Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de sept-oct 2004 (35)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Liliaid="red">, multi-multi [pup]pupici Amelieiid="orange">!!!!! [flo][flo]! Sanatate si putere, ca mai e putin.. [:X] E o scumpica si jumatateid="red"> [copil][:D]

Mada, mersi de coji.. Sa stii ca program id="blue"> n-avem de nici un fel, rusine sa ne fie!!! Papa variaza cu 2-3 ore de la o zi la alta iar somnul.. il dicteaza sefa'[bibe]...

Aissa, tinem pumnii pt bb2.. hihihi... eu nici nu ma gandeam acum la [bb][grasa] pana sa pomeniti voi...

Mihaela sper sa isi revina Alexia.. Doamne, cum sa ne faci scarba cu povestirea? [:D] Poates sa cauti ceva homeopat?!? Desi pt bebei nu stiu...

Ionella, lasa baiatul in pace ca arata SUPER ... E lungan rau[:D] si dupa figura pare ca nu prea are stare..hihihi..!

Moss, sanatate Alexutei!!! Pe noi ne chinuie fornaiala de muuult timp si urlam de zor cand e vorba de curatat nasucul... las' ca vine ea vara aia odata...

Va las pt moment.. cum ne sculam o tulim afara...

 

 

Andreea & Gogo (DN 10.10.2004)

<http://www.andora.bravehost.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici!

Lilia cat chin pentru un sufletel atat de mic. Numai bine si multa, multa sanatate![pup]

 

Noi suntem cam maraiti, am impresia ca vin dintisorii.

 

Moss sa va faceti repede bine! Pupici Alexutei![pup]

 

Roandre numai bine printesei tale![pup]

 

Apropo de menstruatie mie mi-a venit prima data dupa nastere in februarie si apoi mi-a mai venit la un interval de 6 saptamani! Cu toate ca intelesesem ca dupa nastere se regleaza menstruatia1

 

Coji si Ben a avut pe la 3 luni dar au trecut de la sine si vad ca nu a mai facut de atunci.

Kk face de 3-4 ori pe zi si de fiecare data alta culoare. Cred ca este si in functie de ce mananca.

 

pupici la bebici!

 

http://photos.yahoo.com/cami0582

Cami-florina si bebe Ben (02.09.04)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am plecat cu tati spre Carrefour, dar prea batea vantul si m-am intors acasa. L-am lasat doar pe el sa mearga, ca tot avea treaba pe acolo. E pacat de soarele asta la ce vant bate.

Hai fetelor, nu ma luati in serios cu burtica. E mult prea veche speranta la mine, am crezut ca se va potoli daca o am pe pitica asta, dar tot ma mai gandesc luna de luna ca poate-poate. E greu sa imi iasa din cap. Oricum, si de va fi si de nu, acum nu mai e asa important. Viata noastra e cu totul alta acum.

 


Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">

[foto]cu printesa id="violet">[ispita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu iar sunt in viteza ca nu sta singur ioc.

Multam de raspunsuri fetelor. O sa ii fac astazi cu morcov si telina supitza, poate ii pun si un pic de ceapa. Oricum parerile sunt atat de impartite: unii zic fara ceapa la inceput, altii zic sa fie din minim 4 legume supa ca sa treaca sarurile minerale in ea, altii zix la inceput numai radacinoase... oi vedea.

 

Danina, poate vorbim pe PM, cand mi-oi face timp.

 

Cat despre botez, mai mult eu am ramas cu sechele, vorba voastra. Lui i-a trecut ff repede. Biserica e superba, preotul e un om deosebit.. dar na, ce a fost a fost.

 

Si mie mi-au venit rusii abia acum 2 saptamani, dupa niste greturi cumplite, am facut si test de sarcina de spaima. Negativ, of course. Si eu mai vreau un bb, dar nu asa de repede.

 

Sunt tare curoasa ce reusesc azi cu supa, pentru ca de nervii ce ii are pe el, bb al meu suge cate putin la fiecare ora. Plus program de somn complet dat peste cap. Astea conditii de diversificare[bang]

 

Am fugit, pupici

 

Laura si Tudor (29.09.2004)

http://photos.yahoo.com/turcanlaura

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LiliaToma - am vazut si eu pozele; bietul copil cuminte, cum a stat ea in ghips asa micuta...

 

nici mie nu mi-a revenit menstruatia; am deja la activ 3 teste de sarcina; mi-era frica de fiecare data sa nu pierd laptele...

 

eu inca alaptez de 4 sau 5 ori in 24 de ore - depinde daca se trezeste sau nu si noaptea; cu inca 2 mese de diversificare, mananca deci de 6 sau 7 ori, pacat ca nu se prea cunoaste...id="Comic Sans MS">id="green">

 

 

 

Good friends are like stars.........You don't always see them, but you know they are always there. id="Comic Sans MS">id="limegreen">

 

[loveyou] Cristinaid="pink"> & Vladid="blue">[baietel] (23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

me, my family and MY SON – poze noi cu …NOIid="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

he he, si pe mine ma lovi nostalgia... pai daca ar fi dupa perioada sarcinii io as mai face 100 de copii... serios.

 

La multi ani sarbatoritilor de azi !

 

Ma intorc la muntii mei de rufe de calcat...A, mi=adusei aminte, mi=a zis dr sa nu dam pere si caise la copil, ca nu=s bune la stomac.

 

Va pup

 

Mina si

Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati

din:09.09.2004

http://community.webshots.com/user/vizigotu

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...