Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asistente medicale din toata lumea adunarea!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Emilyid="Arial Black">id="red"> am inteles explicatia ta[pk], ai talent didactic dar cred ca Ioana a fost cea care a rezolvat "problema", oricum mersi, am mai invatat ceva.[flo]id="Arial">id="purple">

Gabyid="Arial Black">id="red"> in ce domeniu ti-ar placea sa lucrezi dupa ce termini faculta?id="Arial">id="purple">

Doniaid="Arial Black">id="red"> pe unde umbli?id="Arial">id="purple">

Care aveti copii fetelor?id="Arial">id="purple">

[pup][pup]la toateid="Arial">id="purple">

 

Magda [ispita] si [zana] Biancaid="Arial Black">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Magdaid="red">, Otilia a rezolvat "problema" ca e moderator.....adica numai tu si moderatorii pot modifica mesajul tau.

 

Gaby id="purple">am vazut pozele cu printul tau......tare frumos copilas ai!Sa-l stapanesti sanatoasa[:D][;)]!

 

Si noi avem poze foarte noi(de vineri cand a implinit bazucu meu 6 luni!)!!!!

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green">http://alesio.shorturl.com/

 

---------------------------------------------------------------------------

When life gives you lemons, make a juice!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, eu zilele astea lucrez de noapte, asa ca mai mult citesc (pe apucate)... mai greu cu scrisul.

Vad ca au mai raspuns asistente la apel, nu stie nimeni sa-mi spuna daca in Romania se incepe cu normarea muncii, adica stabilirea unui numar de pacienti in grija unei asistente? Cineva mi-a spus ca a auzit la Europa Libera ca normele europene ar stabili 15 pacienti/asistenta si ca Romania va trebui sa respecte acest lucru. E adevarat?

Hai Magda, fa-ti curaj si editeaza listuta. Te descurci tu la neuro de atatia ani si nu-i dai de capat unui mesaj [:D]? Pune si la mine 34 de ani si ca tara Canada, ca-n SUA nu ma bate gandul sa lucrez, nici in Romania sa ma intorc.

Emilly, am tot vrut sa te intreb, tu in Irlanda ai lucrat ca asistenta?

 

Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Nu Doniaid="red">am fost pe post de infirmiera intr-un spital privat si imi facusem echivalarile si acolo[batcap], trebuia sa urmez o perioada de practica de citeva saptamini si apoi sa-mi caut post dar a vrut Ilinca sa vina pe lume si nu mi-au mai iesit planurile.

Am aflat sa sunt gravida, ne venise si viza de Canada asa ca ce sa mai lungim boala, ne-am facut bagajele si via Montreal cu noi[:D]

 

Cum mai e la voi?e caldut?cred ca e tare frumos la voi si multa verdeata in jur, tare mi-ar fi placut sa locuiesc intr-un oras mic unde toata lumea se cunoaste.

 

Pupici Roxanei si nopti usoare!!cam multe nopti...numai asa o sa lucrezi?

 

Magdaid="red"> ma bucur ca te-am putut lamuri[pup]acum sa vad daca iti iese[:D] hai modifica la Donia datele...

 

pupicei fetele!

 

 

Emilly cu gaza ei[9cer]id="size1">

Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)id="violet">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor!

 

Doniaid="black">, Emilly id="red">voi cum ati ajuns sa lucrati in strainatate?Ati plecat cu toata familia inca de la inceput?Sau ati plecat la lucru???

 

Gabi id="orange">mersi de complimete.....deci asteptam fetita (de fapt Alesio o asteapta[;)])! Si baietelul tau e superb![dual]

 

Alinaid="purple">, Magda id="blue">voi ce mai faceti?

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green">http://alesio.shorturl.com/

 

---------------------------------------------------------------------------

When life gives you lemons, make a juice!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...