Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici fericite cu mai multi copilasi (3)


Recommended Posts

Gabriela, la multi ani de ziua numelui !!! Miha, triplu la multi ani pt tine, sot, si ziua de nastere !! Hannen, La Multi Ani pt Israa !! Sa va traiasca frumusica si sa aiba parte de multe bucurii si cadouri frumoase ! Tuturor, La Multi Ani pt Mihai, Mihaele, Gabrieli si Gabriele !! ------- Alaptati cit de mult, incepeti diversificarea de la 6 luni si mare atentie la ce alimente dati copilului! Nu va jucati, repercursiunile in timp pot sa fie iremediabile !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

miha la multi ani! sarbatoare mare la voi in perioada asta![flo] israa la multi anisori! felicitari hannen![flo] la noi e din ce in ce mai frig! nu mai vreau....[q] diana, denisa (06.07.2003) [zana]si raisa (05.03.2006) [majoreta] [url="http://family.webshots.com/album/560238230qzdqHT"]poze[/url] [url="http://home-and-garden.webshots.com/album/561319577xvtQuE"]denisa la bucatarie![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marimar multumesc de PM. Sa va dau si voua veste cea mare. Sunt insarcinata in 20 saptamani si voi avea un baietel. Un pic dezamagita ca-mi doream foarte, foarte mult fetita, dar asta e voi fi soacra cu 3 nurori. Sarcina asta a fost o adevarata surpriza, adica am aflat ca sunt insarcinata cand am simtit ca misca bebele. Acum mi-am mai revenit din soc, l-am intarcat si pe Matia destul de usor si ma pregatesc sa o iau de la capat. Vad ca mai sunt pe aici fete insarcinate. Cele care ati nascut copii la distanta asa mica, va rog sa-mi impartasiti si mie din experienta voastra ca nu prea vad cum o sa ma descurc. Eu [gravi] cu [baietel]si Daria- 29.01.1999[zana]; Alex - 07.02.2003[bonjovi]; Matia - 31.10.2006[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne, ce veste!!! Felicitari draga mea, esti tare puternica, curajoasa[il]... Sa dea Domnul sa fie bine, sa te descurci cu toti.. si eu imi doresc pe al patrulea, dar mi-e fff frica de inca o sarcina.. Pe mine nu ma ajuta nimeni si sunt vraiste cu somnul, sotul lucreaza zi lumina, si el obosit permanent... Daca as cadea la pat o zi, nu stiu cum asa face cu copii, cu mancarea, cu bebe mic... Probabil ca m-as repezi in Romania si acolo as cauta ajutoare.. Daca ai parte de ajutor, adica bona, esti o fericita.. Greul e acum cand sunt mici si nu ne intelegem cu ei.. Vad la Codrin ca e muuult mai intelegator, si cu Olguta am incepput sa ma inteleg, stie sa spuna ce-o doare, etc... nu mai urla in nestire.. Legat de faptul ca e baietel[:)], Doamne ce am plans cand am aflat de a 2-a fetita.. am crezut ca pierd sarcina de la atata suparare.. si ghici acum cine e cea mai iubita, dragalita, cea mai pretioasa dintre toti[:p]?.. O sa te bucure baietelul, o sa iti inmoaie inima, de obicei astia care sunt surpriza mare sunt cei mai deosebiti..[:D] Sarcina usoara[pup], sa fie ca fulgul si venirea lui[:)].. Eu sunt emotionata cand aud de lucruri din astea, mi se par atat de frumoase, copii sunt o binecuvantare, daca stim cum sa ne debarasam de lucrurile nesemnificative si sa ne bucuram de ei, de copilaria lor[il]

[url="www.sabi.lx.ro"]Ajutati-o pe Sabina- un suflet curat![/url]
Mami de Codrin - 2002, Olguta - 2003 si Cornelie mica - 2006
[colegi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer milioane de scuze ca n-am mai dat pe la voi!! Am citit pe pagina asta ca mi-ati felicitat "mindra"!Va multumesc din suflet tuturor! Cind am timp ,citesc si revin cu detalii! Somleac,ce surpriza!!!!!!!!![bis][bis] Sarcina usoara!O sa fie o sarcina mai scurta,tinind cont de faptul ca ai aflat asa tirziu.Asa da,m^as mai risca si eu![:D] Hannen [9cer]mamica de trei printzese Amira[zana] Israa[majoreta] Inas[iepu] [url="http://www.flickr.com/photos/moodyamira2"]Pozici[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/moodyamira2"]Noutati[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

somleac..nu fidezamagita ca si eu sunt soacra cu 3 nurori...dar o sa te bucuri de fiecare clipa petrecuta cu ei, cand vezi ce dulceti ai facut. Si noi am tot facut, ca poate iasa si o fata la mine, da n-a fost sa fie...si poate din cauza egoismului, d-zeu mi-a dat un mare necaz cu al 2lea, am trecu cu bine de el, si de atunci nu pot decat sa ma bucur ca sunt sanatosi acum...era sa pierd un bebe, asa ca roaga-te sa fie sanatos si egal ce va fi. Multa bafta si sarcina usoara... va pup miki-mami de trei muschetari!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si am nascut in fiecare an...sunt varste apropiate, dar ma ajuta parintii mei...eu una nu ma descurcam. Toata stima si respectul pt acele mame care se descurca sg, ai mei sunt f energici si ne obosesc pe toti 4, asa ca daca eram sg innebuneam. Asta depinde si de copii, sunt care cresc 4 mici si se descurca... miki-mami de trei muschetari!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Somleac. mie iar a inceput sa mi se faca dor de un bebe mic, dar cand stau si ma gandesc putin imi piere dorul. ca abia alerg acum in toate partile cu ei, i-am dus la palatul copiilor la diverse cercuri si le place, cu 5 nu cred ca as mai reusi sa-i scot din casa, poate doar daca ne-am muta la curte ceea ce e imposibil. si in plus acum sunt speriata de o chestie, sper sa ajung curand la doctor sa ma lamuresc ce e. m-am apucat sa fac abdomene si am vazut ca atunci cand se incordeaza burta se vede o umflatura de la buric in sus, parca n-ar sta toti muschii la locul lor [mamica]mamica de patru copilasi [grup]: Stefan (18 ian. 2007) [copil], Nectarie Ioan (5 ian. 2005)[cavaler], Elena (21 mai 2003)[8**]si Antim (27 sept. 2001)[stelist][hagi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

felicitari somleac! sarcina usoara pana la capat![flo] felicitari mai ales pentru curaj! eu inca ma mai gandesc daca sa-l facem si pe bebe 3[;)] adita posibil sa fie de la muschi. nasei mele i s-a rupt muschiul (nu stiu expresia medicala!!!) si se vede destul de ciudat. iti dai seama saracii muschi cate suporta pe timpul unei sarcini, se deplaseaza, se departeaza...vai de ei![;)] diana, denisa (06.07.2003) [zana]si raisa (05.03.2006) [majoreta] [url="http://family.webshots.com/album/560238230qzdqHT"]poze[/url] [url="http://home-and-garden.webshots.com/album/561319577xvtQuE"]denisa la bucatarie![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...