Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei -8


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by wonderful .Caut pritre colegi o maseuza buna ca tare mai simt nevoia unui masaj de relaxare.
Pai vad ca-ti cauti colegi maseuzi, hm, mie nu mi-a trecut prin cap sa-l pun pe sefu' sa ma mangaie pe spinare Da' la voi vad ca se practica. In afara de masaj in 2 mai faceti si altceva? [zz] Adina + Olivia Q1.04
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
quote:
Originally posted by wonderful .Caut pritre colegi o maseuza buna ca tare mai simt nevoia unui masaj de relaxare.
Pai vad ca-ti cauti colegi maseuzi, hm, mie nu mi-a trecut prin cap sa-l pun pe sefu' sa ma mangaie pe spinare Da' la voi vad ca se practica. In afara de masaj in 2 mai faceti si altceva? [zz] Adina + Olivia Q1.04
Sefa e prietena mea.Si io am zis 'maseuza' nu 'maseur'ca-s patita. Dupa accident,eram toti la fizioterapie si ma trimita sotul la un maseur aproape orb,cica era bun.Si incepe animalu sa ma maseze in zona inghinala,chiar insista,trece la sani,imi tot spunea 'vai,ce par frumos si des aveti,vai,ce corp subtire aveti'.Io 'Dar am si o mana in ghips,cu care vrei sa te pocnesc?Nene,macar platesti bine,ca-ti dai seama ca nu-ti las nici un ban dupa ce m-ai framantat ca la preludiu.Nu tzatzele mi-erau intepenite,ciolanele!'S-a dat inapoi.la urma,cand ma imbracam 'cand oi fi frigida,macar stiu la cin' sa vin,porcule!' Pe hol sotul'Ti-a placut,a fost bine?' 'nu,ca m-a starnit si m-a lasat cu ochii-n soare!Ma tontule,tu ma trimiti la toti statutzii,gura mamii voastre de obsedati!'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Dupa accident,eram toti la fizioterapie si ma trimita sotul la un maseur aproape orb,cica era bun.Si incepe animalu sa ma maseze in zona inghinala,chiar insista,trece la sani,imi tot spunea 'vai,ce par frumos si des aveti,vai,ce corp subtire aveti'.Io 'Dar am si o mana in ghips,cu care vrei sa te pocnesc?Nene,macar platesti bine,ca-ti dai seama ca nu-ti las nici un ban dupa ce m-ai framantat ca la preludiu.Nu tzatzele mi-erau intepenite,ciolanele!'S-a dat inapoi.la urma,cand ma imbracam 'cand oi fi frigida,macar stiu la cin' sa vin,porcule!' Pe hol sotul'Ti-a placut,a fost bine?' 'nu,ca m-a starnit si m-a lasat cu ochii-n soare!Ma tontule,tu ma trimiti la toti statutzii,gura mamii voastre de obsedati!'
Doamna, ce sa zic rasei cu lacrimi!!!Parca si vad scena...D-aia barbata-miu ma maseaza el, cred... Am apucat de am citit in urma si sunt acu ca acela din poveste :"un ochi rade, altul plange". Numai mama sa nu fii! HAi ca mai vorbim cand oi ajunge acasa! Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005) [url="http://www.flickr.com/photos/andrath/1202034620/"]Stefan[/url][copil] "I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...