Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie2004(36)


aime

Recommended Posts

Noi azi ne-am trezit de la 5:30 si n-a fost chip sa mai punem geana pe geana.Si mi-era un sooomn…ca aseara tot asa n-a vrut sa se culce pana la ora 1.Ce-i pasa lui,ca doarme cand are chef si cat are chef,mai ales afara.

 

Miche,e misto de tot scaunul ala de masina.Da’ parca e cam scump.In fine,ne mai gandim.

 

Da,stau in Drumul Taberei si nu ne-am intalnit pt ca pe bebe il plimba de obicei bunicul lui,adica tatal meu.Eu profit de ocazie sa mai fac una-alta prin casa,pt ca n-am nici un ajutor si cat timp sunt cu Radu nu pot sa fac nimic.Nu mai vrea neaparat in brate(desi acolo e locul ideal!) dar tine neaparat sa stau cu el.Pot sa-l pun pe canapea langa mine dar sa vorbim,sa ne jucam,sa radem,sa punem si sa scoatem suzeta de 100 de ori,etc.Daca ies din camera incepe sa urle in maxim 2 minute.

 

Ad_rianna,la multi ani pt micutzii tai frumosi,sa creasca mari si sanatosi iar tu sa ai putere sa te ocupi de ei,ca tare greu trebuie sa-ti fie (dar merita!).

 

Ele,se poate da banana,dar putin,sa zicem o felie de 1-2 cm.Sa nu te sperii ca se modifica kk,adica apar niste puncte si niste firicele negre,de la banana.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetelor!

Noi am fost in provincie o zi, a fost tare frumos iar copilasul nu a plans deloc in masina. Cred ca lor le plac la nebunie plimbarile. Noi am iesit prima data cu ea la bunici, la Moreni si eram stresati ca va plange tot drumul.

Paxelaid="red">, mersi frumos si poate ne gasim prin parc. Noi stam la Cora.

Felisid="red">, ce frumos va sta in parc tu si Mihaita. Cat despre cazatura priveste partea buna. Ai un copilas tare vioi si nici nu plange daca a cazut.

Roxanaid="red">, prima poza este foarte reusita. Eu as inrama-o. Mihnea parca este frate cu Ana Maria, ma refer la obrajori si gurita. Iti vine sa-l pupi tot timpul.

 

Otilia si Ana Maria

http://photos.yahoo.com/otiliavermeulen

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor am trimis mailuri cu foaia de diversificare de la Culcer.

 

Eliza5id="red"> ti-am trimis de 2 ori si mi-a dat eroare; mai spune-mi o data adresa de mail.

 

De asemenea nici pe adresa munteanu_iuliana1979@yahoo.com id="green">n-am reusit sa trimit. E buna adresa asta?

 

Cine mai vrea sa-i trimit foaia sa-mi dea adresa de mail(cel mai bine pe PM ca sa le gasesc imediat).

 

Ela2001 - [mamica] bebitzei Diana Andreea (22.10.2004)

 

 

http://f2.pg.photos.yahoo.com/mirelai2001

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, am si eu o intrebare intrebatoare: Cum dati cerealele bebeilor? Numai la masa de seara sau la toate? Olivia are o problema: daca nu are cereale la toate mesele, nu-mi mai mananca laptele. [:(] Marul insa il prefera fara cereale, iar cu supita nu e prea prietena. Pentru moment am lasat-o balta. O s-o luam de la capat in cateva zile.

Treceti-ne va rugam si pe noi cu diversificare. Suntem fetita mare!!![:D] (patru luni poimaine).Va pupam pe toate si pe bebeii vostrii.

 

Simona si[bibe]Olivia Maria (06.12.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata

Noi suntem in razboi veritabil de aseara, nu mai vrea in nici o pozitie in afara de "in fund".Desi in leganus e destul de ridicat, trage de umeri, se trage de cap, de pantaloni si tipaaa. CE MA FAC ????

 

[yellow]Paxela[/yellow]id="red"> vad ca pana la urma ai plimbat carutul de pe role..cum a fost?

Micheid="red"> daca sunteti plimbareti vino si pe la noi in parc..foarte frumos scaunul si pare comod.Noi avem Neonato si parca e cam tare buretelul, adica putin.

 

http://photos.yahoo.com/mikiparisa

 

poze de la cluj

Miki si Alexander (12.12.04)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

f.anomis si Silviu tot asa papa doar lapte cu cereale singura masa la care nu papa cereale e cea cu piure de fructe si supita care si lui la inceput ii placea iar acum se stramba Am zis ca o sa incerc sa ii dau carnita cu cereale ca poate asa il pacalesc

 

 

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)

http://community.webshots.com/user/paxela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cuscra ti-am trimis un PM[pup].faza e ca nu i-am mai dat supitza de morcov ca-i aparuse ceva pe fatza.faza e ca am mai ramas fara lapte seara si i-am dat lapte praf si mi-a spus STEFANIA ca asta ar fi una din cauze.cand ii dau lapte praf imi doarme toata noaptea.suge la tzatzi cat poate si apoi ii bag completare,asta numai la masa de seara.

 

 

fetele voua vi se intampla sa ramaneti fara lapte seara?dar sa aveti intr-o zi mult,mult si in alta zi fff putin?id="red">

 

 

AIMEE id="red">trece-ne si pe noi in listutza cu alimentatie naturala+sera bibe

 

FELISid="red"> am vazut pozele,avem marsupii la fel[cool].

 

octy,KEN(1nov 2004)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...