Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie2004(35)


aime

Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Jasmineid="red">, pai adresa de mail (unde stai) trimite-mi-o, nu adresa de email. Eu prin email nu stiu sa le trimit (adevaru' ca nici n-am incercat).

 

Si eu as vrea cutiuta nr. 3. Stiu ca mai bine de jumate din cantecelele de pe CD-3 se repeta de pe primele 2 CD-uri, dar le-as vrea macar pe cele noi.

 

"Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"

[mamica] Alex - 5 Nov. 2004 ......... id="red">poze cu noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit!

De astazi am si eu internet asa ca este foarte posibil sa va stresez cu intrebari.Deocamdata vreau sa pun ceva poze cu bebe. Sper sa ma descurc.

Cat despre papa Ana Maria la 3,5 luni papa doar laptic. Pentru ea este foarte bine dar eu am niste rani …

Weekend placut, poate da si soarele prin Bucuresti!

 

Otilia si Ana-Maria

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!

Tot am facut tot felul de teste sa trimit Cutiuta si nu merge, probabil pt ca sunt melodii audio, ca alta explicatie nu ar fi...eu am mai trimis mp3-uri pe mail.

Asa ca Try daca poti sa trimiti tu La fetele din Canada ar fi bine.

Si cele din Romania o sa primeasca de la mine...daca imi trimit adresa pe PM.

Apropo, eu am 5 albume cu cantece pt copii. Le iau de pe intranet [:D]

Am facut acuma un test pe mail-ul meu si merge sa trimit melodie cu melodie [bang][bang]..doar asa.

 

Elena si bb Denisa (26 oct 2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai fetelor , ia lamuriti-ma si pe mine , ca am vazut programul ala de masa al bb-ilor: la 10 suc (adica, numai suc????) la pranz supa...(si pana la pranz ramane numai cu sucul??) ....

Eu de ex ii dau san toata ziua cand vrea el, cam la 2.5-3 ore , intre (daca mama e acasa 2 lingurite de suc , morcov sau portocale sau mar) , iar la 5 dupa amiaza cateva linguri (2-3 gata preparate) de Milupa -orez cu porumb.

Da mie mi se pare ca ar face foamea micutii pana la pranz doar cu suculetul...

 


Miche si id="maroon">id="Times New Roman">

Darius id="blue">id="Times New Roman">

[copil] (26.11.2004)id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!Azi,fiind We,Mariuca mea a zis sa fie mai cuminte si s-a trezit la ....7.15[bang][bang]...mey,imi vine sa moorrrr de ciuda.Acum s-a trezit dupa tura I de somn si ne pregatim sa iesim.E soare cam cu dinti[xx(].

Eleid="red">,si eu am un CD cu muzica de copilasi,primit,tot de pe net luat,ceva cu"sa cantam cu Danonino"Si la sfarsit e "alba ca zapada"povestita ,......50 minute dureaza.abia astept sa se faca Mariuca mai mare sa-i pun pevestea!

Gandacelid="red">,stai linistita,ca oricum ii faceam foarte putine cereale..dar m-am saturat sa le tot arunc,sa spal biberonul,sterilizez,data viitoare iar nu vrea..arunc si o iau de la cap.

Elilenusid="blue">,sa-ti traiasca printesa!Si tie Luminitaid="green"> flacaul!Sa fie sanatosi si sa creasca mari!

O sambata placuta

 

POZE

Andreea si Mariuca(7.11.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...