Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenii omului (9)


Recommended Posts

quote:Originally posted by viorela hoff

Da, si Smolita face pups-uri, din alea fasaitoare si atomice.Asera a primit la "cina" cateva ronturi de la oase si nu m-am gandit ca erau cam condimentate, vaaaai, a trebuit sa stam cu usa deschisa si sprayu de lamaie linga noi la TV.Fetelor, care traversati Ungaria si Austria cu pisici si catei, trebuie sa le "implantati" cipuri, ca altfel nu e voie!Asa ca Suzi va suferi un implant, sa speram ca nu o vor rapi extraterestri"![:-)))]Vio"Binecuvantati copii si animalele"


id="quote">id="quote">viorela si tom are cip , cu numar, si pasaport european cica, hahaha...nu te speria daca trebuie sa o "implantezi" pe Suzi, nici nu simte.tom a facut implantul cand l-am cumparat, in fatza mea, la 6 sapt, nici nu a scheunat. se simte putin sub piele la pipait, e pe o parte pe spate.putin sange a curs dar nu e mare lucru.l-a atacat pe tom un caine pitbull, abia l-am scos de sub el, plangea de numai, am crezut ca strang pitbulul de gat.nu stiu de ce oamenii astia care stiu ca au caini agresivi ii lasa liberi.am o colega care a avut un yorkshire si l-a muscat alt caine, l-a omorat intr-o clipita, era pui. mi-a fost o frica, toata m-am kk pe mine...bine ca am scapat cu bine...domnul director e iar activ acum pe aici, cu sotul si ratza lui de plus.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns

da mey, si pasaport european, credeam ca orice carnet international e bun, cu vaccinurile la zi!

Ieri ama runcat mai multe chestii la WC: un rest de piuree, ulei fript din tigaie si.. pana sa vin cu oala cu ce mai era in ea, Suzi se "adapa" de zor, pleosc, pleosc! Si doar ce-i dadusem masa ei preferata!A mai avut o tentativa in copilarie, acum vad ca i-au revenit vechile obiceiuri!

V

 

"Binecuvantati copii si animalele"

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by slakje

fetelor trage cateodata domnul director un partz de trebuie sa deschid toate geamurile, ceva de groaza...si ai vostrii sunt asa nesimtiti?[:D]lighioana [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]


id="quote">id="quote">Nu stiu daca te incalzeste cu ceva, da si matele mele partaiesc.[bang]. Mai ales aia mare si cre ca i se trage de la biscuiti. Si partunjel nu mananca, fiara!scarmanusPisicile meleGradina mea_________________________________________________Sa nu lasi nici o zi sa treaca fara sa faci sau sa auzi ceva frumos.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

... si ce parturi ... d'alea zgomotoase .... si se sperie ... o ia la fuga si se uita la curulet ei cu o privire, "Tu, tu ai fost in stare de asa ceva?" ... da e experta si n d'alea fasaite ... si vine si se asaza cu curuletul exact la nasucul tau![:D]

 

ia auziti un banc ...

 

Un tanar isi aduce viitoarea sotie acasa, pentru a-i cunoaste familia.

La masa tanara domnita e incercata de oaresice "sentimente" ... si trage un mic fas!

socrul cel mare: "Labus!"

ahh ce bine gandeste tanara ... da vina pe caine

mai sta ce mai sta si iarasi ... un mic fasss!

socrul cel mare: "Labus!"

vai ce noroc cu acest catel!

si iarasi:fasss!

de data asta socrul cel mare se ridica in picioare:

"Labus ... iesi dracu de sub scaun ... ca se caca asta pe tine!"id="blue">id="size1">

 

Ramona - am o tolba ... mare mare

 

Maruta si bazdaganiile ... Aristotel Zamisar's , Dolly Mezel si Perusita Zapacita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Maruta

... si ce parturi ... d'alea zgomotoase .... si se sperie ... o ia la fuga si se uita la curulet ei cu o privire, "Tu, tu ai fost in stare de asa ceva?" ... da e experta si n d'alea fasaite ... si vine si se asaza cu curuletul exact la nasucul tau![:D]ia auziti un banc ...Un tanar isi aduce viitoarea sotie acasa, pentru a-i cunoaste familia.La masa tanara domnita e incercata de oaresice "sentimente" ... si trage un mic fas!socrul cel mare: "Labus!"ahh ce bine gandeste tanara ... da vina pe cainemai sta ce mai sta si iarasi ... un mic fasss!socrul cel mare: "Labus!"vai ce noroc cu acest catel!si iarasi:fasss!de data asta socrul cel mare se ridica in picioare:"Labus ... iesi dracu de sub scaun ... ca se caca asta pe tine!"id="blue">id="size1">Ramona - am o tolba ... mare mareMaruta si bazdaganiile ... Aristotel Zamisar's , Dolly Mezel si Perusita Zapacita


id="quote">id="quote">[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] vaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiii marutzaaaaaaaaaaaaaaaaa....ORIBIL!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, revin in atentia voastra cu Bubulina de data asta.

ce sa fac? daca am copii multi, am si bucurii multe, dar si necazuri.

problema e ca maica-mea nu vrea sa de multe matze si ar vrea sa o dea pe Bubu. [q] am intrebat in stanga si in dreapta si nimeni nu o vrea. [q] chestia e ca pe la sfarsitul lui februarie a cam umblat pe afara si cred ca e a fata. Bubu are vreo 8 luni, e destul de tinerica. acuma e problema si mai mare, va dati seama, daca face pui. maica-mea e disperata si nu stie ce sa mai faca sa scape de ea. totusi a indragit-o, asa ca nu ar da-o oriunde, sa pateasca ceva.

 

ea a sugerat solutii mai dure, cu care eu nu prea sunt de acord. a zis ca ori o lasam sa fete si aruncam puii cand se nasc, ca ea nu vrea pui in casa... [q] [q], ori sa o duc saptamana viitoare la castrat la doctorul ala bun, care a vindecat-o pe Maritza.

oricum ai da-o cu solutiile lui maica-mea, tot rau e pt pui. simie mi-e mila de ei, chiar daca inca nu s-au nascut. cum sa ii omor? [q] [bang]

pe de alta parte, eu as vrea sa o dam pe Bubu afara peste vreo saptamana sa faca puii afara, macar asa mai au si ei o sansa. poate vor supravietui, mai ales ca va fata pe la 1 mai, asa ca e destul de cald afara. as mai putea le le duc eu de mancare afara, numai sa stiu unde sunt, ca Bubulina asta e fricoasa tare si se streseaza cand e afara, nu mai sta sa o prind nici la mine nici la maica-mea. [alcool]

maica-mea zice ca oricum puii o vor duce rau afara si vor muri de foame, ca Bubu e tanara si nu stie sa aiba grija de pui, ca e insasi e un pui si ca se joaca. si zice ca mai bine sa moara numai puii si Bubu sa fie bine, decat sa sufere toti de foame.

 

offfffff [bang] nu stiu ce sa ma mai fac.... [q] [q] [q] daca n-am avut ce face si am luat atatea matze... [q]

voi ce ziceti? ar fi mai bine sa o operez si sa-i scoata puii sau sa o las pe afara sa-i faca, apoi sa o operez? sa nu-mi ziceti sa o pastrez cu tot cu pui, ca ma da maica-mea afara din casa. si asa am scandal cu ea din cauza matzelor uneori, asa ca ar fi un chin sa avem si puii in casa. [q]

 

 


Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...