Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scorpiutzele-pe unde sunt? (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu vreau sa vina vremea calda[beach] si asa grasutza.Soacra la 50 si de ani a slabit 4 kg cu Scarsdale.E a treia saptamana cand tine,ca la a doua a mai pacatuit.daca ea are ambitia,doar n-o fi asa de greu...

 

Si eu trebuie sa fac ceva,ca am vrut sa slabesc cu sport dar nu merge..sunt prea grea,de ma dor articulatiile la genunchi si la incheieturile picioarelor.

 

Am mancat cereale dimineata,acum niste biscuiti completi ca fi-mea voia crac-crac,poate reusesc sa termin ziua cu mai putin de 1000cal.

 

Iesim sa ne plimbam ca se anunta vreme urata zilele astea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor

[amoras] si [hippi] e starea mea.A venit sotul si...s-a vazut ca ne-a dus dorul.Suntem in faza de iubire dupa revedere,deci...[olala]insa maine pleaca iar 2 zile,asa ca eu ma fac ca nici nu a venit acasa intre timp si mai vreau sa fiu alintata cand se intoarce ,nu?[:D]

 

Apropos' de olita.Eu deja am incercat de pe la un an sa o pun si nu vroia ,iar acum plange cand incercam,cum sa fac ea pipi pe jucaria ei!!!!(caci olita e ca o jucarie),asa ca i-am cumparat capac de WC.Si cum stie sa anunte cand face kk,incepe sa se screama [consti]semnal ca....si o pune bona acolo si stau de vorba ai arata reviste etc si cand vrea sa o ia mai scoate un screamat,cica sa vedem noi ca ea face.

De unde!!!!Dupa ce o ia de pe Wc face in pampers...[:D]

Emma,am vazut ca esti geloasa(din alt post) sa stii ca toate scorpiutele sunt,nu?[mariaj].Super haioasa fetita ta!

Carmen cu merge cu bebelusa,papa?

Cam atat,in rest pupici la toate scorpiutele chiar daca nu le nominalizez![pup][pup][pup][pup]

 

IRI SI IRIS...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Am reusit sa imi adorm cupilu', ca am mers astazi mult prin oras si era obosit, rupt.

Eu vreau sa vina caldura, chiar daca am ce "etala", ma refer la grasimi. Sper sa mai dau jos cu aerobicul si postul, poate poate se mai duce din tesutul adipos. Mi-a zis o colega (doctorita, care arata si bine), ca ea nu tine un regim special, doar sa nu depaseasca nu stiu cate calorii pe zi, si fara zahar. Ceea ce zice ca ii permite sa manance de toate, impartit peste toata ziua si sa si dea jos. Ea a reusit, e cam de varsta si greutatea si inaltimea mea, si are copil de varsta lui George, asa ca o sa o mai bat la cap, ca atunci cand mi-a zis nu prea am bagat de seama[bang]!

Fug sa fac mancare, ca indata vine si cel mare, care vrea fasole (e innebunit dupa mancarica aceasta si eu o fac tare buna).

Va pup si revin (sper sa mearga DC=ul ca am vazut ca mai sunt probleme tehnice cateodata)

Elena si George

 

PS azi merg la aerobic, sa mai ard si acolo cate ceva[:D] si dupa in parc cu George sa uit de mancare, doar apa plata!

 

Mamiid="red"> ”de George”id="blue">

Povestea_nasterii

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iri ,ai pus pozele aici ca nu se vad inca.profita bine de revedere[amoras]

 

Eu nu prea-mi aduc aminte cum a inceput cu olitza,dar a facut in ea,pana ce putea sa se urce la wc.Unde si acum are o scaritza specila sa urce(doua trepte),se tine cu maiinile de chiuveta si face singura.Stiu doar ca am dezobisnuit-o devreme de pampers,era vara,ziua umbla in chilotei,noaptea pampers timp de vre-o 6 luni pana ce le-am aruncat de tot.Trebuie dusa tot timpul la olita,chiar daca n-are nevoie,la fiecare ora de ex.Pana ce se obisnuieste.Eu n-o lasam sa se joace cu ea,sa o care prin casa.La baie,atat.Succes

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iriid="blue">,cat timp o sa-i pui pamapers,nu o dezveti.olita cere sacrificii,dar pana la urma exista masina de spalat si produse de curata covoarele (desi si a mea prefera parchetul).e rau,caci am vazut la gradi ca sunt copii de 3-4 ani cu pampers.cat despre gelozie,asta e.pacat ca unii o neaga.vrem sa fim cele mai frumoase[bis],ca destepte......[:o)]petrecere frumoasa[cina2] sau mai bine iesiti la iarba verde

hellenecid="blue">,sa stii ca functioneaza o vreme chestia cu parcul,apoi pana hranesti copilul,opa trebe sa te culci.dar tot nu slabesc,caci recuperez a doua zi dimineata.si mi-e o pofta de cartofi prajiti...da-le incolo de calorii.suntem frumoase[berica]noi oricum.si avem barbati mai destepti ca noi sau cu mai multe dioptrii.......[cheers]

 

Ema

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, eu sunt pe-aici cu amandoi copilasii, reusesc sa citesc dar scriu mai greu fiindca ruxi vrea numai in brate.

faza mai nasoala pe ziua de azi este ca am facut pana la caurcior si tati nu a avut timp sa-l duca la vulcanizare inainte sa plece la servici...deh...daca ne-a trebuit carutz cu perna de aer[bang]

din cauza asta am stat numai prin fatza blocului ca sa nu misc carutul sa nu se taie cauciucul.

va pup si mai vorbim

 

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

id="size3">[japan]Buna seara la toata lumea

Pt cine nu ma cunoaste ma numesc daniela si sant si eu in zodia scorpionului sant nascuta pe 3-11-1979.

Am mai postat mai demult normal ca nu ma mai stiti am avut si calculatorul defect si deaceea nu am mai scris.

Sant foarte mirata la cate scorpioance santem vad ca deja sa ajuns la nr 6.

Am citit cateva mj de ale voastre si vad ca santem cateva care vrem sa slabim ,eu tin un fel de regim,mananc mancare de toate felurile pana nu ma mai ridic de la masa dar asta pana in ora 2 si dupa 2 mananc numai fructe si legume ,si sa stiti ca a dat rezultat in 2 saptamani am slabit 3 kg.aaaaaaaaaaa si mai merg cu [bicla][bicla]cate 15 minute in fiecare zi.

Cu olitele pt copii scuze nu ma pricep deloc inca nu am copil,cand voi avea fiti sigure ca voi avea ce sa invat de la voi.

Bafta si va [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]pup pe toate

 

 

tajima daniela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...