Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balante (dez)echilibrate (14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Si eu pe aici,Felis noi nu putem sta asa mult caci trebuie sa papam la 13.30 asa ca se da strigarea pe la 13 ca sa ajungem in timp util.

Avand in vedere ca ai mei copii se trezesc destul de devreme noi plecam in parc la 9 si stam pana la 13.

In tot cazul w-e viitor voi fi in Herastrau doar duminica ca sa-mi pun talonul de concurs la LOGAN!

Pupici tuturor!

 

Omul propune si Dumnezeu dispune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Cary

Si eu pe aici,Felis noi nu putem sta asa mult caci trebuie sa papam la 13.30 asa ca se da strigarea pe la 13 ca sa ajungem in timp util.Omul propune si Dumnezeu dispune!


id="quote">id="quote">Noi papam in parc... Daca nu vrea bibe... dam tzatzi!...[alcool]Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)Albumul lui Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[si-eu] ca tot nu aveati nici o balanta nascuta pe 4 octombrie.v-am citit un picut, suficient ca sa ma regasesc...

eu sunt tare dezechilibrata, ma ocup de minunata mea nunta ce va avea loc pe 15 octombrie si de cand am inceput pregatirile am o zi buna, una rea si tot asa.....

[pup] si ma bucur ca v-am gasit

 

http://community.webshots.com/user/cornelianeli

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit, Cornelia [hia]!

Pentru completarea listutzei, s-o asteptam pe Ticka, care se pare ca-i foarte ocupata, de nu a mai dat nici un semn.

------------------

Ah ! Rushinica sa ne fie !

Sa nu fim noi mereu pe prima pagina ? Pai, nu se poate chiar asa !

 

Haideti, balantzelor, sa ne reunim !

------------------

Dragelor, in sfarsit am reusit sa fac cateva poze cu vestitul meu balcon.

Au fost peripetii, de-asta am intarziat asa de mult cu ele.

 

Am facut cateva poze cu web-cam-ul de acasa, care nu e foarte performant - veti vedea asta - dar macar puteti sa va faceti o idee despre cum arata.

Pozele sunt aici !

 

Abia duminica a venit tipul sa ne monteze jaluzelele si - vorba lui - drept pedeapsa ca lucreaza duminica i s-a stricat bormasina, a alergat vreo 2 ore sa gaseasca o alta bormasina, timp in care noi am stat si-am asteptat sa apara, fiindca ne planificasem o iesire la iarba verde.

I-am chemat la noi si pe prietenii cu care ieseam la picnic, asa ca ce a fost la mine in casa... nici nu vreau sa-mi amintesc (3 copii, praf, scule, jaluzele - pazeste copiii sa nu rupa ceva [bang]...)

In sfarsit, atunci cand in final a terminat tipul sa monteze jaluzelele, am lasat casa asa cum era, ne-am "imbarcat" in masini si-am plecat la iarba verde.

 

Am venit abia pe la 6 seara si-am inceput sa fac curatenie, shmotru, etc., etc.

Am picat franta, n-am mai apucat sa fac poze.

 

Aseara, la fel, am plecat pe la 6 de acasa si ne-am intors pe la 10 (am fost la niste prieteni in vizita).

 

Dar m-am mobilizat si-am facut cateva poze (se vede ca sunt seara facute) ca sa nu incalc promisiunea de a va arata poze.

 

Ei, cum vi se pare ?

 

 

Danielaid="red"> si puiul Oana Mariaid="red"> (nascuta pe 2 septembrie 2003)

 

ALBUMUL OANEI MARIAid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Jaluzelele sunt maron-roscat, la fel este si gresia de pe balcon si de pe blatul de deasupra caloriferului.

 

Lucrarea nu este pe deplin finalizata, dar restul modificarilor vor trebui sa astepte pana la toamna, ca sa ne revenim putin financiar.

Vom mai pune un calorifer pe balcon, pe partea cealalta a zidului unde este acum caloriferul sufrageriei si vom cumpara o mocheta asortata pe toata lungimea balconului.

 

Oana sta foarte mult timp pe balcon, de aceea trebuie sa avem grija sa fie incalzit bine.

 

Danielaid="red"> si puiul Oana Mariaid="red"> (nascuta pe 2 septembrie 2003)

 

ALBUMUL OANEI MARIAid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia, bun venit.

Eu iti propun un exercitiu de optimizare: incepe prin a forta programul actual astfel: 2 zile bune, una proasta si pe acelea bune lungeste-le si intinde-le pana aia proasta sa nu mai poata de ciuda si sa plece [:p]

Dana, fa ceva si ia-ti niste ore libere si odihneste-te. Instaleaza-ti un pat in balcon sa te bucuri si mai mult ca efortul depus pana la urma a dat roade.

Probabil ca ar trebui sa ma odihnesc si eu cumva, ca azi noapte am visat numai conturi dupa ce-am ajuns acasa la 9 jumatate de la curs si am mancat tarziu. Si de ieri sunt racita. Dar, ma incapatanez si pun ziua asta la categoria "bune" (cat de cat).

 


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)

[flo]Alexandrina.

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...