant si mult...io care pana nu imi ajunge cutitu la os nu ii dau nici un medicament lui David...

Am vorbit si cu dr, Dincu (alergolog), inca nu am ajuns la ea, si mi-a confirmat diagnosticul si tratamentul...azi merg si la dr de familie si sper sa ajung cat mai curand cu David si la Bucuresti sa il vada un dr acolo. Nu ca nu am incredere in astia de aici, dar chiar nu am[:D]...

am si cautat azi medicamentul de am innebunit la toate farmaciile (nu aveau gramajul de care aveam nevoie) si bineinteles ca nu il dau compensat si e 1.9 mil 28 de zile...macar de ar merita banii si si-ar face efectul (pozitiv nu cele nedorite...)

Va pup...

 

"O coardã prea întinsã se rupe, o coardã prea slabã nu vibreazã aºa cum trebuie. ."

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

David pe tractoras id="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello hello.

acusi a adormit grasunu mort de oboseala. am fost afara dupa cum a zis Sanzi si al meu nu se mai desprindea de leagane, era super fericit, chuiuia si facea ca delfinu'....ce mai, super distractie! asa ca a mincat tot fara nici o fitza si a cazut adormit.

vai de mine dar ce liniste azi....sunteti pe afara dragutzelor? sau foarte prinse la job?

pupici tuturor!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor.

stiu ca m-ati chemat de multe ori la apel. eu nu am internet de pe 15 februarie. ca urmare am mai citit eu internetu , dar nu am scris decit cind ma "mincau" degetutele rau de tot...

am folosit modemu de telefon ptr asta. ca urmare telefonul m-a costat 300 de euro... luna trecuta. luna asta am fost mai atenta , dar tot o sa mai coste macar citeva zeci... nu stiu cind o sa-mi rezolve crestiniii astia conexiunea. e o poveste urita..

azi am insa internet asa ca sunt pe aici :)).

 

cum e acasa? aici e primavara deja. e frumos. dar asta-i nasol cind ai de lucru...se vede deci o usoara astenie primavarateca...la mine:(.

 

***********************

ooooo....aceste cuvinte ne doare!

http://community.webshots.com/user/s_b2702

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...