Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie2004(37)


Veve

Recommended Posts

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by monica-elizabet

roserbitzo si cu "pata pusa" tot frumos este...[pup]andrea din cate stiu eu nu are pc aici...dar s-ar putea sa ma insel...pe cel de la pitesti zicea ca nu l-a reparat inca.monicahttp://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos


id="quote">id="quote">Multam, Monica si Mikiid="red">, si ai vostri copilasi sunt niste frumosi- apropo, Monica, nu mai pui si tu pozici noi cu Ruxi?Cat despre Andreea, ma refeream la calculatorul din Pitesti, stiu ca era defect...Hihi, al meu sot incearca sa-si spela pacatele pentru ca pleaca de maine 2 saptamani, si acum ii da sa manance lui Mihnea si intretine si o conversatie inteligenta cu Bianca, in timp ce eu cica lenevesc![pup]Roxana&Cohttp://f2.pg.photos.yahoo.com/roxanaserbanescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felis, din pacate fibroza chistica e o boala f. grava si care in rezumat aparedatorita faptului ca plaminul,pancreasul si vezica biliara au secretii f viscoase ,ca un mucus ;prin urmare apar complicatii :infectii pulmonare repetate ,insuficienta pancreatica din cauza careia nu ia in greutate ,icter mecanic .Tratamentul e complicat si permanent .

 

Nistagmusul de care zici tu se refera la miscari sacadate ale ochilor cind priveste lateral ,odata cu maturizarea sistemului nervos e posibil sa dispara .

 

Hai ca am scris numai de lucruri triste ,sa dea D-zeu sa auzim si vesti bune .

 

 

[pup]

 

diana2004

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by bits

FULGUUU id="red">nemtzish nu mai e neamt,gata mi-am dat seama seamana cu tati si are ochii lui mami.prima si ultima poza sunt concludente[cool].


id="quote">id="quote">mey...gata! adevarul iesi la iveala (David seamana cu sotzu ) iar eu ma consolez la gandul ca " bine totusi ca nu seamana cu vecinul" [:D][:D][:D][pk][pk][pk][:-)))][mamica] lui David voinicelu', tras ca prin inelu' (1 dec. 04) id="Arial Black">id="size1">pozitzeid="green">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by mikimi

Fulguid="red"> lasa parcurile din STR ia faceti-va incoace la gasca de Herastrau.Sa ne invatati si pe noi mersul piticului.Pupici la voinicei.

 


id="quote">id="quote">

 

vin mey siguuuuuuuuuuuuuuuuuuur in iunie...[bis]

 

[mamica] lui David voinicelu', tras ca prin inelu' (1 dec. 04) id="Arial Black">id="size1">

pozitzeid="green">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am scapat de febra, ieri la culcarica i-am mai dat o doza de medicament pt. scaderea temp. din precautie sa nu ma trezesc ca face la noapte febra si eu dorm si nu-l simt.

Vreau sa va zic ca a fost cea mai buna noapte a lui de pana acum: s-a trezit o singura data la 3:30 sa manance si apoi direct la 7:30 cand se scoala el de regula. Si nici macar nu plangea cand s-a trezit. Daca-l las acolo in patut singurel gangureste si se joaca vreo 20 de minute si d-abia dupa aia incepe sa planga.

Si apoi la 10 s-a culcat din nou si a dormit 2 ore jumate: record si in privinta asta, de la 3 luni nu a mai avut un asa lung somn ziua.

 

Are asa ca o tuse uscatica, dar nu-mi dau seama daca face asa ca e in inceput de raceala sau face asa cum fac multi bebelusi.

Astept sa vedem daca se manifesta si maine la fel si daca da, mergem luni la pediatru.

 

Acum plecam pe-afara ca e o vreme superba.

 

"Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"

[mamica] Alex - 5 Nov. 2004 ......... id="red">poze cu noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by roserb

Fulguletzid="red">, special pentru tine, uite aici o poza cu BEBE MOVid="purple">, poate-ti dai cu parerea daca seamana cu ceva , vazui ca esti doctor in dermatite. Ma enerveaza teribil chestia cu bubitele, pe langa faptul ca nu mai trec, parca se si inmultesc, parca ar fi cateva si pe frunte. Astept pana luni sa vad ce si cum. De mancat nu-l mananca sigur, asa ca nu prea pare a fi o alergie alimentara...


id="quote">id="quote">

 

[:-)))]

daaaaaaaaaaaaaa sigur ca aduce cu Gorbaciov cand era mic si sugea el ca nimeni altul la Winnie the Pooh [:D]

[dual] la Serbanesti!

 

ai mey fi serioasa ci bubitzele lu Peste, ca SIGUR or sa-i treaca!

nu-i nici o dermatita!

 

 

 

[mamica] lui David voinicelu', tras ca prin inelu' (1 dec. 04) id="Arial Black">id="size1">

pozitzeid="green">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tryid="red">, si eu tot cu cereale intentionez sa incep cand oi incepe cu diversificarea. Dar o sa i le fac cu laptic.

eu ma gandesc, ca sa nu se constipe sa ii dau si un pic de suc de mere (care am auzit ca poate sa si baloneze)...Oare o merge asa?

 

fetilii deci ce stiti de sucul de mere ? baloneaza tare ? diaree, ceva?

 

[mamica] lui David voinicelu', tras ca prin inelu' (1 dec. 04) id="Arial Black">id="size1">

pozitzeid="green">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by FELIS

 

MICHE...id="red"> unde esti???????... Ai lipsit ieri la apel in Herastrau... Sa fi vazut cum dadeam eu si Mikiid="red"> san puilor nostri pe banca in Herastrau... Silviuid="green"> e mai pudic...[:D] el a acceptat biberonul...[:D]

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Albumul lui Mihai

 

 


id="quote">id="quote">

 

 

Silviu saracu nu e pudic dar mami nu mai are titzi [q] ca i-ar fi dat si ea[:D]

 

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)

http://community.webshots.com/user/paxela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by florypop

Noi prin Titan, IOR. Mai e cineva in zona?Va pup,Flory si [copil] Andrei (27 Nov 2004)http://pg.photos.yahoo.com/ph/florypop/my_photos


id="quote">id="quote">noi putem ajunge usor in ior in 10 minute de mers la picior deci.... cand ne vedem?Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)http://community.webshots.com/user/paxela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...