Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie2004(35)


aime

Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

buna fetelor,

ela2001, daca poti te rog sa-mi trimiti si mie foaia cu diversificarea de la dr culcer...multumesc anticipat.[pup]adresa este hapciu17@hotmail.com

felis,[pup]asta este prima lui cazatura de-aia te-ai speriat asa...si eu m-am speriat f tare la alex cand a cazut prima oara...ce-i drept era mai mare(cred ca avea vreo 11 luni), credeam ca a invatzat deja sa se dea jos din pat dar de unde...m-am inselat el tot cu capul inainte se dadea hi hi

roserbitzo sa stapaniti sanatosi scaunelul de masina

andrea,[pup]ce-i cu tine de nu esti prezenta azi nici pe dc si nici pe yahoo? sper ca sunteti bine si e doar problema pc-ului

azi am fost afara cu amandoi copilasii...era cam frig dar am stat vreo 2 ore timp in care ruxi a dormit neintoarsa si cand am intrat in casa era vesela si voioasa...si nu m-a lasat nici sa mananc.

va pup si va urez o duminica placuta

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by roserb

Elaid="red">, incepand de ieri de cand am cumparat scaun de masina din cel mare , ii dau si eu sa manance acolo, si sta mult mai bine. Pentru scaun de masa trebuie sa mai asteptam vreo 2 luni cred, ca sa stea bine in fundulet. Pe Bianca am pus-o pe la 7 luni , daca mai tin bine minte. Oricum, minunata inventie, scaunul de masa, si-a meritat toti banii![pup]Roxana&Cohttp://f2.pg.photos.yahoo.com/roxanaserbanescu


id="quote">id="quote">De la ce firma ai luat scaunul de masa?! ca eu am vazut scaune si de 400000 si de 4 milioane.......Elena si Maria (17 decembrie 2004)www.mariuta.as.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elenaid="red">, am luat unul ordinar de 1,9 mil,no name, nu am de gand sa-l folosesc cine stie ce, mai mult pentru mancat acum , si in rest numai pentru cand vom pleca in concediu. Eu nu prea o sa merg cu masina singura cu Mihnea, asa ca am preferat sa nu investesc cine stie ce.

 

[pup]

Roxana&Co

 

http://f2.pg.photos.yahoo.com/roxanaserbanescu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ela2001id="red"> vreau si eu lista cu diversificarea de la Culcer. Mersi frumos. adresa e cecilia@advancode.com

 

Ele id="red">am primit cantecelele numai ca la Clopotelul magic 2 am numai un cantecel cu numarul 9..lipsesc numerele 10, 11, 12, 13..poate asa ai avut si tu?

Mersi frumos si oricum stai linistita cu cele care lipsesc ca am destule cantecele

 

 

 

Cici si Alexia ( 22.12.2004)

 

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut fetele!

 

FELISid="red"> imi pare rau de ce vi s-a intamplat dar totusi bine ca macar a picat pe covor,nu ca noi[V].daca nu observi nimic schimbat in comportamentul lui inseamna ca nu are nimic.

 

ROSEBid="red"> m-am indragostit de puiutii tai[olala]

 

 

 

eu cred ca am enterocolita.de vreo saptamana fac kk apos si am o forfota prin burta ....am crezut ca e vreo indigestie dar vad ca nu se mai opreste.maine ma duc la doctor.daca o fi enterocolita i-am dat-o si lui KEN?

fetele care alapteaza:kk la bebeii vostri si-a schimbat culoarea,consistenta?eu am gasit pe DC ca kk de culoarea spanacului fiert ar fi un semn al enterocolitei.in ultimul timp kk lui KEN are o culoare verzuie(un verde inchis).sunt tare speriata[V]

 

octy,KEN(1nov 2004)

dolofiid="blue">[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...