Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de ianuarie-februarie 2005 (7)


Leta

Recommended Posts

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Crissy incearca ceaiul de fenicul se gaseste la plafar.Se face infuzie de o lingurita de seminte (pe pachet scrie fructe dar ele arata ca niste seminte)la o cana de apa si se beau doua cani pe zi .Eu am baut cateva saptamini dupa ce am nascut si apoi m-am oprit ca imi curgeau sanii de trebuia sa stau numai cu prosoape.Si cred ca este foarte important sa pui si copilul la san chiar daca nu trage foarte mult este mult mai eficient decat orice pompa .

Mult mult succes.

 

Gabica mamica alaturi de Rebeca(11.12.2002) si Iustin(04.02.2005)

http://photos.yahoo.com/stroengr

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat si eu figura cu pozele sa vedem daca am si reusit

Si pt ca suntem la tehnica :a incercat cineva sa treca copilul la pagina personala(acolo unde se trece si data nasterii)ca eu de cate ori incerc i-mi da eroare?

 

Gabica mamica alaturi de Rebeca(11.12.2002) si Iustin(04.02.2005)

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crissyid="red">, eu am luat degeaba pompa de la Medela. Aveam prea putin lapte, iar Rayan scotea mult mai mult decat scoteam eu la pompa, insa, am renuntat complet la alaptat, era prea putin ce manca de la mine.

Pompa e super buna si chiar vreau sa o vand deoarece nu mai am ce face cu ea. Imi pare rau ca am aruncat banii aiurea. Ar fi trebuit sa imi dau seama ca nu am lapte suficient si ca nu are sens sa imi cumpar pompa.

 

Crinuta si [copil] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Leta uite ca la mine a mers am lasat lincul asa cum erasi am adaugat ce a zis alipiticot inainte si dupa el.

Si pentru ca acum am vazut ce multi bebei implinesc astazi trei luni dar si Larisei cre este singura din lista ce astazi implineste doua luni le dorim multi ani, multa sanatate si sa aduca numai bucurii parintilor.

 

Gabica mamica alaturi de Rebeca(11.12.2002) si Iustin(04.02.2005)

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D][:D]buna fetelor.cum va petreceti duminica?da intradevar fenicul e bun pt colici,si eu i-am dat fetei mele si multumesc Domnului nu a avut colici.

 

LA MULTI ANI [copil]SEBI!SA CRESTI MARE PUISOR SI SA-I ADUCI NUMAI BUCURII MAMICII!

 

BELLAMIA cum mai stai cu colicii?o duminica placut ala toata lumea.[dual][flo][pup]ELIY SI[copil]YAELY!

 

****

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...