Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asistente medicale din toata lumea adunarea!


Recommended Posts

quote:Originally posted by maggda

Otiliaid="Arial Black">id="red"> Daca te rog frumos nu poti tu sa rezolvi chestia cu lista la inceputul subiectului?[iartama]id="Arial">id="purple">Ioanaid="Arial Black">id="red"> las in seama ta completarea listutzei si multumim frumos[asia].id="Arial">id="purple"> Magda [ispita] si [zana] Biancaid="Arial Black">id="red">


id="quote">id="quote"> Magda draga, am pus listuta la inceputul subiectului, dar asta poti s-o faci si tu, apesi pe butonul "editeaza raspuns" si schimbi ce vrei in mesajul tau! [;)] ~Otilia&LaAdelita~ [fetita] id="Comic Sans MS">id="violet">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Otiliaid="Arial Black">id="red"> mare multzam, raman datoare pana la pensie(nu mai am mult doar vreo 23 de ani)[asia].La chestii dinastea cu mutat si stramutat imi cam prind urechile[batcap].id="Arial">id="purple">

 

Magda [ispita] si [zana] Biancaid="Arial Black">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Magda ai vazut ca s-a rezolvat si cu listuta????Noroc cu Otilia[;)]!

 

Deci numai atatea asistente suntem pe DC???Mai asteptam si altele....

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green">http://alesio.shorturl.com/

 

---------------------------------------------------------------------------

When life gives you lemons, make a juice!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

eu nu nu mai lucrez in domeniu de vreo 4-5 ani deci informatia din listuta nu e tocmai reala...

 

Sunt in Canada si astept sa-mi fac echivalarile, deci pentru listuta e suficient daca scrieti in dreptul meu asistenta medicala.

 

Magda sigur te descurci sa schimbi in listuta[;)] numai bine!!

 

 

 

 

Emilly cu gaza ei[9cer]id="size1">

Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)id="violet">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))]Emily id="Arial Black">id="red">ai glume in program[pk] eu si modificatul in listutza[batcap] , lasa ca aici e Ioana om de baza cu lista[:D]id="Arial">id="purple">.Tu esti plecata demult din tara?id="Arial">id="purple">

 

Magda [ispita] si [zana] Biancaid="Arial Black">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu! [hopsieu]

Sunt asistenta medicala si lucrez cu medic de familie. Am 31 de ani si lucrez de 8 ani. Intr-adevar e multa hartogarie si nu prea ai timp de medicina,dar eu m-am obisnuit.La sfarsitul lunii cand trebuie facuta statistica e cam nasol,avem o gramada de hartii de completat.Imi convine ca e destul de lejer programul,am liber sambata,duminica...,mai ales de cand am copilul ma bucur ca ajung mai repede acasa.

Mai vorbim! [pup]

 

[mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinush id="red">chiar ma intrebam cand o sa apari si tu[:D]!

 

Magda id="purple">acum tu trebuie sa faci modificarile in listuta ca eu nu pot intra in postarea ta[:D]....ia uita-te cum e la restul si asa sa scrii si la Alinush[:D]!

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green">http://alesio.shorturl.com/

 

---------------------------------------------------------------------------

When life gives you lemons, make a juice!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Magdaid="red"> deasupra mesajului ai niste iconuri, cel cu o foie de hirtie si un creion e pentru modificare mesaje.Te duci la primul tau mesaj de deschidere dai clik pe foaia de hirtie si-ti apare mesajul scris pe care il poti modifica, apoi jos "trimite modificarile".

 

Sigur te vei descurca[;)]

 

eu sunt plecata de vreo 4 ani, deci nu am cum sa figurez ca lucrez in Brasov[batcap] e uite acum vad ca deja modificarea e facuta...bravo![pup]

 

 

Emilly cu gaza ei[9cer]id="size1">

Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)id="violet">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...