Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie2004(35)


aime

Recommended Posts

quote:Originally posted by Ele

P.S. Am pus poze noi , albumul "5 luni si..", ziceti-mi ce parere aveti.Eu sunt topita dupa a doua poza, am zis ca o facem tablou [:D]

 

Elena si bb Denisa (26 oct 2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos


id="quote">id="quote">

 

ELE,id="red"> DENISAid="purple"> e o dulce... Eram eu totata numai zambet uitandu-ma la ea... Si poza aceea cand e pe burta si se uita in sus imi place la nebunie, si cele cu palarioara roz sunt bestiale

 

OTILIA id="red">... sa-ti traiasaca fetitz si sa fie sanatoasa ca falcute ara de-ti vine sa le mananci!... Si bentitza roz... asa, ca pt fetitze cochete!...

 

MIKIMIid="red"> acum am vazut pozele de la Cluj... F frumoase, da tu ti-ai mai deschis parul la culoare, sau ai facut mai multe suvitze blonde.... Iti sta super cum te-am vazut personal (nu ca inainte nu iti statea bine...)

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

ROSERB - sunt amandoi atat de scumpi! Cand ii vad, desi nu m-am desmeticit bine cu pitica mea, as mai vrea sa mai incerc o data. Poate data viitoare o sa semene cu mine![;)]

Si sta in funduletz?[copil]

Pai a mea inseamna ca-i in urma![V]

 

Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by roserb

 

Mai, ce vreme infecta e afara, nici azi nu i-am scos pe copii!

Am mai pus si eu POZE NOI dupa 5 luni.

 

 

[pup]

Roxana&Co

 

http://f2.pg.photos.yahoo.com/roxanaserbanescu


id="quote">id="quote">

 

ROSERB id="red"> sa-ti traiasca copiii ca frumosi mai sunt. Bianca e tare serioasa cand are "musafiri", iar Mihnea in poza 9 mi-e drag de nu mai pot.... La poza cu fantoma rosie, pana sa citesc titulatura... ma gandeam, "ce i-o fi venit lu Roxi sa puna poza asta?" [cool]

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, noi am fost la plimbare, ca n-am iesit de-o saptamana, cu bronsiolita lui Vladutu...pe la noi e caldut si fain de plimbarica...n-am stat cat am fi vrut, dar pe rand, pe rand...sa nu se intoarca...nerusinata de raceala...

Roserbid="red"> super pozele...si ce frumusel doarme Mihnea pe burtica...noi abia am descoperit deliciul intoarcerilor de pe spate pe burta...si mai nou tinutul de gratiile patutului cu manutele...iar Bianca tare-l mai dragosteste pe fra-su[pup]

Dupa plimbarica asta poate o dormi si puiul meu mai bine...o sa vedem...

 

 

mamiid="blue">[9cer] si [bibe]vladut(15 nov.2004)id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miria,nu stau pe langa Herastrau,ziceam ca as vrea sa-l mai plimb pe bebe intr-un parc mai mare,cum ar fi Herastrau sau Cismigiu.Dar asta numai cand va fi frumos afara.

 

Ele,daca merge pe mail,as vrea si eu,please.Adresa de mail o trimit pe PM.

 

Miche,m-am exprimat eu aiurea.Am vrut sa zic asa : dimineata pe la 6-7 lapte,pe la 10 suc (dar al meu papa cam 70-80 ml de suc care de fapt nu e chiar suc ,e mai degraba un piure mai subtire facut cu mar copt,mar crud ras,suc de morcov si de portocala) si lapte in completare,la pranz supa (tot cam 70-80 ml papam) si lapte,pe la 6 lapte simplu si pe la 10 seara lapte cu cereale.Sigur ca atat orele cat si cantitatile variaza mult,in functie de preferintele “clientului”.

 

Siminna,da o adresa de e-mail sa-ti trimitem carticica aia despre diversificare.E clar ca trebuie sa incepi daca bebe a implinit deja 5 luni,si mai ales daca zici ca se trezeste noaptea atat de des.

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://database.cs.wayne.edu/marius/personal/Theo/Cantece_Copii/

 

de aici puteti sa download-ati BimBam, Cutiuta muzicala 1 si 2.

Spor la treaba.

 

Cine stie de unde pot download-a si eu cutiuta 3 si 4 (de pe internet id="size2">id="size3">

 

"Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"

[mamica] Alex - 5 Nov. 2004 ......... id="red">poze cu noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...