Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi si copilasi martie-aprilie 2004(50)


Recommended Posts

Simo, id="red">ei de-acum o sa stiu si cand e ziua ta.[flo] Am o memorie pentru zilele de nastere de si eu ma mir cateodata!!)

Asa, asa, "incurajeaza-ma" si pe mine sa infrunt 33-ul asta, ca tot de el o sa am parte anul acesta. [:D] (Trebuie sa-l repet in minte de cateva ori pe silabe, ca sa-mi obisnuiesc urechile cu pronuntia. Pffiii, si ce ciudat suna!! Parca n-ar fi din nici-o limba auzita pana acum de mine.[:D])

 

Daniela si papusa LARA - 7 aprilie 2004id="blue">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Clauid="red">, ce coincidenta, tocmai vroiam si eu sa mai anunt un dintzoc, acum avem 5.Ce chestie, se pare ca la copiii nostri le cam ies deodata dintii[:D].

Simoid="green">,atitia fac si io dar la toamna.Lasa mai ca acum se zice ca femeile sint in culmea culmilor [ispita]dupa 30.I-am facut un palmier lui Thea azi.

 

Anca, mamica de Thea si Vladid="teal">

 

 

"Un cerc de prieteni nu se face cu compasul... "

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simoid="red">, cam 12 kg are intradevar si vreo 76-77 cm...lungan, seamana pe ma-sa[:-)))]

 

Daniela id="red">si eu tin minte toate zilele de nastere...daca cineva vrea sa stie cand e nascut X sau Y ma intreaba pe mine si imediat zic...la fel si cu numerele de telefon[:D]

 

Si ziceti ca e tare greu la 33 de ani??[:D] Oricum va felicit ca desi sutneti niste HB-uri arati destul de bine, va tineti chiar prea bine pentru batranetea care va apasa [:D]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinaid="red">, chiar ca ai dreptate...le-au iesit dintii cam in aceeasi perioada...am observat si eu[:D] Mai sa fie, o fi ceva...Elena tu n-auzi, da?[:D]id="size1">

Ce palmier aveti [il] Domnisoara e din ce in ce mai frumoasa! [il][il][il]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa e, Ancaid="red">! Auzi, Danielaid="red">? Acum suntem cele mai "tari"!!! [:D] Drept sa va spun mie nici acum nu-mi vine sa cred ca am 2 copii, eu ma simt asa ca in facultate... Ei, nu chiar, dar de multe ori cand aud de cineva ca are 25 -26 de ani ma gandesc: a, deci cam de-o varsta cu noi si pe urma imi dau seama ca de fapt.... suntem cu mult mai "mari"...[:)] Adica nu ma vad si nu ma simt asa "femeie" in toata regula... sunt convinsa ca ma va lovi realitatea in moalele capului in curand.

 

Ancaid="red">, ce freza meseriasa i-au facut la Thea!!! La cheliuta mea mai dureaza pana sa-i pot face freze...

 

(eu bolesc, ma doare gatul tare, tare, sper sa nu ia si puiutii mei. Copilasii dorm, mama gateste si eu pierd vremea pe internet. Si cand ma gandesc cata treaba am mi se face rau, dar sa mor de ma simt in stare sa ma concentrez acum la ce am de facut ...)

 

Simona si gemenii Mia & Lucas (25 Martie 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai Clau id="green">, ne faci Hb-uri, [neand]? No lasa ca vezi tu peste citiva ani, copilo!

Rayuid="purple"> nu vede , n-aude azi, numa pe la scandinavi scrie[pahar].

 

Am uitat sa felicit sarbatoritii de azi:

La multi ani Malina!id="red">id="size3">

La multi ani Radu Paul!id="blue">id="size3">

Sa cresteti mari , cuminti si sanatosi!

 

 

 

Anca, mamica de Thea si Vladid="teal">

 

 

"Un cerc de prieteni nu se face cu compasul... "

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simonaid="red">[:0], bebe 3? No way! Astia doi fac cit 4, imi ajung.Lui Vlad nu-i place freza lui Thea, cica arata "weird".Am vrut sa-i fac 2 codite , dar nu a vrut sa stea, asa ca ne-am multumit cu una, ca-i venea paru' de tot in oki.

 

Anca, mamica de Thea si Vladid="teal">

 

 

"Un cerc de prieteni nu se face cu compasul... "

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simo, pai ce sa fi facut cu omu meu, ca s-a saturat sa traverseze orasu zi de zi...la nunta, un prieten ne-a cantat o piesa ceva de genu:"Si la anu unu mic..."...eu radeam ca proasta ca n-aveam noi astfel de ganduri, am zis ca pe la 27-28 de ani sa fac primu bb, ca sa ne mai destrabalam si noi...ei si uite dupa nici 4 luni surpirze surprize...sunt gravida, sa pic pe spate nu alta[:D]

bebe2?? Clau ma innebuneste ca musai musai sa-l facem acum repede...nu zic ca n-ar fi fain, dar trebuie neaparat sa merg si eu la servici barem 1 an si apoi mai vedem...oricum trebuie sa ma vorbesc cu cuscra-mea ca am zis ca ii facem odata ca sa putem sa ne mai petrecem noptile impreuna ca altadata[:D]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aud Simo!id="red"> Intre noi fie vorba, asta ne consoleaza cu adevarat, nu? Faptul ca abia acum ne-am "intarit"![:D] Ca bine zici, nici eu nu constientizez anii pe care ii am. Parca nu s-a schimbat nimic cu mine de cand aveam 20 de ani.

 

Alona, id="red">bine ai venit in clubul lu' 33![:D] Adica, bine o sa vii la toamna!

Claule, id="red">acu' iti da mana sa ne faci complimente. Sa vezi cand ne-om lua dupa tine cu bastonul!![:D]

 

Daniela si papusa LARA - 7 aprilie 2004id="blue">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...