Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scorpiutzele-pe unde sunt? (6)


Recommended Posts

Buna frumoasele mele scorpiute,

Bun venit fetelor noi, ne strangem..., ne strangem... [invazie] Ce fain!

Stati sa va pove ceva haios:

cum stiti, sunt la cura de slabire. Aveam de mancat intr-o zi legume si fructe. Tzusti in piata, la cumparaturi ... vad niste mere faine, deja salivam...[pofta] ii zic lu' tanti sa-mi dea o plasa sa incep sa-mi aleg. Se uita asta urat la mine si-mi zice: nu-s pe alese. Iti dau un tip: du-te la BILLA.

Am ramas masca. [V] Cum adica? Nu suntem la piata? S-au tampit tzaranii?

In fine, imi trece repede, am luat mere din alta parte (nu Billa, bineinteles).

 

Voiam doar sa va salut si sa va pupacesc [pup][pup][pup] si sa va invit sa-mi vedeti pozele.[floare3]

 

Miro

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetele!

Deocamdata stam in casa pt ca afara e cam frigut.

Carmen, rabdare bine ca ai, asa ai sa depasesti momentul. Totusi sunt multi dinti de iesit, asa ca sa nu ti-o pierzi la primul dinte iesit[flo]! Noi suntem langa tine... la noi tocmai au iesit toti- dinti, masele, asa ca untem proaspeti... de 2 ani ne tot chinuim!

Mirona, am vazut pozele... dar tortul ala e bestial. Vreau si eu, trebuie sa ma abtin ca doar postesc. Uite un nou exercitiu de vointa!

Roxy, petrecere frumoasa, ma bucur mult pentru tine... cam rar sa se nimereasca asa de bine familiile!

Fug la bebe ca e cam obraznic, daca sta in casa!

Va pup, Elena

 

Mamiid="red"> ”de George”id="blue">

Povestea_nasterii

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N-am vazut ca mai e un grup de scorpiute aici si am postat pe alta pagina mai veche.Dar va zic si voua ca vreau sa intru in "gasca"!Sunt scorpioanca de 27 octombrie 1967.Sunt nascuta la ora 14,in Bucuresti.Poate stie una dintre voi daca am ascendent in varsator sau in capricorn?sotul meu e nascut pe 14.11.1967 si ne "suportam" reciproc de 15 ani!!!

Ma bucur ca v-am gasit si mai vorbim!

Michi.[si-eu][tel]

 

mstef

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirona frumoase pozele.Cand ati facut nunta?O pereche indragostita,mi-a placut nr 5 cand va uitati unul la celalat ca-n filme.[amoras]

 

prietena mea din Ro ,plecata in Quatar imi da semn de viata azi,imi trimite poze cu camila si cu nisipul ala[bang] si caldura si piscina[bang] si-mi vine sa intru in calculator de ciuda ca nu sunt si eu acolo.Dar nu-i grav,[:D]bine ca-i merge ei.Ma intreaba cum mai arat ii spun ca am zece kg in plus,ca nu fac nimic toata ziua si ca arata ca o vrajitoare si bolnava pe deasupra.Sa vedem raspunsul[:D]

 

Ce bine era domnisoara cand n-aveam nici o obligatie sa faceam tot ce voiam[hot],acum tac si rabd ca fi-mea trebuie sa mearga la scoala,ca-i mai bine aici ,cum spune toata lumea.

 

Mstef cum se poate sa nu-ti urez bun venit[hia].Parca ascendentul il stii daca-ti cunosti ora nasterii.

 

Azi ma dor maselele,la rece mai ales.Luni sun la toti orl care m-o primi mai repede,ca celalalt n-a facut nimic.S-ar putea sa nu fie de la masele.M-am cremuit cu o chestie mentolata,am adormit la loc pana la 12.Si cu pastile ma doare capul.Ma sperii de mine in oglinda,arat atat de amarata,cu parul asta care nu-mi mai place[soc]

 

Eram sigura,l-am vopsit acum o luna,negru.Acum nu mai vreau.[mariaj]Cand oi avea bani dau negrul asta jos si-l las natural.Apoi dupa cheful meu nebun,la o luna,sa-i dau ori cu sampon colorant ori peruci[8D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Syd ce peruci mama? Nu cred ca e de vina culoarea. Si eu am saptamana viit. programare la coafor, tot pentru negreala. Nu ma face sa ma dezumflu. Ia si tu un pic [alcool].[:D] Lasa ca daca-ti trece maseaua [audinti], ai putin timp si stai vre-o ora in oglinda, te aranjezi un picut si sa vezi cum o sa-ti placa din nou.

Nunta am avut-o acum 2 ani - 6 septembrie 2003 - de ziua lui George al Elenei.

Pupicei [pup][pup][pup],

 

Miro

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele, ce faceti? cum petreceti duminica?

eu si copilasii suntem bine, inca nu am luat raceala si sper sa ne fereasca Dumnezeu si in continuare.

noi ca de obicei am fost in parc, asta tine loc si de distractie si de relaxare...de tot, acum i-am lasat putin pe aia mici la mama(dormeau) si eu venit putin pe la sotzul bonavior hi hi sa vad ce mai face....

michi...bine ai venit!

fetelor va pup pe toate si va urez o duminica dupa amiaza cat mai frumoasa

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena,cum 2 ani?????????Aoleuu!!!eu credeam ca o luna,doua acolo si gata!Pai tre sa-mi revizuiesc rabdarea!nu mai fac afirmatzii din astea![help][help][help][help]

Miro ce vremuriiii!Nunta mea parca a fost acum 100 de ani!

Bun venit noilor membri!Michi asa am patzit si eu,dar ai sa vezi ca fetele astea scriu nu se incurca!

Syd,ne pare rau pt.[audinti],ai grija de tine!

`

 

Carmen[mamica]& Anda[bb]

http://www.babiesonline.com/babies/a/andaioana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirona. Perucile naturale sunt foarte frumoase,asa, ca sa nu mai schimb culoarea la doua luni.dar sunt scumpe.Alea artificiale ma mananca.Nici alea nu sunt doi lei.[bang]

Zi ,si de acum doi ani tot asa indragostiti?[il]

 

E frumos negrul meu,nu zic,doar ca am chef de schimbare.Daca l-as aranja putin,ar fi mai frumos.daca m-as machia,n-as mai fi atat de alba ca o stafie[xx(].Dar cu ce ocazie,a zilei de duminica?oricum sunt imbracata sport,prin casa in pijamale.

 

azi am fost un pic afara,nu-i nimeni.Imi petrec dupa-amiaza la calculator.

 

maseaua nu stiu care ma doare,partea de jos unde totul e ok.Si sus ,toata partea,dar e de la sinuzita,nu trece ea singura.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara Scorpiute "vorbarete"

 

Mie m-i se pare ca am lipsit putin ,dar cand vad 4 pagini scrise..[bis]

BUN VENIT Carmen si printesita Anda si Mstef !

 

Carmen te cred ca e greu si pe de alta parte te compatimesc ca esti singurica cu Anda,dar timpul va trece repede si te vei bucura de fiecare progres al ei.Dar tati al vostru e militar in Avganistan?In legatura cu fetita ta nu cred ca ar trebui sa te ingrijoreze ce manaca daca ia in greutate normal.Apropos'cu cat ai nascut-o?Si mananca sarmale?![:D]

Monica ,mi-a placut pacaleala mai ales ca ai reusit sa pacalesti pe cineva pe 3 aprilie!!!Si eu care ziceam ca nu m-a pacalit nimeni.Si cum ti-ai "oblojit" sotul bolnavior?[;)]

Mirakule,cum te cheam mai?ca tare greu imi vine sa-ti scriu asa.Felicitari pentru cei 2 copii si chiar asa ca si eu auzisem ca dupa a 2a nastere scapi mai greu de kg!!!

Roxy exact cum spunea si Carmen cand iti vei gasi rochita TA vei stii imediat.Se spune ca orice mireasa are rezervata o rochie!

Mirona,frumoase poze,multi ani fericiti!Eu una n-am inteles noi 3,noi 4...?Aveti copii?

Syd,frumoasa fetita ta!Sa-ti traiasca si sa te bucuri de ea!Si chiar asa ...tre sa fie trist acolo la voi sa nu ai nimic de facut!E asa de pustiu!?Eu cred ca tu esti o fata cel putin prezentabila,nu ne arati poze si cu tine?Si apopos'de schimbarea parului,uneori mi-as dori si eu sa nu fiu asa de conservatoare,ca numai natural-saten inchis si negru l-am avut.As vrea sa vad cum mi-ar sta si altfel.Te intrebasem ceva ,dar cred ca era in mesajul pierdut:tu il iubesti?Si inca ceva tot e bine ca ...[xinpat]

Elena,parca imi spusesei si mie de George...Iris...[8D]dar lasa ca eu cedez locul ca suntem departe![:D]

M-am hotarat ca saptamana asta ma duc la sala.

Salut si pe restul de scorpiute!

 

Noi suntem bine,dar cam singurele...maine vine tati.[bonjovi]Sa vedem lui cat de dor i-a fost de noi!

 

 

IRI SI IRIS...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Syd draguta mea,

mai zilele trecute (deja capitolul trecut) postam si eu povestea noastra. Vezi ca nu ti-ai facut temele?[8]

Ziceam ca aveam 8 ani impreuna cand am facut nunta si deci acum vom implini 10 - in septembrie. Nu! Iubirea nu e la fel ca in prima zi, e din ce in ce mai intensa.

Si acum cu faza de schimbare: vrei bataita? [neand] Indiferent ce zi e, indiferent cu ce te imbraci, daca iesi sau nu din casa ... tu trebuie sa placi persoana ce se reflecta atunci cand privesti in oglinda. Daca tu nu te respecti... nu te respecta nimeni. Ai moralul la pamant? Ce-i cu tine? Scutura-te si HAI mai departe. De aia suntem aici [grup], sa te sustinem. Hai ca poti, e clar, doar putina vointa, sa nu te mai vad asa, OK?

Al meu sot a incercat candva demult sa-mi ceara sa nu ma mai machiez, sa-mi impuna ce sa fac cu parul, cand sa-l tin strans si cand sa-l las liber. Sa nu ma mai vopsesc, etc.

I-am retezat-o nenicule ... asta e decizia mea. Intai mie sa-mi placa, apoi tie. Si oricum e un sot fericit din acest punct de vedere: un coafor la 3-4 luni ... ca in rest toate le fac acasa, singura.

Pupicei,

 

Miroid="Script MT Bold">

id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...