Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maternitatea Filantropia


Recommended Posts

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu am nascut de 2 ori acolo, ultima oara pe 9 Decembrie 2004...insa cu un alt medic, D-na Dr.Paris, careia ii multumesc inca o data din suflet pentru ca m-a ajutat sa aduc pe lume pe cei 2 baieti ai mei. De Dr. Bari am auzit numai de bine (chiar am avut in salon pe cineva care uram sa nasca cu dansa si era foarte multumita). Maternitatea este curata, conditiile sunt decente si exista chiar posibilitatea unor rezerve cu plata. Acum depinde de fiecare ce doreste...eu am nascut natural de ambele dati si am stat in saloane normale si a fost foarte bine!

Eu iti doresc nastere usoara si mergi cu incredere la Maternitatea Filantropia! Sunt profesionisti!

 

Numai bine!

Denisa, copilul Alecu si bb Luca

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nastere usoara si de la noi!

 

N-am nascut cu doctorita de care intrebi tu.. Am fost pacienta Dr Peltecu si am nascut mai mult asistata de mana lui dreapta Dr Chisleag... Dar tot asta vroiam sa spun - mie mi s-a parut curat si personalul cu simt de raspundere [:D].. in limitele romaneshti ale raspunderii, desigur...Si pentru ca i-am fost pacienta directorului spitalului, iti pot garanta ca e bine condus si daca ai probleme te poti indrepta catre el... Se implica foarte mult..

 

[pis] mamica de [copil] ( 13oct04 )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...