Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie2004(37)


Veve

Recommended Posts

buna dimineatza fetelor,

azi noapte chiar am dormit si eu super bine si pot spune ca m-am odihnit, asa ca azi sunt proaspata si in fortza sa ma intalnesc cu andrea si mariuca si sa colindam prin parc.ruxi e bine, are si ea dimineatza niste mucisori mai lichizi (dar nu tocmai) si-i scot cu pompitza...dar nu prea ma lasa si apoi nu mai are nimic, nimic toata ziua...asa ca nu-i dau nimic...mi se pare destul de normal fiindca si eu ma trezesc de multe ori cu nasul infundat si apoi imi trece...nu mai am nimic.

felis[pup][pup][pup]tu esti o dragutza si mie imi este dor de tine si de cate ori te vad online pe ym imi vine sa-ti zic ceva si sa stam de vorba dar ma gandesc cum esti tu singurica cu mihaitza si nu te ajuta nimeni si atunci ma calmez repede...astept sa citesc vesti pe dc despre voi si sa nu te deranjez...eu am ajutor de la mama mea si cateodata tot simt ca nu ma descurc cu "nebunaticii" mei...ti-a dat Dumnezeu fortza sa poti alerga si pe la doctori cu mihaitza, sa poti sa ai grija de el si de casa, sa te poti si plimba...mama eroina, ce sa mai[pup]si pentru tine si pentru mihaitza si multa sanatate. am citit ce ai spus in legatura cu ce are mihaitza la ochisori si iarasi iti spun sa te duci la 10 medici...nu la unul singur care-si da o parere sa te convingi de 10 ori daca este adevarat sau nu...

despre subiectul cu fetitza cu fibroza chistica...nu stiu nimic, imi pare tare rau...sa-i dea Dumnzeu sanatate si ne rugam si pentru ea sa fie totul bine.

fulguletz, cuscritza...dar ce ginere mare am[pup]deja merge in picioruse...sa vezi cam cat sunt de nebuna, am luat-o pe ruxi in brate in timp ce ma uitam la poze si ea sa vezi ce mai radea...parca ziceai ca intelege hi hi. mey fulgule dar tu ai slabit tare de tot....cum ai reusit??? eu mai am de dat jos 12 kg ...acum am 72 si mai am pana la 60 cat aveam inainte de sarcina...dar totusi ma simt multumita ca am reusit sa dau jos de cand a inceput postul vreo 8 kg...dar acum sunt iarasi in perioada de stagnare si-mi vine sa[q]si sa[bang]

roserbitzo...sanatate multa si tie si copilasilor[pup][pup][pup]tare faza cu mihnea care seamana cu gorbaciov[:-)))]

va pupici si mai vorbim...sa aveti o zi minunata si linistita

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

fetele, azi am fost si noi in "trio" in parc...ne-am intalnit eu, andreap si viovio...ce repede si frumos a trecut timpul...parca nu-mi venea sa mai plec acasa...andrea si mariuca sunt sufletul intalnirilot hi hi daca nu veneau ele din pitesti eu si violeta desi stam in acelasi cartier nu ne-am intalnit niciodata pana acum...dar de acum incolo sigur o sa ne vedem mai des...nu-i asa vio?

bianca este o cumintzica si o frumusica, are niste ochisori maaari si frumosi si abia daca i-am auzit guritza...si asta pentru ca a vorbit...nu ca ar fii plans.

mariuca o fost si ea cumintzica si a papat supita la aer in parc

ruxi a dormit pe toate perioada sederii noastre acolo cu scurte pauze.

eh...sa te tot intalnesti asa

va pup fetelor si ma duc sa adorm bb-eul cel mare

sa aveti o dupa amiza linistita si frumoasa

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim fetelor! Sper sa scapam mai repede cu racelile de data asta. De fapt Mihnea e cel mai putin afectat deocamdata, Bianca saracuta e fornaita rau dar cu energia la cote maxime.

 

Am fost pe afara cu amandoi, si am stat o gramada, am profitat ca a fost si Catalin cu noi si ne-am carat cu bicicleta, role, etc.

 

Monicaid="red">, dar Andreea isi mai repara calculatorul mey? Ca mi-e dor de conversatiile noastre de pe YM! Sa inteleg ca a inceput si Mariuca sa manance mai cu elan?

 

Fulguletzid="red">, special pentru tine, uite aici o poza cu BEBE MOVid="purple">, poate-ti dai cu parerea daca seamana cu ceva , vazui ca esti doctor in dermatite. Ma enerveaza teribil chestia cu bubitele, pe langa faptul ca nu mai trec, parca se si inmultesc, parca ar fi cateva si pe frunte. Astept pana luni sa vad ce si cum. De mancat nu-l mananca sigur, asa ca nu prea pare a fi o alergie alimentara...

 

Florypopid="red">, noi ne facem veacul prin Moghiros! Tu?

 

Felisid="red">, nici eu nu stiu nimic din pacate despre ce ai intrebat!

Felis, Paxelaid="red">,sunt simpatici foc baietii vostri (m-am uitat acum la pozele in care erau impreuna in pat!), imi place ca Silviu e baiat serios!

 

Am mai pus si eu cateva poze in albumul "6 luni"

Duminica placuta in continuare

 

[pup]

Roxana&Co

 

http://f2.pg.photos.yahoo.com/roxanaserbanescu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roserbid="red"> ptiu sa nu-l deochi da bebe frumos mai ai!!! pupici la ochisorii lui mari.

 

Fulguid="red"> lasa parcurile din STR ia faceti-va incoace la gasca de Herastrau.Sa ne invatati si pe noi mersul piticului.Pupici la voinicei.

 

Cred ca trebuie sa ne mutam in moghioros ca sunteti tare multe pe acolo...

eu am facut 5 ture cu el azi casa- parc, in carut nu dormea( s-o fi luat de la Mariuca) si-si pierdea si rabdarea...=tipete, repede acasa, apoi iar afara ca poate mort de somn va dormi kalumea...30 min de somn si iar da-i cu chiote, pana cand m-am saturat si ne-am incuiat in casa.

S-a schimbat de 2 zile, nu mai sta cumintel locului.Noroc ca noaptea la 21 e lat si il mai scol eu la 8 dimineata ca nu mai pot de sani.

 

Bumbacelid="red"> sa-ti traiasca nasturelul.

 

siminnaid="red"> nu stiu daca ti-am zis, mi-a placut tare mult dolofanica ta.

 

http://photos.yahoo.com/mikiparisa

 

poze de la cluj

Miki si Alexander (12.12.04)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...