Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie2004(37)


Veve

Recommended Posts

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Danielaid="red"> iti multumesc mult[pup]

Fetelor am fost la medic, iar Emily nu are nici o boala a copilariei, cum credeau creierasii mei bolnavi[:D], dar m-am speriat rau de tot, cand am vazut-o pliiiinaaaaaaaaa de bubite rosii; mi-a dat o alifie si mia spus ca ar fi o alergie; mai bine spus eu de vre-o doua zile o spal cu apa de la orez, ca sa i se faca pielea catifelata, ptr. ea are un pic pielea mai aspra si nu ii trece nici cum, si-am zis ca fac un lucru bun, dar [bang][bang][bang][mariaj], YO mis tuta, si medicul a inceput sa rada cu gura pana la urechi si-a spus sa nu o mai spal cu asa ceva; mai mult m-am ofticat ptr. faptul ca maine am polio, si ma gandeam ca daca are vre-o boala a copilariei nu am sa pot sa il fac; ea nu are febra, nu plange, nu se scarpina, nu sta bleaga, mananca, doarme, deci intr-un stadiu normal, dar medicul mi-a recomandat sa nu-i fac vaccinul, dar eu tot o sa il fac maine, daca pana la ora vacc. va fi bine, plus de asta mai am si vacc. lui Arisa, cel ptr. encefalita jap., deci maine la treaba[:D]; vreau sa scap o data cu amandoua[:D]

 

mamica celor doua cucuiete

http://photos.yahoo.com/ionelarxn

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

suntem si noi pe aici!!!!

 

avem un vraf de calcat, trebuie sa mai iesim si la plimbare, pe mami a batut-o un pantof ieri (deh, avea pantofi noi) si nu stiu cum o sa merg azi...asteptam si musafiri sambata, ca...e ziua lui mami...nu ne vedem capul de treburi...cuminte sa fim...

 

LuminitaBid="red">, eu am terminat in 95, chimie industriala, ce aproape am fost...si as vrea tare mult sa facem intanirea de 10 ani, cu cine-o mai fi ramas prin tara!!!!

 

hai ca va pup [pup]

 

mamiid="blue">[9cer] si [bibe]vladut(15 nov.2004)id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura_Miuid="red"> ti-am trimis foaia cu diversificarea.

 

Lauraid="red"> fetitza mea are 5,5 luni si maninca asa:

suc de mar+morcov ~100ml

supa pasata ~100ml

brinzica+mar ras+2 feliutze banana -asta ar minca oricita;ieri i-am dat 160ml si mai vroia

In rest lapte de sin.

 

Dr. mi-a zis sa-i dau si carnita de pui, dar inca nu i-am dat.Si iaurt a zis sa-i dau dar mi se pare prea devreme;am citit ca iaurtul se da de la 7 luni.

 

Ela2001 - [mamica] bebitzei Diana Andreea (22.10.2004)

 

 

http://f2.pg.photos.yahoo.com/mirelai2001

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si for2nityid="red">, [flo] si La multi ani! pentru Alexiaid="red">.

La multi ani si pentru ceilalti bblusi care s-au aniversat ieri Mihaita, Olivia, Cezarid="blue"> si pentru cei care se aniverseaza azi: Mariuta, Smaranda, Maria, Iosefinaid="purple">.

 

mamica lui Danutz din 8 nov 2004

http://www.onednd.go.ro/_/Danut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut fetili!astazi am fost si am dat pe gat dragul de polio,cica e dulce si bun asa ca al meu copil se lingea pe la botic.tot astazi i-am dat supitza de morcov(morcovi mici mici mici)si i-a placut tare mult.

 

fetele sa vedeti ce mi-a trecut prin bibilica:sa fac faina de orez.zis si facut am luat orezul si l-am pus in rasnitza de cafea.s-a facut o pulbere pe care am cernut-o iar praful obtinut l-am pus peste apa fiarta.a iesit superrr.cred ca de acum asa am sa o utilizez.

 

octy,KEN(1nov 2004)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, am primit o cutiuta muzicala de la luminita in care canta teo, raduleasca, etc - ce cutiuta e asta, ca eu am doua mai normale[:D] (dar pe casete)

 

mai aveti si altele?

ca vad ca tot schimbati coduri, cifre, socoteli[alcool]

 


mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004)


ajutati-l pe mihaita!id="Book Antiqua">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...