Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balante (dez)echilibrate (14)


Recommended Posts

Pe la ce iarba verde te duci ? Ma batea si pe mine un gand de Snagov, dar cum avem biletele la circ de la 3, cam iese din discutie...

Eu inca nu m-am apucat de curatenie...de fapt cam in fiecare w-k fac o mini , asa ca prea multe nu-s de facut...

Oare ce-o fi cu Salmida ? Ca prea de mult nu a mai aparut...

Noapte buna !

 

Andreea si Vlad

Iubirea mea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Bine, am decis sa scot eu gasca din monotonie.

Eu am o zi foarte deosebita, m-au incercat de dimineata o sumedenie de trairi sufletesti, am ras, am plans, am fost serioasa, exuberanta din nou, emotionata, nici nu gasesc denumiri pentru toate.

Parca nu e real ce mi se intampla. Mi-am inchipuit situatia asta in atatea feluri si iata ca momentul inchipuit a devenit prezent...

O scanteie de viata s-a cuibarit in mine.

Nici cuvinte nu gasesc sa astern aici, sunt coplesita de emotie.

Va imbratisez pe toate care ati trecut prin ceea ce trec eu acum.

 

 


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)

[flo]Alexandrina.

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI!!!!!Alexandrina,sa fie intr-un ceas bun si sa-ti aduca barza ceea ce iti doresti!o sarcina usoara iti doresc.

Daca cumva iti faci griji de:Cum va fi?si Ce-o sa mi se intample? lasa-le mama ca ai sa vezi ca Doamne,Doamne face in asa fel sa fie bine!

 

Cat priveste "iarba verde"am deja 2 oferte:

-una la Snagov(cred ca pentru sambata)

-alta la Cranguri spre Calugareni(asta duminica).

 

Azi am fost mai libera la servici,am servit net dis de dimineata,dupa care mi-a plecat Sefa Mare,iar Seful Mic m-a trimis sa-mi fac piata si cumparaturile,apoi cand a vazut ca ma intorc pe la 12 mi-a zis:

-Dispari draga din peisaj,ca ai copii acasa!!!

 

Pai am disparut,spre fericirea mamei,ca am aparut mai repede acasa,sa pot pleca cu ea la Carrefour,ca sa nu prindem aglomeratia,asa ca abia acum am ajuns acasa!

 

Va doresc W-E placut!

 

Omul propune si Dumnezeu dispune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Abia astept sa fac si eu marele anunt..nu mai sunt decat cateva luni...Si parca dorind sa ne arate ca am luat hotrarea cea buna ..Vlad azi...eu ii strangeam hainutele ramase mici si el f serios - nu mami ...pt bebi mic...pur si simplu am incremenit si imi venea sa-l mananc..nici el nu stia de ce-l pup asa cu foc...

 

Andreea si Vlad

Iubirea mea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar uite ca intotdeauna mai apare CEVA ca sa-ti strice planul.

Azi la 10.30 este o sedinta FULGER,caci presedintele de bloc si-a dat ieri demisia si e MUSAI sa alegem altul,asa ca azi pe la 11.30 vom pleca in Herastrau cu rolele,ci nu vom merge la Snagov.

Din Herastrau vom merge in Baneasa ,la expozitia de motoare!!!!!

Iar dupa amiaza face sotul un up-grade la calculator asa ca nu stiu cat dureaza ca sa ne mai vedem azi!!!

Maine plecam sigur la Cranguri.

 

Pupici tuturor!

 

Omul propune si Dumnezeu dispune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...