Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de sept-oct 2004 (37)


Veve

Recommended Posts

Saluty mamici si pitici..se vede treaba ca a venit vara..e tare liniste pe aici...

 

LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE AZI: RAZVAN, MARA, IOANA ALEXANDRA,ALEXIA ANCA SI RALUCA MARIA!!!! mama ce de tot virtual papam azi..yamiii

 

Aissa-v-am vazut pozele....super intalnirea...[pup].De abia astept sa ne intalnim saptamana viitoare.

 

Am fost si noi azi pe afara..doamne cat de cald a fost...si am inteles ca maine va fi si mai cald. Ina mea se bronzeaza tot mai rau cu suzi..are un botic alb, iar obrajorii sunt rosii ca racul..e tare nostima.

Azi am probat pentru prima oara scaunelul de masa...Ina a fost tare incantata.Sta foarte bine in el.

Am mai pus cateva poze cu noul scaunel...sper sa va placa [:)]

 

Gata...ne pregatim de o noua iesire pe afara...

 

 

 

Ania & bebitza Ina (23 oct 2004)

[foto]Inutza televizomanaid="red"> [ttv]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Anielas, si Alexandra e bronzata cu suzeta. Si eu vad ca sunt rosie pe maini si pe gat, chiar ma gandesc sa nu o usture fata, desi nu pare. Dupa ce s-a trezit am mai iesit 2 ore, sunt rupta de picioare, dar vad ca ea e vesela, deci i-a placut asa in plimbare.

Saptamana viitoare sper sa merg din nou, as vrea si eu sa vin la Babyexpo, dar depinde in ce zi stabiliti intalnirea ca eu fara Tony as ajunge greu, neavand masina. Azi m-am intalnit cu o parte din fetele de la subiectul cu adoptiile. Ati vazut ce copii frumosi avem? Si Alexandra mea a fost singura intre 4 baieti sa-si aleaga petitori.

Fetelor, toate sunteti plimbarete, se vede ca e frumos afara ca nu scrie nimeni pe aici.

 

 

A, am vazut si scaunul Inei, foarte bine sta in el....sa-l stapaniti sanatoase! Trebuie sa o mai pun si eu pe piticot ca ei nu prea ii convine pozitia si eu tot rau stau cand ii dau sa pape.

 


Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

Vad ca sunteti plimbarete azi. Ce n-as da sa fie iar vreme frumoasa aici?Acum ploua si e tare urat afara, asa ca azi am fost casnici, dar am facut o droaie de treburi, am si gatit si am facut tarta cu mere ca ne vin acum ceva musafiri.

Am mai pus vreo 22 de poze noi sa vedeti ce smechera s-a facut Alma si ce preocuparu are ma nou.

Revin.Acum fug ca mi-au sosit musafirii.Pupici,

 

Daniela Veuger si bb Alma Bianca 21 octombrie 2004

[foto][iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">

 

[iepu]Alma, sufletel mic si iubit -[foto]noiid="teal">

[iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">-[foto]si mai noi

 

Povestea Almeiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi abia acum ne-am intors de afara, am dat si noi hanutzele jos ca incepusem sa transpiram, am stat in maneca scurta pana la urma. la noi a devenit indispensabil biberonul cu apa si bb a inceput sa mai bea cateva guri.

 

Am pus poze noi din ultimile zile. Le vedeti aici http://community.webshots.com/user/marcrisalex

 

Va lasam ca suntem franti....

 

Cristina, Christian si bebe Alexia Maria Uimireaid="blue"> (D.N. 02.10.2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri dimineata am tot incercat sa intru sa scriu, dar n-am reusit. Am fost la un outlet mare si ne-am pierdut acolo toata ziua. Mare lucru n-am cumparat, doar niste body si un tricou pentru Andrei si hainute noi de Paste pentru fetita. De obicei gasim o multime de oferte convenabile acolo, e ca un orasel, fara masini, unde expun vreo 200 de firme in multe magazine colorate. Au si un spatiu de joaca pentru copii.

 

Mami de fetita (1999)si baietel (16 oct 2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aveti dreptate fetelor(Aissa ,Mada ,Danina) cu vaccinul ...trebuie o luna sa nu-i fac nici o intepatura lui Danny...asa ca am sa vad cum reusesc sa-i fac programare mai repede la Oftapro(este super aglomerat acolo) SI SA DEA DOMNUL SA FIE IN REGULA (IMI ESTE FRICA CU ANESTEZIA TOTALA..DAR DACA AU MAI FACUT-O SI ALTI....).

 

LA CAT MAI MULTE LUNISOARE SARBATORITILOR DE AZI SI MULTA ,MULTA SANATATE.id="limegreen">[bis][bis][bis]

 

Andora sau Ana vreau si eu retetele cu papa ptr bebelusi.....please..adresa noastra de mail..

daniver31@yahoo.com

 

Azi ,noi am stat in casa ca doctora nu ne-a dat voie sa iesim...a spus ca mai bine mai rabd o zi ca sa fie totul oki decat sa o iau de la capat..[^]..si a mancat si putina papica de la tati...sunt foarte multumita.[:)]

Am avut si musafiri......a fost bine...dar tare as fi vrut si eu la soare.....[si-eu]

 

Aissa...hai ca v-ati descurcat cu papica...asa fac si eu cand plec ptr cateva ore...papa inainte!!!!!

 

Chiar cat se poate tine un bibi cu lapte sa fie oki ptr bebici?id="red">Acum la vaccinul de 6 luni este adevarat ca-i face cate o injectie in fiecare picior???(Doamne Fereste!!!)id="red">Si binenteles,trebuie sa plec la apelul de seara ....seful este sef!!!!!

 

Va pup si vb maine...o noapte linistita si "somnoroasa"

 

Oana[mamica] si [copil]Danny(17 10 2004)id="blue">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi am fost azi afara in 2 transe (cam asa procedez in ultima vreme) si tare bine a mai fost. Dami e bronzat cu suzeta iar eu m-am bronzat pe maini (numa' laba) cum am impins la carut, Ioana a cazut franta ca s-a jucat non stop cu Cristi (sotul meu si tatal lor) iar eu a trebuit sa ma apuc sa fac niste hajos (pentru cine-i din ardeal stiti despre ce este vorba cine nu, sunt niste pateuri ) pentru ca le-am promis la niste prieteni ca le pregatesc asa ceva si promisiunea e promisiune

 

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

 

http://community.webshots.com/user/giorgios72

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat si eu repede sa zic LA MULTI ANI!id="red"> piticilor care au mai implinit o luna!

 

Daniver si eu stiu la fel, ca dupa vaccin bb nu trebuie intepat/taiat (intramuscular) cel putin o luna... dar nu mai retin de ce anume [bang]! Tinem pumnii sa fie totul bine si sa scapati cat mai repede si cat mai usor. Sanatate multa!

 

Am vazut pozele noi cu piticii... Alexandra (Aissa), Alexia (Mcm) si Alma (Danyce).

Aissa cred ca a fost super frumos la intalneala!

Mcm imi place leaganul vostru... si va invidiez ca aveti curte!

Danyce copiii astia o sa invete sa scrie muuuult mai repede... ca sa se poata conversa pe chat... Vad ca si Alma e la fel de acrobata ca si maimuta mea [:D]... mi-e teama sa o mai las nesupravegheata dupa cazatura de joi!

 

Azi am iesit afara pe seara, ca maimuta a dormit mai toata ziua... Asa ca pe la 7 seara am iesit in parc la Stadionul National cu tati si niste prieteni... Si ne-am intors pe la 9 jumate. Cred ca i-a placut mai mult asa, ca nu a mai deranjat-o soarele [:D]...

 

Cam atat... acum fug la somn... Noapte buna!

 

 

[foto]Eliana si [copil]Elenaid="red"> (23.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sara buna..

RAZVAN, MARA, LA MULTE LUNISOARE!!!! id="red">
Iertare ca dimineata erm grabita si nu le-am urat "La multi ani" decat celor din octombrie...

 

Aissa, super ca v-ati intalnit! Ei uite asa vreau si eu poze duminica viitoare cu toti bebeii.... Sunt toti niste frumusei! Sa aiba grija Alexandra ca sigur va isca gelozii![amoras]

Danyce, Alma e o ulcica si o smecheruta, sta la tati in brate exact ca Uca mea la taica-sau la computer....

Mcm. intr-adevar pozele cu soare parca au putere mai mare asupra psihicului... pozitiva, mai ales cand subiectul e asa dulcic... hihi.. sa-ti traiasca!

Daniver, am trimis retetele, sper sa-ti foloseasca macar un picut... sanatate lui Danny! Bibi cu lapte eu stiam ca 3 ore ar tine in principiu, chiar sunt curioasa daca e gresit sau nu.. eu oricum il gust cand am dubii si imi dau seama.. (de aia nu pot zice ca tin post 100%). Iar intepaturile de la 6 luni nu stiu nici eu cate sunt si tare sunt curioasa....

Si noi ne-am plimbat azi toata ziulica la soare, am fost la bunica, am papat tort de biscuiti ca tinem post si acum fcem nani... sa nu ne deochem... iar mami ca nebuna descarca poze... asa ca avem pozici noi pe Yahoo http://photos.yahoo.com/andreeaoracle din parc (10.04) si de la serviciul lui mami (08.04)...

Acum am omoara cascatul asa ca ma duc sa iau masuri...

Somnic usooor!!!
id="size3">id="green">

 

Andreea & Gogo (DN 10.10.2004)

<http://www.andora.bravehost.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...