Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie2004(37)


Veve

Recommended Posts

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by bumbacel

Gandacicoid="red">,noi ne-am plimbat azi de la 11:30 la 12:30 dar nu v-am vazut.


id="quote">id="quote">UITE-ACUMA DE AFARA VIN!mai, io cred ca v-am vazut![:D] dar apoi ati disparut! aveai cumva o geaca de blugi? ca am trecut pe langa tine, numai ca eu aveam impresia ca esti inalta si slaba, de aia am ezitat (scuze[:D])
mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004)
ajutati-l pe mihaita!id="Book Antiqua">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by gandacelu

SARUMANA! CAND BEM BEREA?[:D][bere]

 


mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004)


ajutati-l pe mihaita!id="Book Antiqua">id="red">


id="quote">id="quote">

 

Noi bem maine in Herastrau...Miche, Onitza la ce ora ramane?

 

http://photos.yahoo.com/mikiparisa

 

poze de la cluj

Miki si Alexander (12.12.04)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by gandacelu
quote:Originally posted by bumbacel

Gandacicoid="red">,noi ne-am plimbat azi de la 11:30 la 12:30 dar nu v-am vazut.


id="quote">id="quote">UITE-ACUMA DE AFARA VIN!mai, io cred ca v-am vazut![:D] dar apoi ati disparut! aveai cumva o geaca de blugi? ca am trecut pe langa tine, numai ca eu aveam impresia ca esti inalta si slaba, de aia am ezitat (scuze[:D])
mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004)
ajutati-l pe mihaita!id="Book Antiqua">id="red">
id="quote">id="quote">Hahaha, slaba, hahaha..ce gluma buna...au trecut vremile alea [alcool]acum..[grasa]. Uite cum facem...te sun luni si stabilim ce si cum, ca asa intamplator vad ca nu reusim sa ne'ntalnim.Mersi fetelor pentru schema de diversificare.Pupicibumbacel [mamica] ingerasului Tudor (9.12.2004)Poze
ajutati-l pe mihaita!...[floare3]id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

Mai intii de toate Jasmine si Ela multumesc pt foita cu diversificarea.

Sunt tare necajita pt ca Dragos a fost diagnosticat azi cu dermatita atopica. Zilele trecute va spuneam ca are niste bubulite pe git si citeva pe umeri. Azi am fost la pediatra si ne-a recomandat Nidoflor. Problema este ca nu se recomanda copiilor sub 2 ani pt ca are glucocorticoizi. Sunt tare nelinistita pt ca nu stiu ce sa ii dau. Farmacista de la care am cumparat Nidoflorul a sarit in sus de doi metri cind a auzit ce mi-a recomandat medicul. Stiu ca pe forum s-a mai discutat despre acest subiect si as vrea sa va rog daca aveti mai multe informatii despre aceasta afectiune sa ma luminati si pe mine. Am mai citit ceva despre Advantan si Locoid dar inca nu ii dau cu nimic pina nu stiu ceva sigur si care sa nu ii faca rau lui bebe.

 

Alexandra si bebe Dragos (14 noiembrie)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daniela_sbid="red">, bineinteles ca vrem un curtezan asa de chipes ca Danut.Gata fetelor, de acum suntem in mod oficial curtate.[:)] pupici lui bebe ginerica, caruia ii spunem acum la multi ani pentru maine.[bis]

fetelor, va rugam zilele trecute care aveti si puteti sa-mi trimiteti si mie cutiuta muzicala 3 si 4, si lista de la madam Culcer ... mersic mult.

bumbacelid="red">, ce mai face Tudorica, la fel de multe "spectacole"?

 

eu si printesa mea Alexia Cristina (6.11.2004) http://photos.yahoo.com/for2nity

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...