Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (56)


Recommended Posts

Aha,iata o noua "colega" de gasca la mare!!!! Da' nu cred ca stai pana la sfarsitul lui august,nu? Ar fi fost frumos sa batem drumurile cu pustii dupa noi,nu doar in noi...eheee.

Oricum la nevoie exista si borcanele. Cu laptele nu stiu ce sas zic,cred ca putem apela la bucatarie sa ne incalzeasca un ibric cu apa si apoi o tinem in termos calda,mai ales ca e cald si afara.

Mi-ati dat de gandit la variante de transport/preparare/administrare mancare...am la ce ma gandi...in parc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

sa ma interesez si de gazda,dar eu parca as vrea in Mamaia,din multe puncte de vedere,e multa distractie,avem telecabina hi,hi,hi,aquapark (nu ca m-as duce cu bebe acolo),plus ca daca Doamne fereste se intampla ceva Constanta e la doi pasi ajungi imediat la un spital,ai nevoie de ceva urgent sunt magazine Metro,Selgros,Billa,Mega Image etc ai de unde alege,piete pentru fructe si legume si multe altele...eu asa gandesc...in statiuni esti cam rupt,e drum lung...ma rog. Si plus ca Roxana e aproape [:D][:D] mai facem o vizita,o cafeluta ceva cu ea,nu????

 

Monica si minunea mea Bogdan zis si Bobo

http://community.webshots.com/user/monicaotelea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica are dreptate .. hotelul iti ofera avantajul ca este aproape de mare .. dar eu una nu as sti ce hotel sa recomand sa fie si ieftin cat de cat si conditii bune ...

Mitzule , eu am sa ma interesez de apt in cta aproape de Mamaia ..si va zic !!!

de perioada .. e greu de zis .. ca ati vazut cum e vremea la noi .. sa-ti rezervi o sapt in august si sa fie ploaie ... brr !intotdeauna ii compatimeam pe turistii care dadeau o carca de bani si stateau in hotel ca era vremea urata !!!!asta-i aiurea cu litoralul nostru !!!

pup

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello gagici, aici suntem

am fost la doctorita la control, avem 9,6 kg, 73 cm....si nici un dinte. dar cind or iesi or sa iasa toti o data[:D]. si dupa aceea...am fost in parc si a inceput distractia, am dat grasu in leagan...nu pot sa va spun cit a putut sa se distreze!!!! ridea cu hohote si incerca sa alerge in el..ce mai, a fost super show! asa ca am ajuns acasa la 12 si a cazut lat, a mincat tot fara nici urma de mofturi si a cazut lat de somn. asa ca... ce mai, ne-ma distrat.

hihihi ce misto ca faceti planuri de plecat la mare....si eu abia astept sa mergem la plaja, i-am comandat pitikului bermude inflorate cu elasticul sub burta si bandana asortata....o sa fie jmecheru plajei![hot]

inger alb, bine ai venit printre noi!

Laura uf ce sperietura....bine ca ai fost la post! [pup] lui Lucas!

Monique nu iti fie teama de singuratate,m nu vei fi singura mult timp! si noi suntem linga tine!

Mitzu las ca trec nerfisorii cu dintii si sa vezi ce recupereaza Tudor la mincarica....nu-ti face griji.

hehe Adina, dragutze pozele, ce imi place de Alex ca e buflei ..cam ca Patrick.

va pupez ca ma intind si eu...am cam obosit![il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da... da... da... asa e!!!

roxaaaanaaaaaaaaaaa!!!

vezi ca venim!

poate ne intalnim la restaurantul ala grecesc din constanta unde e mancarea delicioasa! dar sa nu ma intrebati cum se numeste, ca nu mai stiu. si nici sa ajung acolo nu mai stiu, dar cred ca il nimereste tati a lu' bebe daca e nevoie (iar el fiind inginer de aviatie, il ia din zbor [:D][:D][:D]) fetelor, e un restaurant excelent, imi ploua in gura cand imi aduc aminte ce bunatati, cu toate ca am douaj de kile in plus acuma fata de atunci si n-am voie sa mai mananc nimica. poate ne spune roxana cum il cheama.

 

 

marcela si [copil] alexandra lia

 

[foto] pozele noastre [foto]

cum s-a nascut alexandra lia [loveyou]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...