Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scorpiutzele-pe unde sunt? (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mirona,nici tu nu ti-ai facut temele,sa vezi ca sunt cu moralul la pamanat[:D]Asa de rusine,se mai intampla[iartama],sunteti multe fete active,mai uit[iartama]

 

barbatului i-ar placea,din contra ,sa fiu mai aranjata,mie imi e lene.

 

Tocmai am iesit dintr-o partida de (ceva bun). Piticasigogosica,nu stiu daca-l mai iubesc,cand ma supara ma intreb daca l-am iubit vreodata.Ceva este,ca mi-au dat lacrimile (fara sa vada).Si daca ar fi dragoste( cu nabadai) oare ar merita sa treaca prin toate fazele astea?N-ar fi mai usor cu altul? Ca asa spuneam si dupa primul,ca eu n-o sa mai iubesc niciodata si totusi s-a intamplat si mereu se intampla. Daca ma asteapta ceva mai bun?[:X]

 

Ati vazut-o pe Julia?Eu zic ca arata mai bine in realitate.Normal[;)]

 

Eu sunt grasunica si la fatza,n-as spune ca sunt cea chipesa.daca vrei sa ma vezi da-mi adresa e-mail (si celelate fete).Nu vreau sa ma dezvalui pe forum,vorba ceea :sunt anonima.

 

Fata mea fuge de taica-su ca de [fuga] al negru.Cum s-o apropii? Daca -i spune sa se joace amandoi,plange de mama focului.E si vina lui ca nu sunt apropiati.Ii spunea in gluma:aha,acum o sa ne jucam amandoi...ca si cum ar fi vrut s-o sperie.Si cu cat insista cu atat plange mai tare.Doar sa schimbe formularea.Si asa,ce sa-i propun,sa iasa singuri amandoi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!Desi am incercat sa stau departe de computer nu am reusit ,parca nu puteam sa merg la culcare asa fara sa va urez noapte buna![nani]

Multumim Iri!Da ,tati e ofitzer si s-a gandit sa-si mai adauge puncte la dosar si sa-si creasca adrenalina,tocmai acum!Am mai scris despre asta la subiectul "Rapitzi in Irak" si ce sa mai zic ca de-acum trebuie sa vina,si punem noi mana pe el [neand].e plecat de acum de vreo 8 luni si ne-a asigurat ca nu va fi implicat in lupte si nu va risca nimic,dar.......cum socoteala de acasa nu se potriveste cu aia din piatza...asta e !Deja 8 luni sunt multe dar la noi la romani e posibil orice,nimic nu ma mai mira![batcap]

copilul asta al meu e cam ciudat si pina acum radeam ca e mofturoasa ca tati la mincare ,dar lui tati nu-i plac sarmalele![:D]

eram ingrijorata ca nu o sa invetze sa pape cu linguritza ca nu stie sa mestece si stand la masa a vazut mama mea ca ea s-ar arunca spre farfurie, asa ca i-a dat sa guste si ea .spre uimirea noastra a inceput sa mestece si sa plinga ca ar mai vrea sarmale.banana nici nu vrea s-o vada pasata,iar intreaga n-are dintzi inca![:)] ,strange gura sau o scuipa,si tot ce e dulce .azi a vrut supa dar nu la biberon sau in canitza ei, ci de la mine din farfurie.E cam ciudatzica la mincare.pai asta e problema ca nu ia cat trebuie in greutate si nu pot s-o pacalesc in nici un fel ca ea stie tot ,si face numai ce-i convine.nici nu-mi imaginam ce personalitate bine definita au bbii.eii,acu nu-i nici sub greutate ,dar se poate mai bine a zis medicul.cantitatea de lapte e la jumatate cat scrie acolo,iar ce -i place si maninca doar asa o linguritza ,maxim doua.deci asta nu se cheama mincare .am nascut-o de 3,200 si sper sa fi ajuns la 6 ca ultima data avea 5,5 kg la cantarire.e cam agitata ea ,nu prea are timp sa se ingrase ca trebuie sa dea din minutze si cand maninca si cand doarme.miine ii fac peshte cu legume si sos ca-i place ![pofta]

gata ca va plictisesc ,mai am putzin si scriu un roman despre bblusha.

Syd ,daca tzii neaparat eu am o matusha care face peruci naturale,itzi dau numarul de telefon![:D]Crezi ca te ajuta sa iesi din starea asta?Nu-tzi mai fa atatea griji de aspectul fizic ca nimeni nu e multzumit niciodata de cum arata,tot timpul vrem altceva!

gata ca ma prinde dimineatza si ma apuca si filozofia la ora asta!

Va [pup]de noapte buna![|)]

 

Carmen[mamica]& Anda[bb]

http://www.babiesonline.com/babies/a/andaioana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor!

Dar mult ati mai scris, nu mai tin randul!

Carmen, nu vreau sa te sperii[flo], insa odata ce incep sa rasara dintisorii, ei tot rasar, in functie de copilutz. Si cum a zis si Irina (Pitica), important e sa ia in greutate, nu mai fi stresata. Aici suntem![:D]

Irina, sa stii ca George e incantat de fiecare fetita pe care o vede... acum o sa vedem ce alege in final, dar se uita cu placere la toate pozele[:D], seamana lui tati, cred, nu imi va fi usor cu el!

Mirona[pup], deja avem puncte de reper comune: tu cu aniversarea casatoriei, eu cu al lui George... imi place!

Syd, am vazut fetita, superba! E nasol insa daca relatia dintre ea si sotul tau nu e prea roza, ma mir. De obicei fetitele sunt foarte apropiate de tatici. Insa vad ca mai sunt si exceptii! Ai dreptate, daca ar schimba tonalitatea formularii frazelor, nu i-ar mai fi frica copilului de el! Oricum, sa iti traiasca printesa!

Monica (Anda141), vad ca ai mai trecut si tu un pic, pupici si de la noi! Ce face Albert?

Mstef, bun venit la noi!

Nina, a venit Cristina acasa? De fapt... cred ca a inceput si gradinita, sunt in urma!

Roxy, nu dispera, rochia o ve gasi, oricum mai ai pana la nunta, asa ca ai timp sa alergi sa iti gasesti ceva deosebit pentru ziua aceea![pup]

Ma duc la George ca a epuizat toate programele tv care ii plac, trebuie sa mai inventam ceva!

Va pup si o sapatamana minunata!

Elena

 

Mamiid="red"> ”de George”id="blue">

Povestea_nasterii

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmenid="blue">,id="black">noi suntem scorpioance,deci caractere tari.am citit ca sotul tau e plecat.Stiu cum te simti,caci am avut si eu sotul plecat (tot ofiter) in Afganistan,cand Daria avea doar 4 luni,a trecut.peste un an a plecat in Irak,acum o luna s-a intors.Adevarul ca ultima misune a facut a-mi iasa primul fir de par alb,dar va apropie mai mult experientele astea,chiar daca vine un pic dus cu pluta.Deh,sacrificiile astea.O sa vezi ca perioada de dupa e mai grea,caci e mult mai nervos,asta in cazul in care are activitate acolo si nu sta doar in birou.[usa][usa]

 

Ema

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revin si eu printre voi, nu am mai scris de vreo 100 de ani[:D] si incerc sa citesc din urma sa vad ce se mai intampla pe aici.

Pupici si sa aveti o zi buna si o saptamana excelenta

 

 

A sti, a putea sa te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in arta, ca si in viata!" - Al.Vlahuta

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna

 

Carmen,fetita ta e unica in felul ei,si tu stii asta,asa ca nu o mai compara cu ce si cat manaca altii.Stiu ca ti-e greu caci toate am facut la fel ![flo]

La 4 luni ar fi trebuit sa aibe 6 kg (in media trebuie sa ia 750 grame pe luna in prima faza)deci sunteti in "carti".Iarasi statisticile astea sunt facute si ele dupa majoritatea ,dar nu e regula.Pe urma bucura-te ca vei trece mai usor la diversificare.Poate face greva ca nu e tatai acasa![:D]

Emma si tie [flo] pentru faptul ca ai fost atat timp singurica si ai rabdarea sa-ti intelegi sotul.

Salutari si la restul de scorpiute [pup]

Bine ai revenit Tumpi!

 

Eu la noapte (0ra 12)ma duc sa-mi iau sotul de la aeroport!

Cam atat,nu am chef de munca [roker]

 

IRI SI IRIS...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna

Cand ziceam ca am si eu liniste si-mi propusesem sa fac o gramada de lucruri cat imi dorm copii, hop asta mica s-a si trezit.[bibe]. Acum e la mine in brate dar vad ca nici asa nu-i convine. E asa frumos afara dupa-masa mergem la plimbare la lac. copilul ma bate de ceva vreme la cap si i-am promis ca mergem.

Ieri am fost la plimbare 3 ore, si acum ma mai dor picioarele. Am fi mers cu bicicleta dar inca nu avem remorca pentru Daria.

Acum trebuie sa va las ca nu mai vrea.

Va pup[pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen vreau peruca,dar sa nu fie din par de mort,te rog.pe bune,matusa ta face?Si cat costa una medie?

 

Ascult Florin Peste,inainte era Adrian,copilul minune.ca tot se vaitau cei de pe forum la pro si contra manele.Eu n-aveam unde sa le ascult:si ritmul e dansant[batetoba].Numai versurile lasa de dorit[8]...Am incarcat Winamp si ascult Radio dor de tara din Suedia si radio skradio anonim Canada.[bum]

 

aseara m-a durut urechea de la masele,nu stiu[audinti].Am fost la doctoras repede,cica am otita.Mi-a dat picaturi antibiotice dar de ce nu suport rece la dinti nu stie.

 

Azi e zi de curatenie,a trecut jumatate cu calculatorul si n-am facut nimic[bang].Si rufele la calcat nu mai au loc.

 

Merci Hellene,sa-mi traiasca printesa[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...