Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asistente medicale din toata lumea adunarea!


Recommended Posts

Eu nu stiu daca chiar intru in randul asistentelor medicale, deoarece am terminat scoala, dar nu am lucrat niciodata ca si asistenta. Stie cineva ce se poate intampla daca nu lucrez deloc o anumita perioada dupa ce am terminat, nu se mai ia in considerare diploma? Ar fi tare nasol pt. ca am fost ceva stresata cu examenele. Numai bine!

 

Miha&Sorin&Bogdan&Vlad

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Bine ai venit mcrmiki![bis]

quote:

Eu nu stiu daca chiar intru in randul asistentelor medicale, deoarece am terminat scoala, dar nu am lucrat niciodata ca si asistenta. Stie cineva ce se poate intampla daca nu lucrez deloc o anumita perioada dupa ce am terminat, nu se mai ia in considerare diploma? Ar fi tare nasol pt. ca am fost ceva stresata cu examenele. Numai bine!


id="quote">id="quote">

Eu stiu ca se ia in considerare diploma,doar ca se da un examen in cazul in care ai vrea sa lucrezi ca asistenta.

Mai sus Anda intreba acelasi lucru.

 

[mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

[foto] Dragos la 3 aniid="size2">id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna tuturor.subscriu si eu.sunt asistenta din 94, din 2004 in crestere copil.am absolvit liceul sanitar c-ta medicina generala,apoi postliceala si in final colegiu dar de data asta de balneofizioterapie (ultimul degeaba cred). ma primiti in clubul vostru?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit bea 75id="red">![bis][grup]

Te primim in clubul asistentelor,esti binevenita.

quote:in final colegiu dar de data asta de balneofizioterapie (ultimul degeaba cred).
id="quote">id="quote">

De ce ultimul il faci degeaba,nu-ti place?

Te mai asteptam pe la noi.[pup]

 

[mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

[foto] Dragos la 3 aniid="size2">id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, Bea75 bine ati venit!Mia povestiti-ne despre voi!

 

Noi suntem maraiti acum.....cred ca dintii......

Eu mi-am gasit 4 ore de lucru/zi la un cab de stoma si n-am pe cine sa las cu bazucu[:(]........!

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green"> [foto] cu bazucu'id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Sper sa ma primiti si pe mine. Sunt nou-noutza:)

 

Eu am terminat in 2001, am lucrat 2 ani in Ro, iar aici in Uk ma chinui sa imi echivalez diploma. Dureazaaaa [bang]

Pana atunci [hot]

 

 

 

 

"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." - Einstein

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Yossaria

[hia] Sper sa ma primiti si pe mine. Sunt nou-noutza:) Eu am terminat in 2001, am lucrat 2 ani in Ro, iar aici in Uk ma chinui sa imi echivalez diploma. Dureazaaaa [bang] Pana atunci [hot]"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." - Einstein


id="quote">id="quote">Esti binevenita printre noi Yossaria [grup]! Spune-ne mai multe despre tine.Succes cu echivalarea diplomei.[bis][mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">[foto]poziciid="blue">[foto] Dragos la 3 aniid="size2">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yossaria id="red">bine ai venit!!!!Ce bine e sa fim mai multe asistente la un loc...[:D]!

Bafta cu echivalarea diplomei!Asteptam mai multe detalii despre tine!

 

Eu inca astept si caut sa-mi gasesc o bona la bazuc ca m-am duce sa lucrez la cab. de stoma de care ziceam.....

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green"> [foto] cu bazucu'id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor noi, bine ati venit in club!

Pufymic, ai tu inima sa pleci de langa bazucu? Eu am stat acasa 2 ani si in ultimele luni ma vaicaream intruna ca trebuie sa ma intorc la servici... si inca un servici pe care il iubeam!

 

Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...