Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi si copilasi martie-aprilie 2004(50)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ela, id="red">si eu am observat la Lara ca face lucruri pe care nu i le-a aratat nimeni. Evolueaza copiii nostri!

Apropo de scutece, eu cred ca o sa-i cumpar in curand d'aia pe care sa-i trag pe picioare in sus ca pe chiloti.[:D]...nu-mi amintesc cum le zice acum.

 

Ruprich, id="red">cu intrebarea ta despre mersul in picioare mi-ai adus aminte ca de fapt eu nu v-am zis ca Lara merge deja de vreo doua saptamani. Se ridica singura in picioare, merge singura, se aseaza singura etc. Cred ca cea mai noua "schema" invatata e sa se intoarca de pe loc. Pana acum o saptamana se intorcea "cu ocol" la stanga sau la dreapta. Apoi a invatat sa se opreasca si sa se intoarca pe loc, mai aproape de tehnica obisnuita folosita de...oameni.[:D]

 

Elena, id="red">frumoasa dedicatie si frumos cadou (ala rosu) i-ai facut lu' ginerica!! Asa soakra generoasa mai rar intalnesti!

 

 

 

Daniela si papusa LARA - 7 aprilie 2004id="blue">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, ce plictiseala pe topicu asta a nostru....chiar nu mai avem nimic de spus.Z?

Eu m-am cam plictisit...o sa iau o pauza..mai lunga.

va pupik ,petreceri frumoase, si ...sanatate la bebei.

ma mut la alta mamici![hot]id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma Kataid="red"> ! Nu ne ameninta ! Eu sunt aici dar sunt ascunsa intr-un teanc de fise de pontaj, as vrea sa le termin astazi ca sa nu vin si maine. Maine vreau sa fac sarmale si n-as mai avea timp si mai ales chef daca vin la munca......Ups ! [ups] Acum vorbesc ca babele despre ce mancare am facut , o sa facem .....

Daca vrei pot sa-ti spun la ce proiecte au lucrat colegii mei, ce sectii cate ore, cate ore le dau.....Vrei ? id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kata, ca sa-ti mai treaca plictiseala ia de citeste aici http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12421&SearchTerms=mamici,martie,aprilie,2004 . Daca Claudelu ne-a adus aminte de momentele nasterii, eu am scotocit dupa inceputuri...primul subiect cu mamici de martie-aprilie!id="Comic Sans MS">id="purple">

 

Mickyyyid="red">[gravi] (30 saptamani) si [copil] Malina Ioanaid="purple"> (31.03.2004)

 

id="left">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sint o nerusinata ,am uitat sa felicit inca doua fetite frumoase,cer scuze!!

[s]LA MULTI ANI MALINAid="purple">[s]id="size4"> scumpa,sa cresti mare si viteaza,si in curind o sa primesti cadou o surioara!!!Mickyy .sa-ti traiasca si sa infloreasca fetitele tale,cea de un anisor si cea din burtica!!

[s]LA multi ani MARIAid="red">[s]id="size4"> cea frumusica,sa cresti mare si voioasa,fetita dulce!!!Multa fericire Diana,sa va traiasca comoara!!

 

Elena[hippi] si [copil]pisicutza Amelieid="Century Gothic">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by katalina

Fetelor, ce plictiseala pe topicu asta a nostru....chiar nu mai avem nimic de spus.Z?Eu m-am cam plictisit...o sa iau o pauza..mai lunga.va pupik ,petreceri frumoase, si ...sanatate la bebei.ma mut la alta mamici![hot]id="Comic Sans MS">id="teal"> Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">


id="quote">id="quote">HI,hi,hi, PACALEALA!!!!!!DE 1 APRILIE!!!!!id="size4">id="red">multumesc Lauraid="brown"> si Mickkkyid="brown">, sunteti niste dulci!!! Doamne fereste sa ma satur de voi.NICIODATA!Si n-am asa de mult timp sa stau pe net si sa ma plictisesc cu doi "teroristi" in circa![alcool]Mickyyy, mi-am adusperfect aminte de-nceputuri!!![flo]id="Comic Sans MS">id="teal"> Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...