Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balante (dez)echilibrate (14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by vlada

Ticka - sper din suflet sa nu mi-o iei in nume de rau... intreb numai fiindca iti simt lipsa...am vazut azi ca erai online, dar nu ne-ai mai dat nici un semn de viata..e posibil sa te fi suparat cu ceva ? sau pur si simplu n-ai avut timp... [flo2]Andreea si VladIubirea mea


id="quote">id="quote">Aceeasi intrebare...[pup]Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)Albumul lui Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

HRISTOS A INVIAT! si un PASTE FERICIT! alaturi de cei dragi,imi pare foarte rau ca s-a intamplat din nou sa se piarda date,dar important este ca suntem din nou pe forum si ca merge.

 

Noi am fost toti 4 la INVIERE sa aducem LUMINA SFANTA si tare ne-am bucurat ca Axel a fost neasteptat de cuminte.Apoi ne-am pus la masa si am vazut ceea ce a adus Iepurasul,dar am rugat copiii sa nu manance seara ciocolata!

 

Andreea nu am uitat de poze,asa ca sper ca maine sa dau cu ele in adresa ta!la Mare au anuntat ca a plouat,asa ca abia astept sa te intorci ca sa ne spui cum a fost.

 

Avand in vedere ca s-au pirdut zile bune de postari(mai bine spus o saptamana)Ticka are vreme sa recupereze acum.

 

Va doresc numai bine tuturor!

 

Omul propune si Dumnezeu dispune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HRISTOS A INVIAT !id="blue">

 

Si noi am fost toti 3 la Inviere si am adus acasa lumina. Oana a fost atat de cumintica incat inainte sa apara preotii cu lumina a adormit in brate. Asa ca am stat vreo ora cu ea ba la mine in brate, ba la tati si n-a avut nici o treaba atunci cand preotii cantau.

 

Duminica am fost tot in familie la iarba verde, a fost excelent !

 

 

 

Danielaid="red"> si puiul Oana Mariaid="red"> (nascuta pe 2 septembrie 2003)

 

ALBUMUL OANEI MARIAid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...