Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi si copilasi martie-aprilie 2004(50)


Recommended Posts

La multi ani Olivia Karla!

La multi ani Adriana Claudia!id="red">id="size4">

La multi ani Anelisa!id="red">id="size4">

 

Sa fiti sanatoase, fericite si pline de noroc.

 

Ciuid="green">folid="blue">iciid="red">:fetelor am fost la tuns.A fost un adevarat dezastru.A dat Robert tonul la toata frizeria cu plansul lui.Un sfert de ora cat a durat totul, a plans de i se inrosise si pielea capului.Mi-a fost o mila de el..., dar nu aveam cum sa dau inapoi.Am optat pentru tuns foarte scurt, deoarece transpira foarte mult la cap.Oricum o sa pun poze.E o schimbare totala noua freza, pare un alt copil, parca nu e el.Pare acum un baietoi de 5 ani.

 

olitaid="blue">:de 3 zile l-am pus la olita si a facut kk.A patra zi nu a mai vrut si gata.Incercam in continuare.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetele!Ma topesc dupa povestile voastre cu copilasii. Pacat ca nu prea mai am timp sa le citesc ca inainte si sa mai si raspund. Nu am avut timp ieri sa va scriu mai mult, asa ca va voi spune azi anumite chestii noi despre noi: Alexandru mai are un dintisor nou nout (AVIZ VEVE), a inceput sa faca mai multi pasi in casa, ca afara nu prea a avut ocazia in ultimul timp. Cand e incaltat afara se cam impiedica de ghetute ca au talpa din cauciuc si nu e obisnuit. Eu in casa il las descult. A mai invatat sa arate ochii, dar cand ajungem la nas, tot ochii arata. Bate din palme si e dulce tare. Dar s-a facut si tare rasfatat si vrea toata ziua in brate, plange dupa mine de zor si nu stiu ce sa-i mai fac. Daca stau doar eu cu el acasa nu mai pot face nimic. E drept ca eu nu-l las nici o secunda nesupravegheat, decat cand e in patut, dar nu prea ii place sa stea singur acolo. Nu are pic de stare si chiar ma gandeam, dupa mot, cum o sa reusim sa-l tundem. Cred ca trebuie sa gasim o frizerita cu multa rabdare.

Si acum sa ma laud si eu putin ca mi-a luat sotul meu o masina de care aveam mare nevoie. E mare si frumoasa, dar e mai greu cu condusul. Am carnet din 2000 si nu am mai condus de atunci. Ieri am fost cu niste prieteni sa invat sa conduc. Sunt cam catastrofa, dar sper sa-mi revin.

Hai ca va pup si revin cat pot de repede.id="red">id="Comic Sans MS">

 

Alid="red">eid="green">xid="orange">aid="brown">nid="limegreen">did="pink">rid="orange">u si mamaid="red"> (26id="red"> apr 2004id="limegreen">)id="Script MT Bold">id="teal">id="size4">

[marinar] noiid="size4">id="Comic Sans MS"> [foto]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]'neata fetelor!

Uofff, cit ati mai scris...

Noi ne-am imbolnavit(am racit cu totii, cu exceptia taticului), asa ca stam in casa vreo 2 zile.Roby abia respira, are nasucul infundat, siropelele nu le suporta, a si vomitat de la ele(aseara mi-a umplut covorul din dormitor, cit l-am curatat si tot miroase,pfiuuuu).

Cata a-nceput gradinita,va dati seama ce relaxata sunt(pe bune!)id="size1">,si cu masa,cu mofturile la mincare,da' tot nu scap sa fac mincare la barbati![bang]

Am avut un week-end taaare dragut(am stat bolnaviori in casa toti 4,ne-am jucat non-stop,Roby l-a acaparat pe tati, iar eu am stat mult timp cu Cata,am pictat, m-a batut la jocurile pe calculator, am stat de vorba(serios), daca ati sti ce matur gindeste un copil de 7 ani(desi la prima vedere crezi ca ii sta gindul doar la cartoon si jocuri)...

 

Sa revenim...

 

Cuscra meaid="brown">!!! Rar,rar pe-aici,da' bine ca acolo-i vreme bune si o poti scoate pe Hanna la aer.Noi suntem pedepsiti!

Incerc sa mai vad pozele,da' nu stiu cum?

 

Clau'id="brown">, am vazut pozele, sa-ti traiasca frumuselul, tare frumos mai e,Doamne.Si tortul...tare interesant,si eu ma gindeam sa fac unul in forma de masina sau...???).Pacat ca nana lui Raul n-a fost in cea mai buna forma!

 

Luminitaid="brown">, ce bine ca faci ce-ti place la serviciu.Si...sa-ti traiasca tatal, rar un bunic asa sa-si ingrijeasca nepotelul 8 ore pe zi, stim cu toatele cum e!(of, ce as mai merge la Paris, as lua-o si pe Elena[il]...)

 

Rayuid="brown">, am citit cum ati petrecut..(la alt topic[il]).Bravo...tot in blugi!(multam pentru siturile cu ochelari, mi-am ales vreio 2 perechi...[il]

 

Andreeaid="brown">, sa stapinesti sanatoasa masina,[il], si o sa te obisnuiesti repede cu condusul,e un reflex de fapt.Motul il faceti mai devreme,parca asa am inteles intr-un mesaj mai vechi!Petrecere frumoasa.

 

Ruprichid="brown">, stiu cum tipa copilu' cind e la tuns, dar cu Roby al meu am scapat: N-AM CE SA TUND!!!abia are nana un mic mot sa-i taie!

 

Lauraid="brown">, si simbata la serviciu,uoffff.

 

Acum o rog pe Simonaid="brown"> ceva.Explica-mi si mie te rog cum sunt facute coifurile gemenilor de ziua lor(stiu ca-s cumparate), dar eu vreau sa ma ocup personal de confectionarea lor(cele din comert nu-mi plac).Mi-au placut mult, si...te rog,daca ai timp, 2 cuvinte...

 

Gata, ma opresc aici.

 

Inca ceva, Roby tuseste! Cind au racit puii vostri au si tusit? Ce le-ati dat(n-am sunat-o inca pe dr).

VA PUPIK.id="Comic Sans MS">id="teal">

 

 

 

 

 

 

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kataid="red">, Dariei i-am dat sirop de platlagina si Sumetrolim ( biseptol ) sirop. Sa va faceti bine repede !

 

Andreeaid="red">, super cadou. La condus secretul e exercitiul. O sa fie bine ai sa vezi.

 

Daria isi schimba programul de somn. De vineri doarme doar o data pe zi: de pe la 12 la 2.5-3. E mai bine parca asa. Iar duminica dimineata a spus prima ei propozitie : Mama apa. Exagerez nu-i asa ?

Eram in pat toti trei, ea s-a trezit, ne-a pupacit ( asta-i ritualul ei ) s-a uitat dupa biberon, nu l-a vazut si ....l-a cerut.

Ce copil amre am, nu ?id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia uitati-va ce tort frumos:http://www.cakebox.auz.com/birthday/birthday-cake-5.jpg

merge pentr-o fetita!!!!!!![il][il][il]id="Comic Sans MS">id="teal">

 

si mai am(multumesc lu' motanik)id="Comic Sans MS">id="size1">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luat'-i d'aici, http://www.delightfuldeliveries.com/eoneCommerce/Shop;jsessionid=4920A6D3BB217B610B16EC5E558FB40F?Dsp=20000&PCR=1:70000:70100:70101&R=2975 ca vin petrecerile copiilor de aprilie peste noi!!!!!!!!

Inspirati-va, sau comandati,cine poate!id="size1">id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kataid="red">, m-ai omarat de ora ma tot uit la torturi de mi s-a facut foame !

Sunt superbe !

 

 

[flo] [s] LA MULTI ANI ! [s] [flo]

 

[s]OLIVIA KARLA

ADRIANA CLAUDIA

ANELISA ELENAid="red">[s]

 

[flo] [s] LA MULTI ANI ! [s] [flo]

id="size4">id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!

Clauid="purple">, ce fain v-ati petrecut voi si Raul e un scump.Ce fain tort ati avut! Ziceai ca Raul e predispus sa foloseasca mina stinga, lasa-l sa foloseasca ce mina vrea, cum ziceau si fetele acum nu mai e ca pe vremuri sa te oblige la scoala sa scrii cu dreapta.Vlad e stingaci la toate, scrie, maninca , face tot cu stinga.Si io m-am stresat cind era mic, dar a zis socrela sa-l las in pace sa nu-l fortez ca la el asa sint comenzile de-acolo de "sus".Si mai zicea cineva ca stingacii sint oameni inteligenti, pai uita-te la Clinton ca a fost presedinte[:D].

Codrituid="green">,stie Tudor ce stie,nu trebuie sa ne ducem peste mari si tari sa ne incuscrim,[;)] sintem aci aproape.

Kataid="brown">, pupici sa va treaca raceala, mai ales lui Roby.Cum stai cu Monti?

Lumiid="orange">, ce bine ca a venit tatal tau si se David se intelege bine cu el.Serviciu usor!

Nu mai stiu ce voiam sa mai zic ca sint tare batuta in cap azi,am o stare de moleseala nasoala de tot.Sper sa imi revin mai repede.

 

Anca, mamica de Thea si Vladid="teal">

 

 

"Un cerc de prieteni nu se face cu compasul... "

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by alona

 

Nu mai stiu ce voiam sa mai zic ca sint tare batuta in cap azi,am o stare de moleseala nasoala de tot.Sper sa imi revin mai repede.

 

Anca, mamica de Thea si Vladid="teal">

 

 

"Un cerc de prieteni nu se face cu compasul... "

 


id="quote">id="quote">

 

Asta-i astenie de primavara! !!

Revino-ti repede!(ca se ia)id="size1">

 

Eu cu Montignac, merge, mai calc si strimb ,da' merge.Am cumparat si cartea si e mai simplu pina invat regulile.Da' la cioco n-am renuntat[:D],maninc d-aia neagra(pfiuuuu,si nu-i buna deloc.Io-s ca ala care vrea sa se lase de fumat...[bang]).id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...