Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie2004(36)


aime

Recommended Posts

Buna fetele!

Aparem si noi cu greu ca m-a luat de azinoapte o durere de spate de abia ma misc [bang].

Bitsid="red"> si eu patesc seara cateodata sa am sanii moi si la fel ma intreb: o mai fi sau nu lapte?

Irinaid="red"> toate cantecelele sunt arhivate cu Ace-ul, iar la tine nu a mers Cutiuta 3 pe prima dresa. Urmatoarele le-am trimis pe a doua.

Fetelor ce ziceti vine primavara? Noi de-abia asteptam: sa vina primavara, sa mergem la parinti, sa vina Pastele [:D]( cu toate ca noi am sarbatorit deja unul, pe cel catolic [;)] )

 

Elena si bb Denisa (26 oct 2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna dimineata fetele!

 

Ce harnicute sunteti...noi ne tinem de plimbari, ne-am apucat si de curatenia de Paste, asa printre picatele,da' incercam sa tinem si pasul cu voi...

Elizaid="red">, asa a inceput si la Vladut bronsiolita, cu tuse...fara febra si era tare vioi...sa dea Domnul sa fie o forma usoara, noi am scapat intr-o saptamama de tot, de tot...sau sa dea Domnul sa nu fie nimic...

Iata si pozele de la plimbarea noastra de duminica.

va pupicim[dual]

 

mamiid="blue">[9cer] si [bibe]vladut(15 nov.2004)id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by bits

ELAid="red"> am vazut ca si DIANA e bolfosica e bine sa-i dai cereale?al meu la 8600g daca ii dau cereale se face si mai maricel.ce ma sfatuiti?ROSEBITZO id="red">tu ii dai lui Mihnea cereale?octy,KEN(1nov 2004)


id="quote">id="quote">Bitsid="red"> eu i-am dat cereale doar de citeva ori;acum nu-i mai dau ca nu vreau s-o fac obeza(avea 8,1kg acum o saptamina si ceva).Eu zic sa nu-i dai cereale lui Kenzo sau da-i rar asa de pofta.Eu am facut un experiment;i-am dat seara lapte cu cereale sa vad daca doarme toata noaptea si intr-adevar dormea mult mai mult(cam pina pe la 6).Ela2001 - [mamica] bebitzei Diana Andreea (22.10.2004) http://f2.pg.photos.yahoo.com/mirelai2001
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...